Dobrodružství jednoho člověka v přizpůsobeném poklesu klávesnice

jako vývojář aplikací softwaru, [Suka] stráví mnoho času každý den před klávesnicí. Snažil se různé rozložení klávesnice mnohem méně typické, než i moderetly zakryté rozložení Dvorak, stejně jako po dlouhou dobu rozhodl o přizpůsobené ergonomické klávesnici bylo to, co chtěl. Jeho rozvoj vytváření vlastního přizpůsobeného ergonomické klávesnice je fascinující čtení, vyrobený i chladičem pravdou Jedná se o reálné, profesionální klávesnice s mechanickými spínači, jakož i přizpůsobené skříně.

Po spuštění s několika USB Numbads, [Suka] Dove na světě třešňových přepínačů Crrafting jeho vlastní klávesnice ve stylu křídla. [Suka] pracuje pro jednoho z větších výrobců laser-slining strojů, takže byl schopen vyrábět skříně pro jeho Keybaord – kromě základních uzávěrů – relativně snadno. Inovace za laserovým slinutím povoleno [Suka] k produkci některých neobvyklých mísy, jakož i klávesnice ve tvaru koryta před usazením na jeho každodenním řidiči, vidíte výše.

Modrá krychle, as [Suka] to nazývá, zahrnuje integrovaný stojan, integrovaný IBM Trackpoint myš, stejně jako je napájen teensy mikrokontrolér. Klávesnice Suka] nemusí být heafty dostačující pro boj proti melee, jako je úctyhodný IBM Design M, je to přesně to, co chce [Suka], stejně jako to je jen v pořádku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tamagotchi ROM Dump stejně jako reverzní inženýrství

Běžně pravdivý klíčový úspěch je vytrvalost, stejně jako to platí pro tuto práci, která vyřazena ROM od současné generace hraček Tamagotchi. Pokud jste fanouškem objevování triků vyvinutých do spotřební elektroniky

Použití OpencV s Raspberry PI

Když jsme velmi poprvé slyšeli o malinových pínech, byli jsme zvýšeni, že práce, které v případě potřeby plnohodnotný počítač může být nyní proveden na maliči, stejně jako nenákladná deska běžící

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia M4 Aqua

Oficiální metoda pro odemknutí bootloaderu pro Sony Xperia M4 Aqua již není k dispozici. Zde je snadný průvodce, který můžete odemknout svůj bootloader pomocí FlashTool dostupného pro zařízení Sony Android.