Hra přes: Google vypíná stadia

Google dnes oznámil svůj záměr ukončit podporu pro streamování her Stadia 18. ledna 2023.

Tento krok, který je pro některé, ale ne nutně všechny pozorovatele průmyslu, naznačuje, že hráči budou moci přehrávat tituly až do tohoto data.

Google říká, že krok přichází po uznání, že služba Stadia se neprokázala tak populární, jak se původně očekávala, a poznamenává, že se rozhodlo začít ji likvidovat.

Před několika lety jsme také spustili spotřebitelskou herní službu Stadia. A zatímco technika stadionů pro streamování her pro spotřebitele byla postavena na silné technologické nadaci, nezískala trakci s uživateli, které jsme očekávali, takže jsme se tvrdě rozhodli začít likvidovat naši službu streamování stadionů.

Pro ty, kteří již dostali hardware a software stadionů, však existuje několik dobrých zpráv. Google říká, že „vrátí všechny nákupy hardwaru Stadia provedené prostřednictvím Google Store a všechny nákupy her a doplňkového obsahu provedeného prostřednictvím obchodu Stadia.“ Hráči mohou i nadále používat vše jako normální do 18. ledna, ale poté mohou očekávat, že vrácení peněz bude automaticky zpracováno do poloviny ledna.

Pokud jde o technologii, která bude napájet stadia, Google říká, že musíme pravděpodobně očekávat, že bude použita jinde, včetně na YouTube, Google Play a ve světě AR.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 3 vydáno

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Skryté funkce iOS 16: 100+ změn Apple nám to neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 finální odkazy na IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Interpretace Brainf * # K na AVR

Nebudeme nazývat k ničemu, ale my se zeptáme, proč [Dan] napsal tlumočníka Brainfuck pro AVR Není generování kódu pro AVR; Přemýšlejte o tom mnohem více jako zavaděč. Chcete-li spustit program

Systém částic Hektický box udržuje dítě obsazené

Jakýkoliv typ dítě narozené dnes má jasnou budoucnost před nimi – většinou včetně sledování zářivých obdélníků na 80 nebo 90 let. Chcete-li poskytnout své potomstvo skok-začíná na životě sledování LED

PlayStation 2 Controller ADC

[Paul Skinner] poslal fascinující práci, na kterém pracuje. Cílem je využít biofeedback (tepová frekvence, teplota kůže) pro řízení hluku. Controller PlayStation nabízí několik analogových vstupů, takže Paul se rozhodl přizpůsobit