Rigol WFM publikum přenesen pro uživatele ne-Windows

[Matthias Blaicher] si myslí, že to není velký problém, když se týká množství práce, kterou vložil do hacku. Ale pro nás, cokoliv, co rozšiřuje funkčnost univerzálného, ​​ale rozpočtu přátelský Rigol DS1052E je výhra. V tomto případě si vzal předchozí hack a učinil to pracovat mnohem více lidí rozšířením funkčnosti prohlížeče formátu souboru WFM.

[DEXTER2048] vytáhl původní hack, který umožňuje tento osciloskop použit jako analyzátor spektra. [Matthias] nechtěla, aby byl nástroj omezen na spuštění pouze v systémech Windows, takže dostal do práce. To není tak snadné jako zvuky, protože jediná část původního kódu, který byl vydán, je parser sám. [Matthias] musel stavět všechno z tohoto počátečního bodu. Jeho software používá standardní Python analyzovat soubor WFM a přeformátovat data. Funkce obsažené v aktuální verzi vám umožní exportovat data jako soubor CSV a dokonce vykreslit vlnou a FFT, jak je vidět výše.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Elektrický “radiální” RC letadlo motor

pro dlouhé časové radiální letecké motory, přičemž jejich jedinečné pouzdra válců nastaveného v kruhu byly společným pohledem na letadla. Jako experiment, [Kendinyap], přál si zjistit, zda by mohl kombinovat 3

Apple oznamuje nové 27 ”IMAC, Mac Mini, MacBook a Magic Mouse

Apple Store byl chvíli zpět, protože se připravoval na představení nové produktové řady Mac, právě včas na prázdninové sezónu 2009. Všichni netrpělivě čekali a správně tak, aby zjistili, co Apple

Stáhněte si iOS 14.2.1 Konečné odkazy IPSW, soubor profilu OTA pro iPhone 12, Mini, Pro, Pro Max

Nyní si můžete stáhnout iOS 14.2.1 Final IPSW odkazy a OTA aktualizační profil a také iPados 14.2.1 Odkazy IPSW a profil OTA pro váš kompatibilní iPhone, iPad a iPod Touch.