Aplikace Android Messages pro stolní počítače pro Windows, Mac, Linux vydané neoficiálně

, které lze získat přístup k vašim zprávám Android kdekoli, je typ věcí, která může znamenat obrovský rozdíl v tom, jak lidé komunikují, stejně jako se zprávami Android Pro Web představení minulého týdne je to vynikající krok správným směrem.

Prostě však nemůžete porazit nativní aplikaci, na které se můžeme všichni dohodnout, stejně jako tady je taková věc nabízená pro Windows, Mac i Linux.

Nová aplikace bohužel není oficiální nabídkou od společnosti Google, ale je nabízena prostřednictvím GitHubu díky designérovi Chris Knepper.

To, co aplikace dělá tak působivou, je to, že se necítí jako port jakéhokoli druhu a cokoli, co se chová, jak můžete očekávat za předpokladu, že platforma, na které v té době běží. Všechny funkce, které můžete očekávat, jsou také tam také. Nativní oznámení jsou vynikající a také práce, stejně jako by měla, i když bohužel existuje jedna námitka; Jednotlivci budou vyžadovat, aby klientská aplikace pro Android podařilo otevřenou klientovou aplikaci, pokud chtějí pokračovat v získávání oznámení o nových příchozích zprávách.

Skvělou zprávou je, že pokud jednotlivci zaškrtněte „pamatujte si tento počítač“, když se přihlásí do svého účtu, nebudou muset každý znovu autentizovat a pokaždé, když se chtějí dostat do svých zpráv.

I když je pravda, že pro novou aplikaci pro Android Messages jsou stále časné dny, je to na velmi nejméně motivujícím začátku. Není známo, zda je oficiální aplikace v dílech, i když je, i když je, je velmi skeptické, že bude nabízena pro všechny stolní platformy. Prozatím doporučujeme, aby to pokusil, rozhodně to funguje dobře k využití na plný úvazek a jistě se určitě posílí pouze s časem.

Další podrobnosti a stahování specifické pro OS přejděte přes stránku GitHub vývojáře zde.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12 veřejné beta beta a také nastavte správnou cestu, tady je, jak

iOS 11.3.1 Útěk z vězení Electra veřejné vydání nemusí být nyní tak daleko

Stahování: iOS 12 beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA

100+ iOS 12 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Stáhněte si data konfigurace iOS 12 beta 2 bez účtu návrháře

Stáhněte si odkazy a nastavení iOS 12 Beta 2 IPSW na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Jak snížit iOS 12 beta na iOS 11.4 [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Manuální zaostřovací obrazovka pro digitální SLR

Most Modern Digital SLR kamery používají obrazovky Matte Focus s jejich automatickými systémy namísto obrazovek Split Circle Manual Focus Screens nalezené v non-digitálních SLR kamerách. Ačkoli ne továrně schválí, existují

Android 9 Pie vám nedovolí používat aplikace pro nahrávání hovorů bez root

, nyní, když je Android 9 Pie venku, v závislosti na tom, která zařízení vlastníte, učíme se o tom, co je software schopný . Bohužel se také učíme o tom,

Astro Pi Mk II, nový hardware Raspberry PI, mířil do vesmírné stanice

zpět v roce 2015, Evropská kosmická agentura (ESA) Astronaut Tim Peampe přinesl pár speciálně vybavených Malinových PI počítačů, přezdívaných Izzy a Ed, na Mezinárodní vesmírná stanice a pozvali studenty zpět