Google+ má nyní 43 milionů uživatelů, což je o 30% od zveřejnění

, přičemž Facebook je v poslední době ústředním bodem mediálního zájmu kvůli různým aktualizacím, zprávy, že soupeř Google pro sociální sítě bylo k dispozici na registraci Oko tisku stejně jako to bylo možné.

Poté, co Google+ uvedl, si užil zdravý příliv nových členů, přičemž 30% (nebo asi 10 milionů) se zvýšila u nových jedinců, kteří se připojili k roztřesu; přináší celkově až 43 milionů. I když se jedná o úbohou částku ve srovnání s 800 miliony, které si užívá tvorba Marka Zuckerberga, není to špatné přemýšlet o beta značce.

Je důležité si uvědomit, že se nejedná o oficiální statistiky, spíše odhady shromážděné spoluzakladatelem Ancestry.com a neoficiální statistik Google+ Paul Allen. Stejně jako jeho tým shrnujících milenců ukázal příjmení, aby citoval celkový počet jednotlivců na webu.

Bude fascinující vidět přesně tím, jak moc toto číslo zvyšuje, když obrovský G ohýbá jeho internetovou reklamu a marketing bicepsu. Facebook má čísla i dlouhověkost, ale abychom si nepamatovali, že Facebook je druhý nejnavštěvovanější stránka na světě, a také nejsou uděleny žádné soubory cookie za hádání, kdo se seznamuje. Teoreticky má Google širší dosah než Facebook a rozhodně má mnohem větší šanci než jakýkoli jiný typ jiného, ​​aby se Google+ stal světovou sociální síť číslo jedna.

Navzdory mnoha novým funkcím Facebooku, které slouží k posílení největšího sociálního sítě na světě, jsou její jednotlivci známí tím, že kopnou rozruch, kdykoli je „nový Facebook“ fázován – a tento vzorec tentokrát pokračoval. Existuje mnoho stížností od těch, kteří objevují modifikaci, obtížný nápad pochopit, ačkoli dosud neexistoval žádný náznak hromadného exodu, který by potvrdil úzkost.

S více než desetinou světových mužů, žen i dětí aktivně na Facebooku, bude to mamutí úkol, aby Google svrhl Facebook, když se uzavírá na jednu miliardu uživatelů. Jeden má podezření, že pokud bude jakýkoli druh podnikání sloužit jako hrozba pro Facebook v blízké budoucnosti – bude to Google.

Věříte, že Facebook uvidí nevyhnutelné obtíže Google+, nebo si myslíte, že Larry Page a kamarádi představují vážnou hrozbu pro preferované hřiště na webu? Jako vždy, nechte své myšlenky na naší fanpage na Facebooku.

(přes Mashable)

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google i Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zdá se, že Apple Pay Money začal svou celosvětovou zavádění

Apple Pay Cash, Apple je alternate k paypal druhů, který umožňuje jednotlivcům odesílat a získat peníze mezi sebou využívajícími Apple Pay, se zdá být v držení v držení nových zemí

Apple ztrácí prakticky polovinu ze své patentové ceny ve výši 1 miliardy dolarů od společnosti Samsung

s tak četnými různými legálními bitvami řvoucími mezi Samsungem a Apple, je snadné ztratit přehled o tom, která soudní situace je. Ten, který však skutečně stojí od davu, je však

Apple získává technologie C3 a přidává realisticky vypadající 3D mapy do iPhone [video]

Apple se zdá být stále na trhu, aby přepracoval mapy iOS a utekl ze back-end Google. S nedávným nákupem 3D mapovacích společností C3 Technologies to prostě mohou udělat! V současné