Apple uvádí na trh Beats Solo3 Wireless Mickey Mouse Special Edition Sluchátka

, pokud uvažujete o zvážení partnerství mezi špičkovou zvukovou společností a Disney ideálním manželstvím, pak jste určitě na léčbu. Beats by Dre a Disney úzce spolupracovali na vydávání nových produktů, což mělo za následek vydání sady bezdrátových sluchátek Special Edition Solo3, které mají renomovanou Mickey Mouse.

Spolupráce mezi oběma společnostmi by neměla být opravdu úžasné překvapení a ve skutečnosti zahrnuje kampaň zaměřenou na umělce, která zahrnuje rapper Lil Yachty v nákupu přitažlivosti k podstatnému počtu dnešní mládeže, která vyrůstala s Disney a Beats od Dre.

To je něco, co rapper odráželo a možná ukazuje, proč byl pro kampaň dobrou volbou:

Hudba a Disney jdou ruku v ruce, nyní mají jen ideální sluchátka, aby byly odbytištěm a reprezentovaly je. Je mi ctí být vybrán pro tuto spolupráci; Vyrostl jsem a sledoval Disney a pomocí Beats Sluchátka. Teď je budu reprezentovat, že je to neskutečné.

Z pohledu produktu se bezdrátová sluchátka Solo3 neliší od konvenční verze produktu. Základní hardware a výkon jsou stále stejné jako verze Non-Mickey Mouse, ale ti, kteří si ji koupí, získají trochu navíc. Samozřejmě existuje skutečnost, že jednotky přicházející se speciální edicí Mickey Mouse Branding.

Takže, pokud jste milovníkem jedné z nejznámějších kreslených postav naší doby, pak by tato sluchátka byla hlavním hlediskem. Každý nákup navíc získá také přizpůsobené pouzdro na přenášení, tematický nálepka a přizpůsobený pin 90. výročí na oslavu 90 let Mickey Mouse.

Bezdrátová sluchátka Solo3 se ukázala jako neuvěřitelně populární u spotřebitelů díky vynikajícímu zvuku, bezdrátové povaze a integrovanému čipu Apple W1, který usnadňuje spojení a přepínání mezi zařízeními. Tento hardware speciálního vydání bude k dispozici prostřednictvím Apple, Disney a Best Buy od tohoto již 11. listopadu. Amazon také v současné době poskytuje předobjednávky hardwaru Best nyní za úžasných 330,00 $.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stahování: iOS 12.1 Beta 4 odkazy IPSW, OTA vydané vedle TVOS 12.1 a WatchOS 5.1 Betas

Stáhněte si UNC0ver Jailbreak IPA pro iOS 11.4 a iOS 11.3.1

Útěk z vězení iOS 12.0.1 Aktualizace: Apple přestane podepisovat iOS 11.4.1, tady to znamená

Jak snížit iOS 12.0.1 na iOS 12.0 / 11.4.1

Poznámky k vydání iOS 12.0.1, změny, bezpečnostní a zabezpečovací obsah komplexní společnost Apple

Stáhnout: iOS 12.0.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

Útěk z vězení iOS 12.0.1 / 12 / 12.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Stáhněte si UNC0ver Jailbreak IPA pro iOS 11.4 a iOS 11.3.1

Adobe Photoshop CC plná verze týkající se iPadu, přihlaste se k beta beta

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

LEGO ponorka dostane balónový ballast systém

LEGO je zábavný stavební blok, který obrovský počet dětí na světě hrají každý den. Mechanická technika stavebních bloků LEGO však dlouhodobě využívají vyšší volby k začínajícímu inženýrovi. [Cihlový experiment kanál]

Echo Dot (3.-gen) diskontoval na 22 $, jedno ostatní technickou nabídku na Black Friday

Amazon’s Black Friday Week of Madness pokračuje a naštěstí to neukazuje absolutně žádný náznak, že se nechám nechat. Pokud hledáte jakýkoli typ hardwaru první strany Amazon, je to určitě čas

Tech Deals: Amazon Echo za 90 $, Nest Thermostat za 198 $, 100 $ 4TB Portable HDD, více

Můžeme být uprostřed víkendu, ale to jen znamená, že je prvořadý čas na nákup nějaké úžasné nové inovace na Neuvěřitelně snížené ceny. To je pravda, stejně jako vždy je situace