Tento traktor John Deere nepožaduje motoristu

, zatímco mnoho autonomních automobilů je indikováno pro cestování po dálnici, John Deere je nový traktorový traktor, který je uveden na 2022 spotřební elektroniky, bude pravděpodobně pouze posuvná pole bude tak učinit bez člověka na kole.

Traktor je považován za nabízen zemědělcům v pozdním 2022, stejně jako šest párů stereofonních kamer za vzniku 360 stupňů pohled na překážky. Stejně tak využívá technologii umístění, včetně GPS, aby se ujistil, že je tam, kde má být s deklarovanou přesností 1 palce. Video můžete vidět na bestii níže.

Podle tiskových zpráv, podnikání testování inovace po dobu nejméně 3 let. Je to řízeno – co jiného? – Aplikace Smartphone, která ji může nastavit na jeho úkol, stejně jako na obrazovce vzdáleně, což umožňuje farmářovi na obrazovku, stejně jako správu operace odkudkoliv. Obchodní deklaruje, že může připravit 325 akrů za 24 hodin.

Ve videu je zmiňuje, že můžete traktor nechat běžet 24 hodin denně, takže předpokládáme, že kamery nepožadují okolní osvětlení do práce. Předpokládáme, že náklady na to budou ohromující, stejně jako – upřímně – pokud jste udělali nějaký druh robotiky, nezdá se, že je to velmi těžký úkol. Musíte zpochybnit, zda budou cenově dostupnější konkurenti, pokud obvykle začíná běžný zemědělský trh, který se týká technologie. Samozřejmě, obrovské konkurenti, jako je situace IH, buď odhalili plány nebo prokázaly pilotní programy dělat podobné věci.

Ne že neexistují již řidičské traktory, které jsou nabízeny z císaře, stejně jako Fendta, stejně jako i podnikání, které odmítne stávající zařízení, jako je autonomní společnost traktoru, stejně jako medvědí vlajka robotiky.

Obvykle, když mluvíme o John Deere, je spojen s jejich přetížením nechat lidi opravit traktory. Pokud věříte o budování vlastního, možná budete chtít začít svou výzkumnou studii s tímto projektem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

LEGO ponorka dostane balónový ballast systém

LEGO je zábavný stavební blok, který obrovský počet dětí na světě hrají každý den. Mechanická technika stavebních bloků LEGO však dlouhodobě využívají vyšší volby k začínajícímu inženýrovi. [Cihlový experiment kanál]

USB nabíječka zmíněna do variabilního zdroje napětí

USB nabíječky jsou po celou dobu a je odpovědností každého hackera použít toto typicky dostupné zařízení k jeho nejvyššímu potenciálu. [Septillion] a [Hugatry] přišli s hackem, aby manipulovat s nabíječkou

Samsung Galaxy J8 nyní dostává bezpečnostní záplatu v červenci 2018

Červenec 2018 Security Patch se nyní zavádí pro Galaxy J8 Samsung Galaxy J8 Společnost Samsung začala zavádět bezpečnostní záplatu 2018 pro nedávno vydanou Galaxy J8. Toto je vůbec první aktualizace