Tento traktor John Deere nepožaduje motoristu

, zatímco mnoho autonomních automobilů je indikováno pro cestování po dálnici, John Deere je nový traktorový traktor, který je uveden na 2022 spotřební elektroniky, bude pravděpodobně pouze posuvná pole bude tak učinit bez člověka na kole.

Traktor je považován za nabízen zemědělcům v pozdním 2022, stejně jako šest párů stereofonních kamer za vzniku 360 stupňů pohled na překážky. Stejně tak využívá technologii umístění, včetně GPS, aby se ujistil, že je tam, kde má být s deklarovanou přesností 1 palce. Video můžete vidět na bestii níže.

Podle tiskových zpráv, podnikání testování inovace po dobu nejméně 3 let. Je to řízeno – co jiného? – Aplikace Smartphone, která ji může nastavit na jeho úkol, stejně jako na obrazovce vzdáleně, což umožňuje farmářovi na obrazovku, stejně jako správu operace odkudkoliv. Obchodní deklaruje, že může připravit 325 akrů za 24 hodin.

Ve videu je zmiňuje, že můžete traktor nechat běžet 24 hodin denně, takže předpokládáme, že kamery nepožadují okolní osvětlení do práce. Předpokládáme, že náklady na to budou ohromující, stejně jako – upřímně – pokud jste udělali nějaký druh robotiky, nezdá se, že je to velmi těžký úkol. Musíte zpochybnit, zda budou cenově dostupnější konkurenti, pokud obvykle začíná běžný zemědělský trh, který se týká technologie. Samozřejmě, obrovské konkurenti, jako je situace IH, buď odhalili plány nebo prokázaly pilotní programy dělat podobné věci.

Ne že neexistují již řidičské traktory, které jsou nabízeny z císaře, stejně jako Fendta, stejně jako i podnikání, které odmítne stávající zařízení, jako je autonomní společnost traktoru, stejně jako medvědí vlajka robotiky.

Obvykle, když mluvíme o John Deere, je spojen s jejich přetížením nechat lidi opravit traktory. Pokud věříte o budování vlastního, možná budete chtít začít svou výzkumnou studii s tímto projektem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jeep Wrangler dostane tlakovou vodu přímo z nárazníku

[ED] dostal docela inovativní s hack, který přidává natlakovaný vodovodní kohoutek k jeho Jeep Wrangler. Kohoutek na zadním travelu nárazníku ho nyní umožňuje hadici z vozidla po muddingu, opláchněte potápěčskou

Internet-umožňující lampu s Raspberry PI

[Jack] odeslaný v jeho zápisu pro web, který umožňuje lampu domu. Zatímco určitě budeme mít nějaké komentáře s uvedením, že je to stejně jednoduché, to dělá vynikající úkol lámání věcí

Létající tučňáci jsou neuvěřitelní

Festo, lidé, kteří nás přivedli nám Manta Ray Blimp, jsou zpět s gigantickými létajícími tučňáky. Vlastně je v tomto videu skvělé nabídky úžasných věcí. Létající tučňáci jsou pěkné, ale plavecké