2021 IPad Pro CAD činí únik, který navrhuje podobný design jako v loňském roce

se dnes objevilo online řada obrázků CAD prostřednictvím 91Mobile i MySmartPrice, z nichž všechny se říká, že ukazují 2021 iPad Pro v celé své slávě. Zejména se jedná o modely 12,9 palce i 11 palců.

Podle předchozích pověstí musíme letos vidět nový 11-palcový a 12,9-palcový iPad Pro, ale již nám bylo řečeno, že externí změny budou pravděpodobně přinejlepším minimální. Nyní se zdá, že je na základě nových obrázků potvrzeno vše, co je potvrzeno.

Podle zprávy MySmartPrice bude nová 11palcová varianta stejná tloušťka jako současný model, ale že Apple „oholí některé milimetry z délky a šířky“.

S ohledem na to všechno vypadá stále pravděpodobnější, že iPad Pro 2021 bude spíše spec rám než cokoli mnohem důležitějšího. Stále existuje šance, že dotykové ID by mohlo být přidáno podobným způsobem jako současný iPad vzduch, ale s vestavěním ID obličeje se zdá nepravděpodobné.

Jiné zvěsti také navrhly, že jsme mohli vidět druhou 12,9palcovou lodi pro iPad Pro v určitém okamžiku na základě mini-vedené obrazovky. Tam je také hovoří o připojení 5G.

Ať už nový iPad Pro vypadá a co má v vnitřku, očekává se brzy – různé zprávy poukázaly na vydání v první polovině letošního roku.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stahování: iOS 14.3 Final IPSW odkazy, OTA profilový soubor spolu s iPados 14.3 vydán

Jak snížit iOS 14.3 snadný způsob [průvodce]

Útěk z vězení iOS 14.3 pomocí checkra1n, tady je návod [tutoriál]

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový Apple CarPlay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem autě, tady je jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič iPhone 12 Tiny Screen: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Útěk z vězení iOS 14.2 Pomocí checkra1n, tady je návod [průvodce]

Jak snížit iOS 14.2 Ideální způsob [tutoriál]

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple ztrácí prakticky polovinu ze své patentové ceny ve výši 1 miliardy dolarů od společnosti Samsung

s tak četnými různými legálními bitvami řvoucími mezi Samsungem a Apple, je snadné ztratit přehled o tom, která soudní situace je. Ten, který však skutečně stojí od davu, je však

Tento traktor John Deere nepožaduje motoristu

, zatímco mnoho autonomních automobilů je indikováno pro cestování po dálnici, John Deere je nový traktorový traktor, který je uveden na 2022 spotřební elektroniky, bude pravděpodobně pouze posuvná pole bude

Apple M1 MacBook Air je nyní 20% sleva a 100% pozoruhodný [jen 799 $]

, pokud se na trhu objevíte na novém notebooku Apple, nemůžete se pokazit při výběru zbrusu nového M1 MacBook Vzduch za pouhých 799 $. Dokonce si vyberete, jakou barvu je