Android vypadá, že získává funkci AirDrop, aby se uživatelé Apple nazývali vlastním

, které se pohybují od využití Airdrop několikrát každý den až po zapomenutí, že existuje na prvním místě. Uživatelé Androidu si však budou moci uvést podobnou funkci pro samotnou rotaci dostatečně brzy, podle nového videa sdíleného vývojáři XDA.

Video ukazuje něco, na čem Google pracuje, nazývá se nedaleký sdílení. Video, které bylo sdíleno, ukazuje funkci pracující na Google Pixel 2 XL a Google Pixel 4, ačkoli nám bylo řečeno, že také běží Bee na telefonu OnePlus.

Zdá se, že video ukazuje něco, co je podobné Airdropu, i když to, zda bude schopno fungovat tak hladce, je něco, co budeme muset posoudit později. Zdá se, že sdílení poblíž je přinejmenším svázáno do nabídky Quick Settings, takže je snadno dostupné. Stejně jako Airdrop mohou uživatelé omezit, zda jim někdo může něco poslat prostřednictvím této funkce.

Samsung již pracuje na něčem podobném nazývaném Quick Share, což by nám mohlo znovu ukázat, jak může být Fragmented Android. Nic z toho nebude nikde blízko tak snadno použitelné a všudypřítomné jako Airdrop, dokud všechna zařízení Android nepoužívá stejnou funkci.

Doufejme, že sdílení v okolí bude přesně to. Nevíme, kdy bude tato funkce oznámena, ale doufejme, že nebudeme muset čekat příliš dlouho.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak používat RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: iOS 13.3 Final IPSW odkazy, OTA Update a IPADOS 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stáhnout: iOS 13.3.1 Beta 3 odkazy IPSW, OTA Aktualizace nyní

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, více s novým využitím TFP0 bude možné brzy

IOS 13/13.2.2 Seznam kompatibility útěku z vězení pro checkra1n

Apple Watch EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Společnost Apple uvádí na trh 2014 Retina MacBook Pro Refresh, tady je to, co je nové

v souladu s řadou pověstí, které se objevily o víkendu, Apple dnes oznámil relativně důležitý obnovovací řadu počítačů MacBook Pro. Aktualizace MacBook Pro s zobrazovací řadou strojů sítnice byla široce

Udržujte oko na obloze s Rduinoscope

Máme všichni si užili vzhlédli na jasnou noční oblohu a divil se na Veličenstvo hvězd. Někteří z nás dokonce ukázali dalekohledy, zejména nebeské objekty, aby získali bližší pohled. Každý, kdo

Jak získat zdarma osobní tethering hotspotu na iPhone bez útěku z vězení

Máte elegantní s aplikací iOS nabízenou přímo na vašem ne-Jailbroken iPhone, která vytváří proxy SOCS, což vám umožňuje propojit svůj notebook s webem pomocí vašeho připojení vašeho iPhone iPhone IPhone