Apple představuje Anki Drive, nové robotické automobily a kamiony s povolenou AK

Apple představuje Anki Drive, novou robotickou automobilovou hru a hru na nákladní automobily

Nejdelší dobu se mobilní uživatelé chtějí hrát na závodních hrách na svých zařízeních, ačkoli všechny byly omezeny na obrazovku zařízení. Apple nyní plánuje to všechno upravit pomocí Anki Drive, nové robotické automobily a kamiony, které Apple na letošním WWDC předváděl.

„Anki“, Japonec pro „Memorize“, je nová fyzická závodní hra. Fyzikální robotická auta, schopná rozpoznat jejich okolí, poběží na inteligentní trati. Nejen, že jsou tyto inteligentní hračkové vozy schopny vidět trať a analyzovat ji v reálném čase, jsou také schopny analyzovat své okolí 500krát za sekundu. Kromě této technologie existuje doprovodná aplikace pro iOS, která umožňuje hráčům ovládat své inteligentní hračkové automobily jakýmkoli způsobem, který by chtěli. Pokud však nejsou ovládány člověkem, očekává se však, že tato inteligentní auta budou „chytrá“ dostatečná k tomu, aby se mohla řídit.

Tento nový produkt byl společností Apple popsán jako „videohra pro skutečný svět“ a také to, co se zdá, je to, co se zdá. Apple, který přináší videohru za mobilní obrazovkou, jasně používá tento nový produkt, aby zavolal ostatním vývojářům k akci a připomněl jim možné aplikace zařízení s podporou Bluetooth spárovaných se zařízeními iOS, jako jsou tyto hračkové vozy. Zatímco závodní hra je jedním z nejzřetelnějších použití, existuje absolutně mnoho průlomových konceptů, které čekají na odhalení jinými výrobci.

Kdy byste měli očekávat, že na to dostanete lepivé ruce na této moderní hře? Podle Apple bude celá sada nabídnuta letos na podzim; Aplikace Companion však dnes dosáhne obchodu s aplikací iOS. Může to být nový Dream Christmas dárek pro každého podivínského dítěte, nebo mnohem více důkazu myšlenky, který připraví cestu pro budoucí inovace?

Anki Drive je jedním z vývoje, které Apple odhalil na své celosvětové konferenci o vývojářech, která nastoupila v pondělí 10. června. Určitě vás budeme informovat o dalším vývoji ovocné podnikání, protože jsou uvolněny.

Aktualizace: Aplikace je nyní nabízena v App Store. Stáhněte si to odtud.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Ušetřete 400 $ za tento masivní 85palcový Samsung 4K Qled TV se 100% barevným objemem

Amazon nyní prodává 85palcový 4K Qled TV za extrémně nízkou cenu pouhých 1 897,99 $. Nemusíte zde zadávat žádné slevové kódy ani oříznout žádné slevové kupóny na obrazovce. Jediné, co

Apple již nepodepisuje iOS 13.6 po vydání iOS 13.6.1

Apple již nepodepisuje iOS 13.6, méně než dva týdny poté, co byl pro veřejnost zpřístupněn iOS 13.6.1. To naznačuje, že každý jednotlivec, který chce snížit jejich zařízení, již není schopen.

Zdroj jádra vydán před „celosvětovým spuštěním gadgetů“, dodržování GPL?

Jako Sony Mobile, čas i opět, prokázala svou konzistentní podporu pro komunitu Underground-Developers Community, mnoho bylo skeptické, jak dlouho to bude udržovat stejně. Zatímco OEM po celém světě postupují při