Tento traktor John Deere nepožaduje motoristu

, zatímco mnoho autonomních automobilů je indikováno pro cestování po dálnici, John Deere je nový traktorový traktor, který je uveden na 2022 spotřební elektroniky, bude pravděpodobně pouze posuvná pole bude tak učinit bez člověka na kole.

Traktor je považován za nabízen zemědělcům v pozdním 2022, stejně jako šest párů stereofonních kamer za vzniku 360 stupňů pohled na překážky. Stejně tak využívá technologii umístění, včetně GPS, aby se ujistil, že je tam, kde má být s deklarovanou přesností 1 palce. Video můžete vidět na bestii níže.

Podle tiskových zpráv, podnikání testování inovace po dobu nejméně 3 let. Je to řízeno – co jiného? – Aplikace Smartphone, která ji může nastavit na jeho úkol, stejně jako na obrazovce vzdáleně, což umožňuje farmářovi na obrazovku, stejně jako správu operace odkudkoliv. Obchodní deklaruje, že může připravit 325 akrů za 24 hodin.

Ve videu je zmiňuje, že můžete traktor nechat běžet 24 hodin denně, takže předpokládáme, že kamery nepožadují okolní osvětlení do práce. Předpokládáme, že náklady na to budou ohromující, stejně jako – upřímně – pokud jste udělali nějaký druh robotiky, nezdá se, že je to velmi těžký úkol. Musíte zpochybnit, zda budou cenově dostupnější konkurenti, pokud obvykle začíná běžný zemědělský trh, který se týká technologie. Samozřejmě, obrovské konkurenti, jako je situace IH, buď odhalili plány nebo prokázaly pilotní programy dělat podobné věci.

Ne že neexistují již řidičské traktory, které jsou nabízeny z císaře, stejně jako Fendta, stejně jako i podnikání, které odmítne stávající zařízení, jako je autonomní společnost traktoru, stejně jako medvědí vlajka robotiky.

Obvykle, když mluvíme o John Deere, je spojen s jejich přetížením nechat lidi opravit traktory. Pokud věříte o budování vlastního, možná budete chtít začít svou výzkumnou studii s tímto projektem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zakázat náhled textových zpráv na Galaxy S7 a také Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge zahrnují celou sadu nových funkcí. Mnoho z těchto funkcí může být velmi užitečné, ale několik z nich může být také trochu nad vrcholem.

Toto na internetovém nástroji vám řekne, který smartphone za posledních několik let zcela zapadá do vaší velikosti ruky

, viděli jsme, jak smartphony stále rostou, ale jedna věc, která se tolik nezměnila, je velikost našich rukou . To poskytuje trochu problému těm na trhu pro nový sluchátko, nejistě,

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče