Jeep Wrangler dostane tlakovou vodu přímo z nárazníku

[ED] dostal docela inovativní s hack, který přidává natlakovaný vodovodní kohoutek k jeho Jeep Wrangler. Kohoutek na zadním travelu nárazníku ho nyní umožňuje hadici z vozidla po muddingu, opláchněte potápěčskou rychlostí po ponoru, stejně jako jen obecně je k dispozici v ruce.

Pokud chcete běhovou vodu, musíte mít umístění, abyste ji dali. To je opravdu to, co stimuloval koncept projektu. [Ed] si všiml, že nárazník byl dutý, stejně jako na dně měl nějaké vypouštěcí otvory. Po připojení těch, jakož i přidání výplňového otvoru na vrchol zjistil, že má nádrž asi sedm galonů. Chcete-li dostat vodu, přidal čerpadlo, které má být využíváno na RV. Je to funkce, které zcela fungují pro tuto aplikaci: spustí napětí akumulátoru, bude zapnuta stejně jako okamžitě, když je kohoutek otevřen na základě tlaku vody, stejně jako se vypne, pokud se vypne, pokud se zásobník běží suchý. Navrhl rámeček, aby poskytl čepici expertní vzhled. Jen z rámu na obrázku je připevnění pro tlakový vzduch. Jeho další organizovaná práce pro Jeep je přidat vzduchový kompresor.

Po přestávce můžete vidět demo nainstalovaného systému, kromě testu vodního čerpadla.

Dokončené demo:

Test čerpadla:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zakázat náhled textových zpráv na Galaxy S7 a také Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge zahrnují celou sadu nových funkcí. Mnoho z těchto funkcí může být velmi užitečné, ale několik z nich může být také trochu nad vrcholem.

I / O Extender Board a Případ pro levné WiFi router

Tento 3D vytištěný případ se nachází již malý [TP-Link TL-WR703N], ale také činí prostor pro zakázkovou expanzní desku. Rozšiřující deska je vytvořena tak, aby zařízení mnohem více hacker přátelský a

Ping Pong Sphere LED Steflage Screen

Mějte na paměti 2 metr POV displej? No, to přesně stejná skupina stážistů je opět. Toto je obrazovka, kterou vyvinuly pro strany. Je to 5 metrů široký, stejně jako 2,5