Rigol WFM publikum přenesen pro uživatele ne-Windows

[Matthias Blaicher] si myslí, že to není velký problém, když se týká množství práce, kterou vložil do hacku. Ale pro nás, cokoliv, co rozšiřuje funkčnost univerzálného, ​​ale rozpočtu přátelský Rigol DS1052E je výhra. V tomto případě si vzal předchozí hack a učinil to pracovat mnohem více lidí rozšířením funkčnosti prohlížeče formátu souboru WFM.

[DEXTER2048] vytáhl původní hack, který umožňuje tento osciloskop použit jako analyzátor spektra. [Matthias] nechtěla, aby byl nástroj omezen na spuštění pouze v systémech Windows, takže dostal do práce. To není tak snadné jako zvuky, protože jediná část původního kódu, který byl vydán, je parser sám. [Matthias] musel stavět všechno z tohoto počátečního bodu. Jeho software používá standardní Python analyzovat soubor WFM a přeformátovat data. Funkce obsažené v aktuální verzi vám umožní exportovat data jako soubor CSV a dokonce vykreslit vlnou a FFT, jak je vidět výše.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Astro Pi Mk II, nový hardware Raspberry PI, mířil do vesmírné stanice

zpět v roce 2015, Evropská kosmická agentura (ESA) Astronaut Tim Peampe přinesl pár speciálně vybavených Malinových PI počítačů, přezdívaných Izzy a Ed, na Mezinárodní vesmírná stanice a pozvali studenty zpět

Stáhněte si iOS 14.2.1 Konečné odkazy IPSW, soubor profilu OTA pro iPhone 12, Mini, Pro, Pro Max

Nyní si můžete stáhnout iOS 14.2.1 Final IPSW odkazy a OTA aktualizační profil a také iPados 14.2.1 Odkazy IPSW a profil OTA pro váš kompatibilní iPhone, iPad a iPod Touch.

Mnoho krásné disketové disku Jukebox někdy

přehrávání hudby na disketách je něco, co bylo učiněno k smrti. [Kiu] Rumberlil je něco jiného. Ano, je to stále sbírka disketových jednotek, které hrají MIDI soubory, ale inženýrství, stejně