Společnost Apple popírá žádost generálního prokurátora o pomoc odemknutí iPhone Střelce

Apple vydal prohlášení tisku, ve kterém nám popírá tvrzení o generálním zástupci, že je méně než užitečné při pomoci prosazování právních předpisů s jeho vyšetřováním zabití tří lidí na námořní základně v Pensacole. Kadet saúdského letectva je obviněn z toho, že je pachatelem, stejně jako Barr chce, aby Apple odemkl iPhony.

Apple ve svém prohlášení uvedl, že pomohl vymáhání právních předpisů s těžbou údajů o iCloud týkajícím se podezřelého. Rovněž uvádí, že včas reagoval na žádosti včas, často během několika hodin.

Americký AG nyní chce, aby Apple odemkl dva iPhone patřící Mohammedovi Saeedovi Alshamranim. Alshamrani je podezřelý z toho, že v prosinci je osoba odpovědná za teroristický útok na námořní letecké stanici.

Přestože Apple uvádí, že to bude i nadále pomáhat tam, kde to může, nebude budovat zadní dveře do iPhone, aby úředníkům prosazování legislativy umožnilo obejít šifrování.

Úplné prohlášení poskytnuté společností Apple má absolutně za přečtení.

Byli jsme zničeni, abychom objevili tragický teroristický útok na členy amerických ozbrojených služeb na námořní letecké stanici v Pensacole na Floridě 6. prosince. Máme největší respekt k vymáhání právních předpisů a na jejich vyšetřování běžně pracujeme s úřady po celé zemi. Když vymáhání právních předpisů požaduje naši pomoc, naše týmy se pořádají hodiny, aby jim poskytly informace, které máme.

Odmítáme charakterizaci, že Apple neposkytl podstatnou pomoc při vyšetřování Pensacola. Naše kroky k jejich mnoha požadavkům vzhledem k tomu, že útok byl včasný, komplexní i probíhající.

Během několika hodin od první žádosti FBI 6. prosince jsme vytvořili širokou škálu informací spojených s vyšetřováním. Od 7. prosince jsme získali 14., dostali jsme šest dalších právních žádostí a také v akci poskytnutých informací, včetně záloh iCloud, informace o účtu a transakčních dat pro několik účtů.

Na každou žádost jsme reagovali okamžitě, často během několika hodin, sdíleli jsme informace s kancelářemi FBI v Jacksonville, Pensacola a New Yorku. Dotazy vyústily v spoustu gigabajtů informací, které jsme se obrátili na vyšetřovatele. V každém případě jsme odpověděli na všechny informace, které jsme měli.

FBI nás oznámila pouze 6. ledna, že potřebují další pomoc – měsíc po útoku. Teprve potom jsme zjistili o existenci druhého iPhone spojeného s vyšetřováním a také o neschopnosti FBI získat přístup k buď iPhone. Až do 8. ledna jsme dostali předvolání pro informace spojené s druhým iPhone, na který jsme reagovali během několika hodin. Brzy dosah je zásadní pro přístup k informacím a objevování dalších možností.

Pokračujeme v práci s FBI a naše inženýrské týmy právě nedávno nás kontaktovaly, abychom poskytovali další technickou pomoc. Apple má fantastickou respekt k práci předsednictva a také budeme neúnavně pracovat, abychom jim pomohli zkontrolovat tento tragický útok na náš národ.

Vždy jsme tvrdili, že neexistuje nic jako backdoor jen pro velké lidi. Backdoors mohou být také využívány těmi, kteří ohrožují naši národní bezpečnost a bezpečnost dat našich zákazníků. V současné době má vymáhání právních předpisů přístup k mnohem více údajům než kdy předtím v historii, takže Američané si nemusí vybírat mezi oslabením šifrování a řešením vyšetřování. Cítíme, že silně šifrování je zásadní pro ochranu naší země i údaje našich uživatelů.

To je zjevně něco, co bude běžet i dál, stejně jako Apple se nevrátí dolů. Nesmí to ani se šifrováním v jádru přesně toho, jak přesně fungují současné inovace. Vývoj zadních dveří znamená rozbít metodu bez ohledu na to, co funguje na extrémně základní úrovni. Stejně jako to prostě není něco, co Apple, ani žádný typ jiného podnikání musí dovolit. bez ohledu na to, kdo se ptá.

(Zdroj: vstup)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak přesně využít RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: IOS 13.3 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA a iPados 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stahování: iOS 13.3.1 Beta 2 OTA profil, odkazy na IPSW, právě zde jsou podrobnosti

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, bude brzy možné s novým využitím TFP0.

IOS 13/13.2.2 Výpis z vylepšení vězení pro checkra1n

Apple si užijte EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálníchnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Přesýrovaný přepadovač je úžasný

, když se [Joey] rozhodl vybudovat dálkáč, nepřipustil. Nebylo by žádný komerční systém nebo snadný soubor. [JOEY] Požadované kompletní monitorování teploty, s kohoutkem na samotném kohoutku a chlazený kohoutek vzdáleně

Apple představuje Anki Drive, nové robotické automobily a kamiony s povolenou AK

Apple představuje Anki Drive, novou robotickou automobilovou hru a hru na nákladní automobily Nejdelší dobu se mobilní uživatelé chtějí hrát na závodních hrách na svých zařízeních, ačkoli všechny byly omezeny

Raspberry PI jako Spotify Server s MPD Control

Raspberry PI byl velmi populární jako streaming hudební přehrávač. Jistě, jediným možností zvuku na tabuli je analogový stereofonní konektor, ale můžete použít audio zařízení USB ke zlepšení, pokud chcete. [WOUTER