Apple přesunout Mac Small Production na US Shores, podle zprávy

Apple vždy sídlí v USA a zaměstnává obrovskou škálu inženýrů a podpůrných pracovníků v Cupertinu nebo v okolí Texasu. Od roku 2004 však ovocný podnik nevytvořil jediný gadget ve své vlastní zemi, ale podle nedávných zpráv se to chystá změnit, přičemž Mac Small je úplně první, který bude vytvořen ve Spojených státech.

V průběhu mnoha jeho historie Apple vytvořil mnoho ze svých pomůcek ve Spojených státech, přesto v posledním desetiletí dodržoval vzorec mnoha technologických výrobců a také přesunul produkci v zámoří v nákupu, aby se snížila náklady a zvýšila efektivitu . Rostoucí náklady na práci v zemích, jako je Čína, však na vrcholu porozumění klientům pro porušení lidských práv, které někdy vidělo v zámořských počítačových závodech, však vedl extrémně vlastní generální ředitel společnosti Apple Tim Cook, aby odhalil záměr společnosti pomalu přesunout výrobu zpět na své břehy .

Apple nebude vyvíjet své vlastní rostliny: Místo toho využije své současné produkční dodavatele, potenciálně Foxconn a Quanta Computer, které v současné době již mají mimo jiné existenci v Tennessee i v Kalifornii. Podnikání se sídlem v Cupertinu bude pravděpodobně lobovat s jeho dodavateli, aby implementovali dostupnější techniky výroby, jako je vyšší automatizace závodů, při nákupu k dosažení efektivity nákladů, díky nimž bude produkce Macs životaschopná.

Počínaje Mac Small je pro Apple racionální volbou, protože je poměrně malá a také v ní vložená obrazovka, na rozdíl od mnoha produktů Apple: To výrazně snižuje množství složitosti kromě množství prvků, které vyžadují na to být odeslán kolem. Kromě toho je Mac Small jednou z nejméně prominentních linek Mac, a proto potřebuje menší schopnost z amerických továren, které budou pravděpodobně trvat roky, než budou moci chrlit tolik počítačů jako ty v Číně.

Toto není úplně poprvé, kdy Apple flirtoval s konceptem vytváření svých gadgetů mimo Asii. V loňském roce se ukázalo, že Foxconn vytvářel iPad v Brazílii.

Výrobní výrobky v USA určitě přinesou Great PR pro Apple, zejména proto, že skupiny v oblasti lidských práv zvýšily kontrolu velkých společností v hodnotě několika miliard dolarů, kromě úkolů do Spojených států. Od loňského roku byl Apple ve skutečnosti bohatší než vláda Spojených států, a proto několik úkolů zpět na pobřeží bude nízkými náklady, které zaplatí za větší skvělý tisk.

(prostřednictvím Digitimes)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple se omlouvá za „nepřesné“ prohlášení na svém britském webu společnosti Samsung, zveřejňuje vhodný dopis

Saga „Apple Products“ dosáhla poslední myšlenky minulý týden, kdy se ovocné podnikání omluvilo a dnes, a také, a také, Web společnosti Apple UK nyní objasnil původní problém spolu s reklamami

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče

Apple oprávnění nahrávání videa na iPhone 3G a také 2G

to bylo pouze iPhone 3GS, které umožnilo nahrávání videa a úpravy spolu se sdílením vašich videí se svými dobrými přáteli i rodinou. IPhone 3G a 2G by takové věci mohly