Jeep Wrangler dostane tlakovou vodu přímo z nárazníku

[ED] dostal docela inovativní s hack, který přidává natlakovaný vodovodní kohoutek k jeho Jeep Wrangler. Kohoutek na zadním travelu nárazníku ho nyní umožňuje hadici z vozidla po muddingu, opláchněte potápěčskou rychlostí po ponoru, stejně jako jen obecně je k dispozici v ruce.

Pokud chcete běhovou vodu, musíte mít umístění, abyste ji dali. To je opravdu to, co stimuloval koncept projektu. [Ed] si všiml, že nárazník byl dutý, stejně jako na dně měl nějaké vypouštěcí otvory. Po připojení těch, jakož i přidání výplňového otvoru na vrchol zjistil, že má nádrž asi sedm galonů. Chcete-li dostat vodu, přidal čerpadlo, které má být využíváno na RV. Je to funkce, které zcela fungují pro tuto aplikaci: spustí napětí akumulátoru, bude zapnuta stejně jako okamžitě, když je kohoutek otevřen na základě tlaku vody, stejně jako se vypne, pokud se vypne, pokud se zásobník běží suchý. Navrhl rámeček, aby poskytl čepici expertní vzhled. Jen z rámu na obrázku je připevnění pro tlakový vzduch. Jeho další organizovaná práce pro Jeep je přidat vzduchový kompresor.

Po přestávce můžete vidět demo nainstalovaného systému, kromě testu vodního čerpadla.

Dokončené demo:

Test čerpadla:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tech Deals: Amazon Echo za 90 $, Nest Thermostat za 198 $, 100 $ 4TB Portable HDD, více

Můžeme být uprostřed víkendu, ale to jen znamená, že je prvořadý čas na nákup nějaké úžasné nové inovace na Neuvěřitelně snížené ceny. To je pravda, stejně jako vždy je situace

Aplikace Android Messages pro stolní počítače pro Windows, Mac, Linux vydané neoficiálně

, které lze získat přístup k vašim zprávám Android kdekoli, je typ věcí, která může znamenat obrovský rozdíl v tom, jak lidé komunikují, stejně jako se zprávami Android Pro Web

Dřevěná konverze vkládacího panelu

Tento pick-up truck do s plochou konverzí je velmi působivá. [Caswell_etherege] uvádí, že mu napíše jeho vnitřní redneck. To je třeba označit rednecks ve své oblasti, jsou řemeslníci největšího ráže.