12palcová sítnice MacBook bude na skladě v obchodech Apple do konce května

, pokud jste věřili, že si vyberete nový 12palcový sítnice MacBook, pak máme několik skvělých zpráv a také nějaké špatné zprávy pro tebe. Posadil jsi se? Dobře, začněme.

Skvělou zprávou je, že nový 12palcový MacBook je nastaven tak, aby byl nabízen na nákup v obchodě od 25. května podle poznámky zaslané do maloobchodních prodejen-jak je vystaveno 9to5Mac. Někteří výběrové prodejny by již měly mít akcie nabízené na prodej nejlépe, i když je to omezeno na obchody v USA, Velké Británii, Kanadě, Nizozemsku, Austrálii, Švýcarsku, Německu, Francii, Itálii i v Číně. Všichni ostatní budou muset počkat.

Toto čekání je stále mnohem lepší než současná okolnost, která má potenciální kupující bez jakéhokoli výběru, ale na umístění nákupu na internetu pro doručení domu. Přesně stejná okolnost v současné době existuje pro Apple Watch, přičemž Apple si chce tento konkrétní produkt dostat do obchodů dlouhou dobu v červnu, i když ještě nemáme žádný typ konkrétních podrobností o tom, na kterou stranu června se zaměřuje.

Zatímco objednávání na internetu je v současné době volbou, mnoho zemí má obchody Apple, které jsou vybaveny MacBooks pro klienty, které se mohou pokusit před nákupem, ale zprávy byly roztrhané, že to není situace všude, s Tureckem v konkrétním zjevně krátké návrhy dokonce i pro účely prezentace. Očekáváme, že tato okolnost začne usnadnit dříve než později.

Nový MacBook váží prakticky nic a neuvěřitelně tenkého, nemusí být levný, stejně jako neslavně má pouze jeden port USB typu-C na straně, ale zdá se, že to nezabránilo po něm chtít po něm. Zpráva, že objednávky v obchodě jsou na obzoru, by měla přijít jako vítaná zpráva těm, kteří chtějí vybrat nový MacBook, aniž by si museli nakupovat online.

Takže špatné zprávy? Pokud lze nový MacBook zakoupit v obchodech brzy, opravdu neexistuje fantastická nabídka, která by vám zabránila v nákupu, je to teď?

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Amazing Deal přináší Úřad 365 Lifetime účtu pouze 7 $, Windows 10 Pro za 11 $, Office 2019 za 34 $, více

právě teď existuje spousta důvodů, že by někdo mohl potřebovat ruce na Microsoft Windows nebo Microsoft Office. Možná stavíte ten horký nový herní počítač nebo je pravděpodobnější, že byste mohli

IOS 14 Leak: Apple Pencil převede rukopis na text po celém textu

Letošní vydání iOS 14 pravděpodobně přidá novou podporu pro přeměnu ručně psaného textu na základní text počítače, podle nedávné zprávy. Modifikace by přišla jako doplněk k existujícímu rámci Pencilkit, přičemž

Vězni rozvíjejí DIY počítače, stejně jako Hack vězeňská síť

Web je všude. Nejnovější anekdotální důkazy o tom je příběh vězňových vězňů, kteří rozvíjí svůj vlastní počítač, stejně jako propojil jej na internet. V roce 2015, vězni na korekční organizaci