Hra přes: Google vypíná stadia

Google dnes oznámil svůj záměr ukončit podporu pro streamování her Stadia 18. ledna 2023.

Tento krok, který je pro některé, ale ne nutně všechny pozorovatele průmyslu, naznačuje, že hráči budou moci přehrávat tituly až do tohoto data.

Google říká, že krok přichází po uznání, že služba Stadia se neprokázala tak populární, jak se původně očekávala, a poznamenává, že se rozhodlo začít ji likvidovat.

Před několika lety jsme také spustili spotřebitelskou herní službu Stadia. A zatímco technika stadionů pro streamování her pro spotřebitele byla postavena na silné technologické nadaci, nezískala trakci s uživateli, které jsme očekávali, takže jsme se tvrdě rozhodli začít likvidovat naši službu streamování stadionů.

Pro ty, kteří již dostali hardware a software stadionů, však existuje několik dobrých zpráv. Google říká, že „vrátí všechny nákupy hardwaru Stadia provedené prostřednictvím Google Store a všechny nákupy her a doplňkového obsahu provedeného prostřednictvím obchodu Stadia.“ Hráči mohou i nadále používat vše jako normální do 18. ledna, ale poté mohou očekávat, že vrácení peněz bude automaticky zpracováno do poloviny ledna.

Pokud jde o technologii, která bude napájet stadia, Google říká, že musíme pravděpodobně očekávat, že bude použita jinde, včetně na YouTube, Google Play a ve světě AR.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 3 vydáno

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Skryté funkce iOS 16: 100+ změn Apple nám to neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 finální odkazy na IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jak upravovat rozlišení obrazovky iPhone na cokoli, co chcete

, scéna útěku z vězení byla zaplavena řadou pozoruhodných nových vylepšení s ohledem na to, že tým Pangu přišel s jeho univerzálním neunlethem pro ty, kteří provozují celonevý nový iOS

Společnost Apple popírá žádost generálního prokurátora o pomoc odemknutí iPhone Střelce

Apple vydal prohlášení tisku, ve kterém nám popírá tvrzení o generálním zástupci, že je méně než užitečné při pomoci prosazování právních předpisů s jeho vyšetřováním zabití tří lidí na námořní

Apple získává technologie C3 a přidává realisticky vypadající 3D mapy do iPhone [video]

Apple se zdá být stále na trhu, aby přepracoval mapy iOS a utekl ze back-end Google. S nedávným nákupem 3D mapovacích společností C3 Technologies to prostě mohou udělat! V současné