Nové vylepšení útěku z vězení iOS 10: Springtoolz, Ngxplay, Spoofsnap, Ccvertically, více

víkendy vězení jsou nejlepší součástí našeho týdne právě tady v RP, a také doufáme Sdílíme stejně, jak si je užíváme objevování.

Tento víkend máme osm nových nebo aktualizovaných vylepšení pro útěk z vězení Yalu102, které stojí za to váš čas kontrolovat, a také se nebojte, protože každý z nich je iS 10-Safe iOS 10.

Existuje úprava, která vám umožní nastavit vlastní tvary pro ikony na obrazovce domu, což vám umožní spustit libovolný typ aplikace s CarPlay, který přidává další aplikace do doku i další. S tím z metody a také všichni zřídka jít, pojďme skočit přímo do primární události, že? Podívejme se na několik nových vylepšení vězení pro zařízení iOS 10!

Springtoolz (zdarma, BigBoss)

Cydia není nedosažená k vylepšení útěku z vězení, která vezme společný odrazový můstek, stejně jako s ním, aby to vypadalo jinak. SpringToolz je další, měnící se tvary ikon a podobně. Více o úpravě si můžete prohlédnout zde: SpringToolz vám umožňuje přizpůsobit tvary ikony ikony IOS 10 a stíny.

Ngxplay (zdarma, bigboss)

Pokud máte štěstí, že máte automobily a nákladní auto s podporou CarPlay, umožní tento útěk z vězení Mapy, Waze nebo jakýkoli typ jiné aplikace s ním pracovat. Pro více informací o vylepšení, zkontrolujte: Povolte mapy Google, Waze nebo jakýkoli typ aplikace na CarPlay, tady je jak.

Dock Growth (Free, BigBoss)

Přidejte další aplikace do doku iPhone. To je o tom, opravdu. Nikdy jsme neuvedli, že všechny tyto vylepšení byly super komplikované! Více o úpravě zde: Růst Dock pro iOS 10 vám umožní vložit nekonečný počet aplikací do doku iPhone.

Spoofsnap (zdarma, bigboss)

Uživatelé jasně mají rádi Snapchat, ale zdá se, že také rádi přimějí, aby všichni věřili, že jsou výraznější než oni. Se SnapsPoof je to snadné. Pohledy, body atd. Lze prostřednictvím této úpravy pouze zvýšit.

Noblurfrontcamera (zdarma, BigBoss)

Další úpravu, která dělá pouze jednu věc, jakož i jednu věc, poskytuje jednotlivcům volbu „deaktivovat rozostření na předním pohledu kamery v aplikaci FaceTime“.

BatteryBanners (zdarma, BigBoss)

Získejte aktualizace části baterie prostřednictvím banneru oznámení o oznámení po vyvolání zadané akce aktivátoru.

Ccvertically (Free, BigBoss)

Už jste se někdy podívali na Manage Center a věřili jste, že by to vypadalo mnohem lépe, kdyby byl design spíše vertikální než horizontální? Pokud ano, pak je toto úpravy pro vás.

Ccstatus (zdarma, bigboss)

S tímto úpravou nainstalovaného můžete upravit text, který se zobrazí v horní části obrazovky Správa středu, když přepínáte funkci, jako je WiFi nebo Bluetooth zapnuto nebo vypnuto.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Nejlepší doplňky Kodi pro 17/17,1 Krypton 2017 Video streamování

Stáhněte si Pandora ++ IPA na iOS 10 [bez vězení]

Jak načíst / nastavit Kodi na Apple TV 4

Pokemon Go 1.33.1 a také 0,63.1 Hack nabízený ke stažení nyní

Opravte problém velikosti obrazovky Kodi na 17/17.1 Krypton, tady je přesně to, jak [vydání 2017]

Útěk z vězení iOS 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Společnost Apple popírá žádost generálního prokurátora o pomoc odemknutí iPhone Střelce

Apple vydal prohlášení tisku, ve kterém nám popírá tvrzení o generálním zástupci, že je méně než užitečné při pomoci prosazování právních předpisů s jeho vyšetřováním zabití tří lidí na námořní

Manuální zaostřovací obrazovka pro digitální SLR

Most Modern Digital SLR kamery používají obrazovky Matte Focus s jejich automatickými systémy namísto obrazovek Split Circle Manual Focus Screens nalezené v non-digitálních SLR kamerách. Ačkoli ne továrně schválí, existují

Reverzní inženýrské sériové porty

Můžete prostit sériový port v pic výše? Můžete s největší pravděpodobností vidět potenciální podložky, nicméně, jak přesně zjistíte, na které odkazujete? [Craig] na Devttys0 Dali dohromady vynikající tutoriál přesně, jak