Vězni rozvíjejí DIY počítače, stejně jako Hack vězeňská síť

Web je všude. Nejnovější anekdotální důkazy o tom je příběh vězňových vězňů, kteří rozvíjí svůj vlastní počítač, stejně jako propojil jej na internet. V roce 2015, vězni na korekční organizaci Marion v Ohiu vyvinuly dva počítače od vyřazených částí, které přepravovali 1,100 stop s vězeňskými důvody (dokonce i procházel bezpečnostní bod), než je schovávat ve stropě tréninkové místnosti. Informace byly právě zveřejněny po vydání zprávy generálního inspektora (PDF). Tato zpráva je zajímavá i hodnota pro čtení.

Tento ethernetový router byl nalezen v tréninkovém prostoru ve vězení. Fyzický přístup je cokoliv v zabezpečení počítače.
Vězni vymysleli přístup k katedře rehabilitace Ohio, stejně jako opravná síť využívající přihlašovací pověření pracovnice v důchodu vězeňů, který v současné době pracuje jako smluvní zaměstnanec. Vězni vynesli totožnost jednoho více vězně, stejně jako daň z dat vrací pod jejich jméno. Stejně tak získali získat přístup k interiérovým záznamům ostatních vězňů, stejně jako zkontroloval webové stránky přesně, jak vyrábět léky, stejně jako zbraně DIY, než byli vězeňští důstojníci mohli objevit skryté počítače. Ze zprávy:

Analýza OIT OIT také vystavila, že škodlivá aktivita proběhla v rámci sítě ODRC Inmate. Odas Oit hlásil, “… vězňů se zdálo, že vedli útoky proti síti ODRC využívající proxy stroje, které byly spojeny s vězněmi, jakož i oddělení sítí.” Kromě toho, OD OIT hlásil, “Zdá se, že portál Sledování pachatele oddělení (tečky) byl zaútočil na portál byl napaden, stejně jako Passes Inmate. Zjištění bitcoin peněženky, pruhových účtů, bankovní účty, stejně jako úvěrové účty kreditními historickými kartami směřují k možným podvodům identity, spolu s jinými možnými cyber-trestnými činy. ”

Vězni zahrnovali pochopili, co dělali. Z rozhovoru s vězněmi se zdá, že počítače byly nastaveny jako vzdálený stolní most mezi interiérovými počítači, které byly umožněny využít stejně jako širší internet. Oni by využili počítače na síti vězně, stejně jako využití vzdálené plochy pro získání přístupu k nelegálním počítačům. Jednalo se o Kali Linuxu, stejně jako je na strojích objeven výpis “škodlivých nástrojů”. Je to do značné míry to, co byste očekávali, že budete objevit na vybudování Kali nahoru, ale nejvíce zábavný jeden uvedený ve zprávě je “ruční řemeslný software”.

Zdá se, že je to šílené, ale vězni vždy přišli s novými koncepty, aby se dostali na stráže – jako budovy DIY Tattoo Guns, když máte spoustu času na rukou, stejně jako bit zodpovědnost, bláznivé koncepty ne Koneckonců se zdá být tak blázen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Řekni Ahoj tomuto Cortany Hologram

Halo’s Cortana vstupuje do reálného světa s tímto internetovým spotřebičem. [Jarem Archer] vyvinul neuvěřitelný “holografický” domov pro Cortany Halo a Windows slávy. Displej není opravdu hologramem, používá věk-starý pepřův duch

HOW-TO: MAKE AN E-PAPER CLOCK FROM ESQUIRE magazine

If you’ve never heard about electronic paper, crawl out from under that rock and read up on the Sony reader and the Amazon Kindle. E-paper is a flexible display made

Ušetřete 400 $ za tento masivní 85palcový Samsung 4K Qled TV se 100% barevným objemem

Amazon nyní prodává 85palcový 4K Qled TV za extrémně nízkou cenu pouhých 1 897,99 $. Nemusíte zde zadávat žádné slevové kódy ani oříznout žádné slevové kupóny na obrazovce. Jediné, co