Společnost Apple uvádí na trh 2014 Retina MacBook Pro Refresh, tady je to, co je nové

v souladu s řadou pověstí, které se objevily o víkendu, Apple dnes oznámil relativně důležitý obnovovací řadu počítačů MacBook Pro. Aktualizace MacBook Pro s zobrazovací řadou strojů sítnice byla široce očekávána, a ačkoli změny nepřijdou jako úžasné překvapení, znamenají, že ti, kteří chtějí koupit jeden z přenosných počítačů Mac Apple Silná zkušenost spolu se sníženým finančním výdajem.

Upgradované modely 13palcové a 15palcové modely sítnice MacBook Pro nyní jsou dodávány s rychlejší verzí procesorů společnosti Intel Haswell, jak se očekávalo. Základní stroje na základní úrovni těží z 200MHz CPU Boost díky nejnovějším sadám procesorů I5 a I7 společnosti Intel. Kromě upgradovaného procesoru se nyní 13palcový sítnice MacBook Pro nyní dodává interní 8 GB RAM jako konvenční pro základní model, zatímco větší 15palcová varianta výkonnějších strojových lodí s působivou 16 GB RAM na palubě.

Evoluční zlepšení interní technické specifikace stroje se vždy bude líbit koncového uživatele, ale také pomáhá, že Apple uznal potřebu apelovat také na jejich bankovní zůstatek. Pro ty, kteří chtějí všestranné, all-tančící řešení MacBook Pro, byl model 15 palců snížen v ceně o 100 USD. Tato cenová střih znamená, že hardware vás nyní vrátí zpět 2499 USD za prémiový 15palcový model sítnice MacBook Pro, doplněný procesorem 2,5 GHz a 16 GB RAM.

15palcová verze s 2,2 GHz Haswell I7 a 16 GB interního RAM bude prodávat za 1999 USD. Potenciální spotřebitelé s omezenějším rozpočtem budou moci vyzvednout vylepšený 13palcový model s procesorem 2,6 GHz Haswell I5 a 8 GB RAM za 1299 $. Dalších 128 GB interního úložiště flash na modelu 2,6 GHzz 13 palců bude stát dalších 200 $, nebo pokud chcete upgradovat procesor a interní úložiště, pak přidání dalších 500 $ získá 512 GB flash úložiště a rychlý 2,8 GHz Haswell i5 .

Obnovení společnosti Apple na MacBook Pro s sestavou sítnice bylo okamžitě zavedeno, což znamená, že stroje jsou k dispozici k nákupu nyní prostřednictvím online maloobchodního obchodu, fyzických cihel a maltových obchodů po celém světě.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Firmware AirPods 2 a AirPods Pro Aktualizováno na verzi 3E751

Apple vydalo novou verzi firmwaru, který pohání AirPods 2 a AirPods Pro, s verzí 3E751, která je nyní k dispozici, aby byla nainstalována. Zatímco Apple neříká, co jde do těchto

HOW-TO: MAKE AN E-PAPER CLOCK FROM ESQUIRE magazine

If you’ve never heard about electronic paper, crawl out from under that rock and read up on the Sony reader and the Amazon Kindle. E-paper is a flexible display made

Photoshop pro iPad vydávající koncem roku, ale s některými funkcemi, které chybí

Adobe, odhalil Photoshop pro iPad o rok zpět a také na něj stále čekáme, až se objeví. K tomu bude nastavit do konce roku 2019 a nyní má Bloomberg zprávu,