Amazon Echo vám nyní může číst knihy Kindle Books

Amazon tiše chodí o své službě zlepšování softwaru Echo a přidává nové funkce a schopnosti, jako je schopnost pomoci uživatelům s jejich tréninkem. Aktuální přírůstek, který dorazí, umožňuje, aby všechny Amazonské echos přečetly knihy Kindle svým majitelům, s příkazy ovládanými hlasem pro věci, jako je zahájení nové knihy a přeskočení zpět několik sekund.

Nová funkce, kterou Amazon informoval uživatele pomocí poklesu e -mailu, vidí, že Echo získává funkčnost čtení Kindle, která napodobuje to, co již bylo schopné pro věci, jako jsou položky Wikipedia a zpravodajské články.

Alexa nyní může přečíst vaše knihy Kindle nahlas a pomocí stejné technologie textu na řeč, která již čte články Wikipedia, zpravodajské články a kalendářní záznamy. Nakopněte svou nejnovější knihu nebo si můžete pro děti pomoci s příběhy před spaním. Mezi poslechem a čtením můžete bez námahy přepínat – zasadit ebook na své ozvěně a poté pokračovat ve čtení na svém Kindle, tabletu nebo smartphonu, ideálem, kde jste skončili.

Hlasové příkazy jako „Alexa, přečtěte si moji knihu Kindle“ a „Alexa, Skip Back“, umožní ovládání čtení, zatímco požádat o určitou knihu podle názvu musí vidět, že kniha je ta, která se přečte.

Hlasové příkazy Alexa pro kontrolu funkce čtení knih Kindle

Schopnosti Alexa a Echo stále rostou, pokud jste s Amazonem all-in, pak Echo je jedno zařízení, které nestojí v klidu. I když právě teď nemáte skutečné touhy, nikdy nevíte, co bude Alexa zítra schopna.

Říká se také, že Amazon pracuje na levnější a přenosné verzi Echo. Nadcházející zařízení se říká, že se vejde do dlaně ruky.

Pokud ještě nemáte Amazon Echo, můžete se dnes chytit za 179 $ přímo z Amazonu zde.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Nyní můžete vytvořit hlasové příkazy pro Amazon Echo s IFTT

Amazon Echo může nyní pomoci najít informace o místních restauracích a podnicích

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Retrotechtacular: První laserový vysílač postavený před 50 lety

Mnohé z času jsme celovečerní fólií hokey filmové záběry v našich retrotechtakulární sérii, ale myslíme si, že tento hack je stejně úžasný před padesáti lety. [CLINT] napsal, aby nám řekli

HOW-TO: MAKE AN E-PAPER CLOCK FROM ESQUIRE magazine

If you’ve never heard about electronic paper, crawl out from under that rock and read up on the Sony reader and the Amazon Kindle. E-paper is a flexible display made

Přesýrovaný přepadovač je úžasný

, když se [Joey] rozhodl vybudovat dálkáč, nepřipustil. Nebylo by žádný komerční systém nebo snadný soubor. [JOEY] Požadované kompletní monitorování teploty, s kohoutkem na samotném kohoutku a chlazený kohoutek vzdáleně