Demo Siri na iPhone 4S je stejně vynikající, jak se zdá [video]

, je to funkce vyřazení iPhone 4s a také je nastaveno na pátek vrtící se po celém světě vrtí po celém světě. 14., dosud je však opravdu pochopeno, jak přesně bude Siri fungovat v pravém světě.

Záruka je silná: skutečný vstup řeči a ovládání, bez jakéhokoli požadavku na robotické objevování příkazů hlasového řízení včerejších. Bude to však fungovat tak, jak je inzerováno, zejména v přetíženém prostředí?

Pokud je nové video z britského časopisu Stuffy, může být Apple jen na šampionovi s novou aplikací hlasové správy a diktátem na straně systému.

Video ukazuje řadu vydávaných příkazů, které jsou vydávány, a také vyvolané, v poněkud hlučné atmosféře, která je považována za Apple Covent Garden Store v Londýně. Video také přesně ukazuje, jak dobře může softwarová aplikace potvrdit a také pochopit vhodně anglický přízvuk, kromě nového mužského hlasu, který Apple vybral pro Siri. V současné době neexistuje žádné slovo o tom, zda budou tyto hlasy v nastavení softwaru volitelné, nebo zda různé regiony získají různé hlasy, ale všichni doufáme, že Apple někdy učiní hlasy ke stažení, stejně jako gadgety SAT NAV. .

Rovněž je zaznamenána metoda, kterou Siri chápe, kdo je členem domácnosti. Vyprávění gadgetu, aby poslal e -mail, SMS nebo telefonní hovor manželovi nebo rodiči, má za následek, že se softwarová aplikace vybírá vhodná, která se spojí z vaší adresy, jako by magií. Opět jsme to neviděli pro sebe, ale máme podezření, že pro Siri, nebo v soukromých kontaktech, kde mohou jednotlivci definovat alias. Buď to, nebo je Siri trochu také chytrý!

Siri bude součástí iPhone 4s, které se prodávají tento pátek. Poskytování vynikajícího spravujícího hlasu kromě posílení interních, jako je duální jádro A5 procesor, udržuje iPhone 4s kontroverzně stejný průmyslový styl jako iPhone Apple 4. Četné na trhu očekávalo radikální odklon od All Glass jako Stejně jako kovový podvozek, který máme dnes, s úplně novým stylem slzů. Bohužel, to nemělo být.

Alespoň však chápeme, co požadovat v iPhone 5!

(přes Gizmodo)

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google i Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Amazing Deal přináší Úřad 365 Lifetime účtu pouze 7 $, Windows 10 Pro za 11 $, Office 2019 za 34 $, více

právě teď existuje spousta důvodů, že by někdo mohl potřebovat ruce na Microsoft Windows nebo Microsoft Office. Možná stavíte ten horký nový herní počítač nebo je pravděpodobnější, že byste mohli

Stáhněte si tapety Stock Stock Vivo X30 Pro (Full HD+)

Vivo X30 Pro je zde s působivými specifikacemi. Stejně jako v, Vivo vybavil X30 Pro pomocí čipové sady Exynos 980 a kamerou Periscope. Hlavním vrcholem pořadu je, že SOC samo

Retrotechtacular: První laserový vysílač postavený před 50 lety

Mnohé z času jsme celovečerní fólií hokey filmové záběry v našich retrotechtakulární sérii, ale myslíme si, že tento hack je stejně úžasný před padesáti lety. [CLINT] napsal, aby nám řekli