Vězni rozvíjejí DIY počítače, stejně jako Hack vězeňská síť

Web je všude. Nejnovější anekdotální důkazy o tom je příběh vězňových vězňů, kteří rozvíjí svůj vlastní počítač, stejně jako propojil jej na internet. V roce 2015, vězni na korekční organizaci Marion v Ohiu vyvinuly dva počítače od vyřazených částí, které přepravovali 1,100 stop s vězeňskými důvody (dokonce i procházel bezpečnostní bod), než je schovávat ve stropě tréninkové místnosti. Informace byly právě zveřejněny po vydání zprávy generálního inspektora (PDF). Tato zpráva je zajímavá i hodnota pro čtení.

Tento ethernetový router byl nalezen v tréninkovém prostoru ve vězení. Fyzický přístup je cokoliv v zabezpečení počítače.
Vězni vymysleli přístup k katedře rehabilitace Ohio, stejně jako opravná síť využívající přihlašovací pověření pracovnice v důchodu vězeňů, který v současné době pracuje jako smluvní zaměstnanec. Vězni vynesli totožnost jednoho více vězně, stejně jako daň z dat vrací pod jejich jméno. Stejně tak získali získat přístup k interiérovým záznamům ostatních vězňů, stejně jako zkontroloval webové stránky přesně, jak vyrábět léky, stejně jako zbraně DIY, než byli vězeňští důstojníci mohli objevit skryté počítače. Ze zprávy:

Analýza OIT OIT také vystavila, že škodlivá aktivita proběhla v rámci sítě ODRC Inmate. Odas Oit hlásil, “… vězňů se zdálo, že vedli útoky proti síti ODRC využívající proxy stroje, které byly spojeny s vězněmi, jakož i oddělení sítí.” Kromě toho, OD OIT hlásil, “Zdá se, že portál Sledování pachatele oddělení (tečky) byl zaútočil na portál byl napaden, stejně jako Passes Inmate. Zjištění bitcoin peněženky, pruhových účtů, bankovní účty, stejně jako úvěrové účty kreditními historickými kartami směřují k možným podvodům identity, spolu s jinými možnými cyber-trestnými činy. ”

Vězni zahrnovali pochopili, co dělali. Z rozhovoru s vězněmi se zdá, že počítače byly nastaveny jako vzdálený stolní most mezi interiérovými počítači, které byly umožněny využít stejně jako širší internet. Oni by využili počítače na síti vězně, stejně jako využití vzdálené plochy pro získání přístupu k nelegálním počítačům. Jednalo se o Kali Linuxu, stejně jako je na strojích objeven výpis “škodlivých nástrojů”. Je to do značné míry to, co byste očekávali, že budete objevit na vybudování Kali nahoru, ale nejvíce zábavný jeden uvedený ve zprávě je “ruční řemeslný software”.

Zdá se, že je to šílené, ale vězni vždy přišli s novými koncepty, aby se dostali na stráže – jako budovy DIY Tattoo Guns, když máte spoustu času na rukou, stejně jako bit zodpovědnost, bláznivé koncepty ne Koneckonců se zdá být tak blázen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

LG G3 CAM MOD přináší vylepšený obrázek a také vysoce kvalitní video

LG G3 je jedním z nejočekávanějších telefonů roku a také byl úspěšný při chytání elegantních milovníků smartphonů. Gadget obsahuje oslnivou obrazovku QHD, dobře zabalené specifikace, nové zploštělé a rychlejší individuální

Držák LEGO pohár pomáhá, abyste zůstali hydratováni

jíst mnohem více ovoce, cvičení více, pít hodně více tekutin; Začátkem ledna je obecně čas provádět novoroční usnesení. Spousta typických jen potřebuje Willpower, avšak pokud to zůstane zvlhčující, že jste

5 nejlepších OnePlus 7 Pro COBRED ROM

OnePlus 7 Pro je venku jen několik měsíců, ale pro zařízení již existuje spousta ROM na míru. To není neobvyklé za předpokladu, že popularita gadgetu kvůli různým faktorům. Již jsme