Apple představuje Anki Drive, nové robotické automobily a kamiony s povolenou AK

Apple představuje Anki Drive, novou robotickou automobilovou hru a hru na nákladní automobily

Nejdelší dobu se mobilní uživatelé chtějí hrát na závodních hrách na svých zařízeních, ačkoli všechny byly omezeny na obrazovku zařízení. Apple nyní plánuje to všechno upravit pomocí Anki Drive, nové robotické automobily a kamiony, které Apple na letošním WWDC předváděl.

„Anki“, Japonec pro „Memorize“, je nová fyzická závodní hra. Fyzikální robotická auta, schopná rozpoznat jejich okolí, poběží na inteligentní trati. Nejen, že jsou tyto inteligentní hračkové vozy schopny vidět trať a analyzovat ji v reálném čase, jsou také schopny analyzovat své okolí 500krát za sekundu. Kromě této technologie existuje doprovodná aplikace pro iOS, která umožňuje hráčům ovládat své inteligentní hračkové automobily jakýmkoli způsobem, který by chtěli. Pokud však nejsou ovládány člověkem, očekává se však, že tato inteligentní auta budou „chytrá“ dostatečná k tomu, aby se mohla řídit.

Tento nový produkt byl společností Apple popsán jako „videohra pro skutečný svět“ a také to, co se zdá, je to, co se zdá. Apple, který přináší videohru za mobilní obrazovkou, jasně používá tento nový produkt, aby zavolal ostatním vývojářům k akci a připomněl jim možné aplikace zařízení s podporou Bluetooth spárovaných se zařízeními iOS, jako jsou tyto hračkové vozy. Zatímco závodní hra je jedním z nejzřetelnějších použití, existuje absolutně mnoho průlomových konceptů, které čekají na odhalení jinými výrobci.

Kdy byste měli očekávat, že na to dostanete lepivé ruce na této moderní hře? Podle Apple bude celá sada nabídnuta letos na podzim; Aplikace Companion však dnes dosáhne obchodu s aplikací iOS. Může to být nový Dream Christmas dárek pro každého podivínského dítěte, nebo mnohem více důkazu myšlenky, který připraví cestu pro budoucí inovace?

Anki Drive je jedním z vývoje, které Apple odhalil na své celosvětové konferenci o vývojářech, která nastoupila v pondělí 10. června. Určitě vás budeme informovat o dalším vývoji ovocné podnikání, protože jsou uvolněny.

Aktualizace: Aplikace je nyní nabízena v App Store. Stáhněte si to odtud.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple získává technologie C3 a přidává realisticky vypadající 3D mapy do iPhone [video]

Apple se zdá být stále na trhu, aby přepracoval mapy iOS a utekl ze back-end Google. S nedávným nákupem 3D mapovacích společností C3 Technologies to prostě mohou udělat! V současné

Apple ztrácí prakticky polovinu ze své patentové ceny ve výši 1 miliardy dolarů od společnosti Samsung

s tak četnými různými legálními bitvami řvoucími mezi Samsungem a Apple, je snadné ztratit přehled o tom, která soudní situace je. Ten, který však skutečně stojí od davu, je však

Přesýrovaný přepadovač je úžasný

, když se [Joey] rozhodl vybudovat dálkáč, nepřipustil. Nebylo by žádný komerční systém nebo snadný soubor. [JOEY] Požadované kompletní monitorování teploty, s kohoutkem na samotném kohoutku a chlazený kohoutek vzdáleně