Generální ředitel společnosti Apple Tim Cook: Společnost má naplánováno „Great Stuff“ pro nové kategorie produktů

Apple Manažerům obvykle nezníma nebo dokonce naznačují budoucí produkty, dokud nebudou oznámeny, ale ve čtvrtek se generální ředitel Tim Cook odešel V kategorii nových produktů v kategorii nových produktů v současné době pracuje na tom, že jeho společnost v současné době pracuje na některých „opravdu úžasných věcech“. Když mluvil s The Wall Street Journal, nešel do žádných specifik, ale s tím, že rok 2014 byl již popsán jako významný rok růstu společnosti hlavou honcho, zájem technologického světa byl dobře a opravdu vznešený.

Ve zjevném úsilí o upokojení akcionářů a investorů zůstal Cook optimistický asi o rok příští rozhovor, a když se téma konverzace přesunulo k novým produktům, vrhl trochu světla, zatímco stále hrál své karty blízko jeho hrudi:

Budou existovat nové kategorie. Nejsme připraveni o tom mluvit, ale pracujeme na některých opravdu úžasných věcech.

Zajímavé je, že poznamenal, že kdokoli „rozumný“ by zvážil, na čem společnost pracuje, aby zaručila označení nových kategorií, což naznačuje, že zatímco – ať už je cokoli – bude, pokud jde o Apple, pravděpodobně jsme viděli něco podobného před.

Začátkem loňského roku bylo oznámeno, že ovocná společnost měla tým až 100 oddaných zaměstnanců pracujících na tzv. IWatch, a když Sony a Samsung vydali své příslušné úsilí o smartwatch o soupeření s oblázkem v loňském roce, je to široce široce Podezření na to, že Apple bude následovat v roce 2014. Ale i když se koncepty neustále objevují a údajné tipy se stále objevují, musíme ještě vidět žádný hmatatelný důkaz existence nositelné, takže ať už Tim Cook naznačuje tento konkrétní produkt nebo Něco jiného je v tomto okamžiku, kdokoli hádá.

Ačkoli je pro Cook neobvyklé vystoupit a dokonce otevřít konverzaci o potenciálních nových produktech, je to všechno součástí jeho role generálního ředitele. Akcionářům by společnost měla vždy hledat oblasti růstu, a to je přesně to, čeho se vůdce společnosti Apple snažil dosáhnout zde.

Ale i když se nemůžeme příliš dívat na to, co může nebo nemusí být na obzoru, alespoň víme, že něco nového a vzrušujícího míří na trh v tomto bodě v tomto roce.

Co byste chtěli vidět Apple přinést ke stolu? Sdílejte své myšlenky níže!

(Zdroj: WSJ)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Udělejte plazmovou řezačku

pro ty nešťastné málo z vás, kteří už nemají plazmovou řezačku sedí kolem, [Jandgse812] je tady, aby pomohl. Přistoupí vás prostřednictvím procesu budování vlastního plazmového řezačku od nuly. Přidání seznamu

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče

Kytara ztlumená pedál z upcycled díly

Rockin ‘OUT na vaší fave kytaru je docela zábavné, ale zda vaše na jevišti nebo rušení ve vašem suterénu, to může být praktické rychle ztlumit ty vrah olizují. [Wozlaser] Požadovaný