Apple přesunout Mac Small Production na US Shores, podle zprávy

Apple vždy sídlí v USA a zaměstnává obrovskou škálu inženýrů a podpůrných pracovníků v Cupertinu nebo v okolí Texasu. Od roku 2004 však ovocný podnik nevytvořil jediný gadget ve své vlastní zemi, ale podle nedávných zpráv se to chystá změnit, přičemž Mac Small je úplně první, který bude vytvořen ve Spojených státech.

V průběhu mnoha jeho historie Apple vytvořil mnoho ze svých pomůcek ve Spojených státech, přesto v posledním desetiletí dodržoval vzorec mnoha technologických výrobců a také přesunul produkci v zámoří v nákupu, aby se snížila náklady a zvýšila efektivitu . Rostoucí náklady na práci v zemích, jako je Čína, však na vrcholu porozumění klientům pro porušení lidských práv, které někdy vidělo v zámořských počítačových závodech, však vedl extrémně vlastní generální ředitel společnosti Apple Tim Cook, aby odhalil záměr společnosti pomalu přesunout výrobu zpět na své břehy .

Apple nebude vyvíjet své vlastní rostliny: Místo toho využije své současné produkční dodavatele, potenciálně Foxconn a Quanta Computer, které v současné době již mají mimo jiné existenci v Tennessee i v Kalifornii. Podnikání se sídlem v Cupertinu bude pravděpodobně lobovat s jeho dodavateli, aby implementovali dostupnější techniky výroby, jako je vyšší automatizace závodů, při nákupu k dosažení efektivity nákladů, díky nimž bude produkce Macs životaschopná.

Počínaje Mac Small je pro Apple racionální volbou, protože je poměrně malá a také v ní vložená obrazovka, na rozdíl od mnoha produktů Apple: To výrazně snižuje množství složitosti kromě množství prvků, které vyžadují na to být odeslán kolem. Kromě toho je Mac Small jednou z nejméně prominentních linek Mac, a proto potřebuje menší schopnost z amerických továren, které budou pravděpodobně trvat roky, než budou moci chrlit tolik počítačů jako ty v Číně.

Toto není úplně poprvé, kdy Apple flirtoval s konceptem vytváření svých gadgetů mimo Asii. V loňském roce se ukázalo, že Foxconn vytvářel iPad v Brazílii.

Výrobní výrobky v USA určitě přinesou Great PR pro Apple, zejména proto, že skupiny v oblasti lidských práv zvýšily kontrolu velkých společností v hodnotě několika miliard dolarů, kromě úkolů do Spojených států. Od loňského roku byl Apple ve skutečnosti bohatší než vláda Spojených států, a proto několik úkolů zpět na pobřeží bude nízkými náklady, které zaplatí za větší skvělý tisk.

(prostřednictvím Digitimes)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Root Android L Designer Preview na Nexus 5 a také Nexus 7 2013

Google vydal test Android L Designer Preview Firmwares pro dva přístroje Nexus, konkrétně současnou vlajkovou loď Nexus 5 a Nexus 7 (2013) právě den před včerejškem. Již máme hloubkový výukový

Stáhněte si tapety Alcatel Idol 4S Stock

na DroidViews, stále hledáme nové balení tapet ze zařízení Android a často je sdílíme s komunitou. Proto máme nyní stovky sad tapet ze zásob z celé řady studny a méně

Android M Preview 2: Instalační příručka pro Nexus 5

s novým náhledem, máme spoustu věcí k prozkoumání. Jednotlivci Android nahlédnou do nových karet a hledají to, co Android M přináší v blízké budoucnosti. Jednotlivci Nexus již získali předchozí náhled