Idongle řeší problém s upoutáním vězení

Nová možnost hardwaru pro tethered útěk z vězení byla odhalena na adrese www.myboyboyfriendisageek.com. Říká se tomu „idongle“ a také je to malý gadget, který se připojuje k konektoru 30 pinů vašeho iPhone nebo iPod Touch. Vyřeší požadavek dostat dům do vašeho počítače na opětovné přijetí, pokud vaše nehody gadgetu nebo restartu na cestách.

Co je to vázané útěk z vězení? V zásadě je to jednorázový útěk z bot. Omezení v novějších gadgetech Apple Touch zastaví úplný standardní útěk z vězení, kterému rozumíme, stejně jako láska. S tethered útěk z vězení musíte znovu zablokovat, kdykoli restartujete zařízení. Jednoduchá metoda, jak tomu zabránit, je prostě neomezený zařízení, ale jsou chvíle, kdy se gadget zhroutí, nebo se restartuje sám. Pokud jste pryč od počítače, když k tomu dojde, může to být opravdu nepříjemné, zejména pro ty, kteří závisí na odemknutí jejich iPhone, aby je využili. Idongle vám umožní opětovné zablokování na cestách, takže už nikdy nebudete muset znepokojovat nehody nebo restartovat.

Jak přesně to funguje? Zde je několik podrobností z jejich blogu:

Power-on Your Jailbreaked Gadget

Na logu iTunes, plug idongle

Počkejte, až LED diody ukončí blikání

Odpojte radonglu nebo počkejte na bota

Zde je několik poznámek z jejich FAQ:

Co to je? Jedná se o samostatný kus hardwaru, který je schopen zavést váš vězeňský přístroj (a.k.a „Tethered Boot“), a také volitelně pro útěk z vězení a také ho hacktivovat, pokud to již není provedeno.

Proč to vyžaduji? Pokud je váš vězeňský pomůcka zaseknutá do „režimu obnovy“ (tj. Logo Connect-to-ITunes) pokaždé, když se restartujete nebo restartujete zařízení, může to být pro vás prospěšné =)

Jak pochopím, pokud jde o můj gadget? Jakýkoli typ iPhone 3GS vyrobený po 40 týdnu (2009). Číslo týdne je obvykle 4. a 5. číslice sériového čísla. IPod Touch 2G, jehož sériové číslo začíná „MC“, jsou obavy nebo jakýkoli typ iPod Touch 3G.

Který gadget je podporován? Od nynějška jsou podporovány iPhone 3GS a iPodTouch 2G / 3G, vše pouze s OS 3.1 / 3.1.1 / 3.1.2, ale později se doporučuje.

Budete podporovat OS 3.1.3? Možná, nebo ne. Idongle lze rychle aktualizovat pomocí USB. Pokud je k dispozici útěk z vězení, zkusím to a zveřejním aktualizaci bezplatné.

Odemkne se to dodává? Ne přímo. Podívejte se na balíček „Ultrasn0W“ na Cydia „SN0W“ SN0W “nebo Dev.

Uvádějí, že budou mít příští týden připravené prototypy připravené na hodnocení, ale nebylo oznámeno žádné oficiální datum vydání.

Podívejte se také na náš celkový průvodce vězením pro firmware iPhone 3.1.3 pro iPhone 2G, 3G, 3GS a iPod Touch 1G/2G s využitím Redsn0W 0.9.3, Redsn0W 0.9.4, SN0Wbreeze, PWNagetool 3.1.5. Odemčení lze provést pomocí ultraSN0W nebo blacksn0w.

Pro firmware iPhone 3.1.2 můžete využít Blackra1N, PWNagetool, Redsn0W, SN0WBREEZE, UltraSN0W a Blacksn0W na útěk z vězení a odemknout iPhone i iPod Touch.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak downgrade iPhone 3.1.3 Baseband 05.12.01

Opravte chybu 1604 Během iPhone 3.1.3 IPSW na míru přineste zpět

Nechte iTunes věřit, že máte nainstalován iPhone OS 3.1.3

Appsync pro iPhone 3.1.3 firmware útěku z vězení

F0Recast vydán pro iPhone 3.1.3 Informace o útěku z vězení

Zatlačte opravu lékaře pro oznámení push na hacktivovaném iPhone 3.1.3

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních útěk z vězení iPhone a odemknutí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple již nepodepisuje iOS 13.6 po vydání iOS 13.6.1

Apple již nepodepisuje iOS 13.6, méně než dva týdny poté, co byl pro veřejnost zpřístupněn iOS 13.6.1. To naznačuje, že každý jednotlivec, který chce snížit jejich zařízení, již není schopen.

I / O Extender Board a Případ pro levné WiFi router

Tento 3D vytištěný případ se nachází již malý [TP-Link TL-WR703N], ale také činí prostor pro zakázkovou expanzní desku. Rozšiřující deska je vytvořena tak, aby zařízení mnohem více hacker přátelský a

Stáhněte si tapety Alcatel Idol 4S Stock

na DroidViews, stále hledáme nové balení tapet ze zařízení Android a často je sdílíme s komunitou. Proto máme nyní stovky sad tapet ze zásob z celé řady studny a méně