Vězni rozvíjejí DIY počítače, stejně jako Hack vězeňská síť

Web je všude. Nejnovější anekdotální důkazy o tom je příběh vězňových vězňů, kteří rozvíjí svůj vlastní počítač, stejně jako propojil jej na internet. V roce 2015, vězni na korekční organizaci Marion v Ohiu vyvinuly dva počítače od vyřazených částí, které přepravovali 1,100 stop s vězeňskými důvody (dokonce i procházel bezpečnostní bod), než je schovávat ve stropě tréninkové místnosti. Informace byly právě zveřejněny po vydání zprávy generálního inspektora (PDF). Tato zpráva je zajímavá i hodnota pro čtení.

Tento ethernetový router byl nalezen v tréninkovém prostoru ve vězení. Fyzický přístup je cokoliv v zabezpečení počítače.
Vězni vymysleli přístup k katedře rehabilitace Ohio, stejně jako opravná síť využívající přihlašovací pověření pracovnice v důchodu vězeňů, který v současné době pracuje jako smluvní zaměstnanec. Vězni vynesli totožnost jednoho více vězně, stejně jako daň z dat vrací pod jejich jméno. Stejně tak získali získat přístup k interiérovým záznamům ostatních vězňů, stejně jako zkontroloval webové stránky přesně, jak vyrábět léky, stejně jako zbraně DIY, než byli vězeňští důstojníci mohli objevit skryté počítače. Ze zprávy:

Analýza OIT OIT také vystavila, že škodlivá aktivita proběhla v rámci sítě ODRC Inmate. Odas Oit hlásil, “… vězňů se zdálo, že vedli útoky proti síti ODRC využívající proxy stroje, které byly spojeny s vězněmi, jakož i oddělení sítí.” Kromě toho, OD OIT hlásil, “Zdá se, že portál Sledování pachatele oddělení (tečky) byl zaútočil na portál byl napaden, stejně jako Passes Inmate. Zjištění bitcoin peněženky, pruhových účtů, bankovní účty, stejně jako úvěrové účty kreditními historickými kartami směřují k možným podvodům identity, spolu s jinými možnými cyber-trestnými činy. ”

Vězni zahrnovali pochopili, co dělali. Z rozhovoru s vězněmi se zdá, že počítače byly nastaveny jako vzdálený stolní most mezi interiérovými počítači, které byly umožněny využít stejně jako širší internet. Oni by využili počítače na síti vězně, stejně jako využití vzdálené plochy pro získání přístupu k nelegálním počítačům. Jednalo se o Kali Linuxu, stejně jako je na strojích objeven výpis “škodlivých nástrojů”. Je to do značné míry to, co byste očekávali, že budete objevit na vybudování Kali nahoru, ale nejvíce zábavný jeden uvedený ve zprávě je “ruční řemeslný software”.

Zdá se, že je to šílené, ale vězni vždy přišli s novými koncepty, aby se dostali na stráže – jako budovy DIY Tattoo Guns, když máte spoustu času na rukou, stejně jako bit zodpovědnost, bláznivé koncepty ne Koneckonců se zdá být tak blázen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

5 nejlepších alternativních webových prohlížečů pro Android

ať už jde o PC, Mac, tablet nebo smartphone, webové prohlížeče patří jeden z nejdůležitějších programů. Za předpokladu, že působí jako magický portál mezi vámi a také hojnost informací, že

Apple prodává před předobjednávkou iPhone 4s za méně než 24 hodin, AT&T sama prodala 200 000 za 12 hodin

podle tiskového prohlášení AT&T vydaného dříve, iPhone 4S zaznamenala mnohem více než 200 000 předobjednávek uvnitř Prvních 12 hodin předobjednávek. Zprávy jsou doprovázeny Apple oficiálně prodáváním všech předobjednávek iPhone 4s.

Amazon Echo vám nyní může číst knihy Kindle Books

Amazon tiše chodí o své službě zlepšování softwaru Echo a přidává nové funkce a schopnosti, jako je schopnost pomoci uživatelům s jejich tréninkem. Aktuální přírůstek, který dorazí, umožňuje, aby všechny