Hackaday Odkazy: 21.listopadu, 2021

Jako nejkrásnější čas roku rychle se blíží, je skvělé pochopit, že vaše hard-vydělané peníze nemusí jít na dary, které jsou s největší pravděpodobností stále sedět v danku Držení kontejnerových lodí sedí u kotvy z pobřeží Kalifornie. Přinejmenším ne, pokud nakupujete kybernetický prodej Tindie, který začal včera, stejně jako jde s 5. prosincem. Chcete-li osvěžit dohodu, jasmín nám říká, že budou další nabídky online na černý pátek i kybernetické pondělí. Nicméně čekat, je zde více – dodržovat Tindie na Twitteru pro bonus nabídka diskontní sazebních kódů.

Modrá je stará černá, která byla nová modrá? Přinejmenším pokud jde o “obrazovky smrti”, je, protože Microsoft odhalila systém Windows 11 BSOD se vrátí zpět z nedávného černého člověka na více známé modré téma. Budete muset trochu posouvat, možná tři čtvrtiny metody s výpisem změn. Změna se opět zdá, že modifikace je zcela kosmetická, stejně jako nezletilá, ale stále bychom chtěli pochopit, jaký typ výzkumné studie se rozhodl, že se rozhodlo.

Z katedry “jednoho mužského koše” máme žádost o pomoc od návštěvníků Mike Drew, který si vybral hodně – jako tisíc – staré tabletové počítače. Původně běžely okna, ale mohou spustit linux máta jen v pořádku, stejně jako i když postrádají baterie, stejně jako zadní kryt, jsou jinak celkem stejně jako v použitelném stavu, alespoň posuzování fotografií, které sdílely. Ty byly určeny pro skládku, avšak Mike je ochoten poslat dávky z 10 – žádné jednotlivé jednotky, prosím – každému, kdo může pokrýt náklady na balení i přepravu. Mike státy, které budou otřást tablety, stejně jako instalaci máty, stejně jako hodí do několika kabelů baterií, stejně jako jednoduchý směrový list, který chcete začít. Pokud máte zájem, Mike lze dosáhnout v Michael.l.drew@gmail.com. Domácí přeprava pouze prosím. Zde je doufat, že můžete pomoci kolegu hacker rekultivovat prostor ve svém domě.

Odpovědi na důležité otázky: Ukazuje se, že Thanos nemohla překonat polovinu světa z existence z existence. Tato konečná myšlenka pochází z vědeckého dokumentu, objevující se v časopise Královské společnosti. Zatímco neexistuje odpověď do reakce, pokud je to neomylní, obrovský fialový supervillain mohl zaklapnout prsty, je to docela intuitivní, že použití jakéhokoliv typu typu rukavic, natož klenot-encrusted kovový rukojeti, je obtížné zachytit prsty. Mechanika strčení je však opravdu chladná, stejně jako důsledky mimo biomechaniku. Podle papíru je trapping skutečně příkladem jarního pohonu zprostředkovaného jarem, s příklady v celém závodě, jakož i živočišných království, včetně bludného “jednopalcového punču” malých mantis krevety. Ukazuje se, že řádně popravený lidský prstový prst je docela Darn Snappy – to trvá asi sedm milisekund dokončeno, ve srovnání s 150 milisekundami pro oko mrknutí.

A konečně, zdá se, že někdo v aplikaci ID softwaru je trochu zmatená. Příběh začal, když kovový kytarista jmenoval Dustin Mitchell narazil na termín “Doomscroll”, stejně jako rozhodnuto, že by učinil vynikající název pro progresivní thrash metalovou kapelu. Po pilné podání žádosti o ochrannou známku s US patentem, jakož i ochrannou známkou, dostal e-mail od advokáta pro ID uvedení, že se chystají potíže s ochrannou známkou, zřejmě, protože se cítí jako to, že to způsobí zmatek s jejich vlajkovou lodí doom franchise. Je těžké přesně vidět, jak někdo, kdo žil s DOomscrolling roky 2020, stejně jako 2021, bude zmaten thrash metalovou kapelou, stejně jako 30letou videohru, ale předpokládáme, že to není bod, když vy “re advokát. Koneckonců trollové ochranné známky trolly.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple přesunout Mac Small Production na US Shores, podle zprávy

Apple vždy sídlí v USA a zaměstnává obrovskou škálu inženýrů a podpůrných pracovníků v Cupertinu nebo v okolí Texasu. Od roku 2004 však ovocný podnik nevytvořil jediný gadget ve své

Chrome Beta pro Android aktualizováno na ver. 25.0.1364.33 – Přináší spoustu oprav chyb

, když společnost Google oznámila verzi Android svého populárního webového prohlížeče na počítači, byli jsme si jisti, že si zachová jednoduchost, rychlost a funkce na našich telefonech Android. Aplikace zůstala

Jak upravovat rozlišení obrazovky iPhone na cokoli, co chcete

, scéna útěku z vězení byla zaplavena řadou pozoruhodných nových vylepšení s ohledem na to, že tým Pangu přišel s jeho univerzálním neunlethem pro ty, kteří provozují celonevý nový iOS