Video: 50 návrhů, stejně jako techniky pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus

se dvěma novými chytrými telefony a zcela novou softwarovou aplikací v iOS 8, mají i dlouhodobé jednotlivce Apple Gadgets Setkali jsme se s něčím objevovací křivkou, stejně jako jsme tu udělali nejlepší, abychom vám představili několik nejlepších návrhů a techniky, které vám pomohou seznámit se s různými novými funkcemi. Za předpokladu, že iOS 8 je pravděpodobně jedním z nejvýznamnějších skoků, protože extrémně první iPhone se objevil již v roce 2007, zdá se však, že se vždy zdá být něco, co by se mělo naučit, stejně jako pokud si přejete rychle sledovat aklimatizaci s aktualizací, Pak vás nové video týkající se 50 pozoruhodných funkcí určitě postaví na skvělé místo.

Video, které vytvořili lidé v Techsmartt, je skvělé 15 minut dlouhé, i když pokud chcete, aby to bylo extrémně mnoho, budete s největší pravděpodobností chtít pozastavit po každém návrhu, o kterém jste nerozuměli.

Pokrývá řadu základních implementací, které společnost Apple provedla s novým softwarem, a proto je užitečné i pro ty, kteří využívají starší iPhone nebo určitě jakýkoli typ Idevice běžící na iOS 8. Jistě, několik návrhů bude Pokud řekněme, řekněme, že houpáte sítnice iPad Mini, ale pokud si uděláte čas na prohlížení s klipem v plném rozsahu, jste povinni objevit něco autentického zájmu.

I když je iOS 8 opravdu také na nás-prakticky polovina z těch, kteří provozují gadgety kompatibilní s iOS 8, již tuto aktualizaci popadly-stále se necítí, jako by se úplně spustila. Existuje řada chyb, zejména pro ty, kteří provozují zastaralý iPhone 4s, a přestože HealthKit byl účtován jako nedílný prvek ve větším ekosystému Apple, který se dívá dopředu, aplikace Health and Wellness dosud nepálí na všech válcích.

Navzdory těmto raným zlomkům, na nichž Apple pracuje na řešení, jak mluvíme, existuje stále spousta zajímavých, praktických rysů, se kterými se můžete začít, stejně jako i když se již již používáte pro iOS 8 obecně, rozhodně nedochází k poškození Při popadnutí kávy a prohlížení tohoto videa.

S 50 celkem jsme si jisti, že je tu něco, o čem jste si nebyli vědomi, takže si to poskytněte hodinky a sdílejte své myšlenky prostřednictvím typických kanálů.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Top 26 skrytých funkcí iOS 8, které byste měli nejlépe vyzkoušet

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Retrotechtacular: První laserový vysílač postavený před 50 lety

Mnohé z času jsme celovečerní fólií hokey filmové záběry v našich retrotechtakulární sérii, ale myslíme si, že tento hack je stejně úžasný před padesáti lety. [CLINT] napsal, aby nám řekli

Manuální zaostřovací obrazovka pro digitální SLR

Most Modern Digital SLR kamery používají obrazovky Matte Focus s jejich automatickými systémy namísto obrazovek Split Circle Manual Focus Screens nalezené v non-digitálních SLR kamerách. Ačkoli ne továrně schválí, existují

Libebium Arduino Contest

Libbelium drží ještě jednu soutěž Arduino Open Hardware. Prostě vyrábět jak až do 15. dubna, díky čemuž je váš každodenní život jednodušší. Ceny zahrnují GPS, GPRS, SD, stejně jako solární