Generální ředitel Apple Tim Cook: Zavázali jsme se na stolní počítač Macs, nové modely v Roadmap

Apple CEO Tim Cook se snažil zmírnit obavy ve společnosti, že počítačové počítače Mac mohou být na pokraji, aby byli vyřazeni zaměstnanc Nové stroje jsou na plánu společnosti.

Apple obdržel kritiku za nedostatek aktualizací Mac Pro, IMAC a Mac Small řada počítačů, ale zdá se, že společnost si je dobře vědoma zášť, která se začíná budovat mezi fanoušky Apple.

Pokud v posledních několika týdnech došlo k jednomu společnému vláknu a možná měsíc komentáře Apple, bylo to kolektivní zklamání ve způsobu, jakým Apple, alespoň zvenčí společnost, špatně spravoval svou sestavu Mac. Od nejvyššího konce Mac Pro až po nejnižší konce Mac Mini, stolní počítače společnosti Apple potřebují občerstvení, s několika známkami, že taková věc je na obzoru. do teď.

S mnohem více a mnohem populárnějšími pozorovateli Apple zpochybňující závazek společnosti vůči MAC, generální ředitel společnosti Tim Cook zaslal všem zaměstnancům zprávu, která je ujistila, že společnost je velmi na palubě s Mac a že je „odhodlána na stolní počítači “

Ve zprávě, zveřejněné na interní nástěnce, Tim Cook potvrdil, že nová Mac jsou v potrubí, ačkoli nebyly uvedeny žádné časové úseky.

Někteří lidé v médiích vyvolali otázku, zda jsme odhodláni stolním počítačům. Pokud o tom existuje pochybnosti o našich týmech, dovolte mi být velmi jasné: v našem plánu máme skvělé stolní počítače. Nikdo by se o to neměl starat.

Celá sestava Mac Apple zoufale potřebuje nějakou TLC. IMAC byl naposledy aktualizován před 433 dny, zatímco Mac Small nebyl na přijímajícím konci revitalizace po masivních 795 dnech. Mac Small je však ve srovnání s High End Mac Pro. Trashcan-like Mac byl naposledy aktualizován o trapných před 1097 dny.

(Zdroj: TechCrunch)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Aktualizujte na MacOS 10.12.2 Nyní, pokud jste tak již neučinili, tady je důvod

Stáhnout: MacOS Sierra 10.12.2 Konečná verze pro Macs vydané

Rocket for Mac přináší emoji nejlépe na dosah ruky

Pokemon Go 1.21.0 pro iOS, 0,51,0 pro Android Out Now [Stáhnout]

Jak snížit iOS 10.2 na iOS 10.1.1 na vašem iPhone nebo iPad

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Rigol WFM publikum přenesen pro uživatele ne-Windows

[Matthias Blaicher] si myslí, že to není velký problém, když se týká množství práce, kterou vložil do hacku. Ale pro nás, cokoliv, co rozšiřuje funkčnost univerzálného, ​​ale rozpočtu přátelský Rigol

5 nejlepších widgetů obrazovky domu pro widgety Android

byly součástí Androidu, protože navždy, po celou dobu existence platformy. Z pohledu toho ani nikam nechodí. Mnoho lidí je objevuje užitečné, jak skutečně jsou. Tyto malé applety umožňují jednotlivcům rychle

Dřevěná konverze vkládacího panelu

Tento pick-up truck do s plochou konverzí je velmi působivá. [Caswell_etherege] uvádí, že mu napíše jeho vnitřní redneck. To je třeba označit rednecks ve své oblasti, jsou řemeslníci největšího ráže.