Aplikace Android Messages pro stolní počítače pro Windows, Mac, Linux vydané neoficiálně

, které lze získat přístup k vašim zprávám Android kdekoli, je typ věcí, která může znamenat obrovský rozdíl v tom, jak lidé komunikují, stejně jako se zprávami Android Pro Web představení minulého týdne je to vynikající krok správným směrem.

Prostě však nemůžete porazit nativní aplikaci, na které se můžeme všichni dohodnout, stejně jako tady je taková věc nabízená pro Windows, Mac i Linux.

Nová aplikace bohužel není oficiální nabídkou od společnosti Google, ale je nabízena prostřednictvím GitHubu díky designérovi Chris Knepper.

To, co aplikace dělá tak působivou, je to, že se necítí jako port jakéhokoli druhu a cokoli, co se chová, jak můžete očekávat za předpokladu, že platforma, na které v té době běží. Všechny funkce, které můžete očekávat, jsou také tam také. Nativní oznámení jsou vynikající a také práce, stejně jako by měla, i když bohužel existuje jedna námitka; Jednotlivci budou vyžadovat, aby klientská aplikace pro Android podařilo otevřenou klientovou aplikaci, pokud chtějí pokračovat v získávání oznámení o nových příchozích zprávách.

Skvělou zprávou je, že pokud jednotlivci zaškrtněte „pamatujte si tento počítač“, když se přihlásí do svého účtu, nebudou muset každý znovu autentizovat a pokaždé, když se chtějí dostat do svých zpráv.

I když je pravda, že pro novou aplikaci pro Android Messages jsou stále časné dny, je to na velmi nejméně motivujícím začátku. Není známo, zda je oficiální aplikace v dílech, i když je, i když je, je velmi skeptické, že bude nabízena pro všechny stolní platformy. Prozatím doporučujeme, aby to pokusil, rozhodně to funguje dobře k využití na plný úvazek a jistě se určitě posílí pouze s časem.

Další podrobnosti a stahování specifické pro OS přejděte přes stránku GitHub vývojáře zde.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12 veřejné beta beta a také nastavte správnou cestu, tady je, jak

iOS 11.3.1 Útěk z vězení Electra veřejné vydání nemusí být nyní tak daleko

Stahování: iOS 12 beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA

100+ iOS 12 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Stáhněte si data konfigurace iOS 12 beta 2 bez účtu návrháře

Stáhněte si odkazy a nastavení iOS 12 Beta 2 IPSW na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Jak snížit iOS 12 beta na iOS 11.4 [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Reverzní inženýrské sériové porty

Můžete prostit sériový port v pic výše? Můžete s největší pravděpodobností vidět potenciální podložky, nicméně, jak přesně zjistíte, na které odkazujete? [Craig] na Devttys0 Dali dohromady vynikající tutoriál přesně, jak

5 nejlepších alternativních webových prohlížečů pro Android

ať už jde o PC, Mac, tablet nebo smartphone, webové prohlížeče patří jeden z nejdůležitějších programů. Za předpokladu, že působí jako magický portál mezi vámi a také hojnost informací, že

Apple začne zdobit Yerba Buena bannery pro událost „Spring Forward“ [Fotografie]

Apple se očekává, že nabídne technologickému světu bližší pohled na její nadcházející smartwatch během příštího týdne „Spring Forward“ v Centru Yerba Buena pro Umění a již začalo přípravy na uvedené