Generální ředitel společnosti Apple Tim Cook: Společnost má naplánováno „Great Stuff“ pro nové kategorie produktů

Apple Manažerům obvykle nezníma nebo dokonce naznačují budoucí produkty, dokud nebudou oznámeny, ale ve čtvrtek se generální ředitel Tim Cook odešel V kategorii nových produktů v kategorii nových produktů v současné době pracuje na tom, že jeho společnost v současné době pracuje na některých „opravdu úžasných věcech“. Když mluvil s The Wall Street Journal, nešel do žádných specifik, ale s tím, že rok 2014 byl již popsán jako významný rok růstu společnosti hlavou honcho, zájem technologického světa byl dobře a opravdu vznešený.

Ve zjevném úsilí o upokojení akcionářů a investorů zůstal Cook optimistický asi o rok příští rozhovor, a když se téma konverzace přesunulo k novým produktům, vrhl trochu světla, zatímco stále hrál své karty blízko jeho hrudi:

Budou existovat nové kategorie. Nejsme připraveni o tom mluvit, ale pracujeme na některých opravdu úžasných věcech.

Zajímavé je, že poznamenal, že kdokoli „rozumný“ by zvážil, na čem společnost pracuje, aby zaručila označení nových kategorií, což naznačuje, že zatímco – ať už je cokoli – bude, pokud jde o Apple, pravděpodobně jsme viděli něco podobného před.

Začátkem loňského roku bylo oznámeno, že ovocná společnost měla tým až 100 oddaných zaměstnanců pracujících na tzv. IWatch, a když Sony a Samsung vydali své příslušné úsilí o smartwatch o soupeření s oblázkem v loňském roce, je to široce široce Podezření na to, že Apple bude následovat v roce 2014. Ale i když se koncepty neustále objevují a údajné tipy se stále objevují, musíme ještě vidět žádný hmatatelný důkaz existence nositelné, takže ať už Tim Cook naznačuje tento konkrétní produkt nebo Něco jiného je v tomto okamžiku, kdokoli hádá.

Ačkoli je pro Cook neobvyklé vystoupit a dokonce otevřít konverzaci o potenciálních nových produktech, je to všechno součástí jeho role generálního ředitele. Akcionářům by společnost měla vždy hledat oblasti růstu, a to je přesně to, čeho se vůdce společnosti Apple snažil dosáhnout zde.

Ale i když se nemůžeme příliš dívat na to, co může nebo nemusí být na obzoru, alespoň víme, že něco nového a vzrušujícího míří na trh v tomto bodě v tomto roce.

Co byste chtěli vidět Apple přinést ke stolu? Sdílejte své myšlenky níže!

(Zdroj: WSJ)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zakázat náhled textových zpráv na Galaxy S7 a také Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge zahrnují celou sadu nových funkcí. Mnoho z těchto funkcí může být velmi užitečné, ale několik z nich může být také trochu nad vrcholem.

Foukání kondenzátorů

[Grenadier] složený, aby nám ukázal video některých kondenzátorů, které jsou vyhozeny. Jo, to je to. Jen některé kondenzátory vyfouknuty. Můžete se divit, co od tohoto videa zjistíte. Odpověď je …

Echo Dot (3.-gen) diskontoval na 22 $, jedno ostatní technickou nabídku na Black Friday

Amazon’s Black Friday Week of Madness pokračuje a naštěstí to neukazuje absolutně žádný náznak, že se nechám nechat. Pokud hledáte jakýkoli typ hardwaru první strany Amazon, je to určitě čas