iPhone 5C prosazoval mocnou Galaxy S5 v květnu

vlajkovou lodi Samsung pro rok 2014, Galaxy S5, spuštěn v plameni slávy zpět v dubnu, se spoustou rychlých nalít chválu na úžasné vačce a zobrazení funkcí. Ale zatímco údaje o včasném prodeji zařízení pro potěšení čtení pro všechny spojené se společností Samsung, čísla Spojeného království vyprávějí příběh, ve kterém se iPhone 5C-takzvaný „základní“ model iPhone „vstupní na základní úrovni“-podařilo prodávat všestranný GS5 , s 5C i vlajkovou lodí Cupertino 5s každý přesouvá mnohem více jednotek pro Galaxy S5 za měsíc květen.

Vzhledem k tomu, že May byl prvním celým měsícem S5 na trhu, se Samsung určitě bude cítit trochu zamířený, že iPhone 5c – uznaný spoustou jako „flop“, který následně splní jeho zánik se zavedením iPhone 6 – podařilo se o to Prodávejte ve vyšších číslech než jeho nejnovější humdinger. Když se člověk domnívá, že 5C také vydalo v září, spolu s 5s, není to zvlášť vynikající show od Samsungu, a ačkoli korejský outfit stále potěšil rekordní prodej prvního týdne-ti, kteří přicházejí v dubnu, je to samozřejmě zajímavé poznamenat, jak rychle tento počáteční humbuk v určitých čtvrtích zmizel.

Výzkumná data pro tuto zprávu přicházejí s laskavým svolením Kantar WorldPanel, ale zatímco tlačí méně než iPhone 5C jen několik týdnů po debutování, může se cítit jako ztráta, firma odhalila pro Samsung některé drobky pohodlí. Pozoruhodné je, že téměř pětina nových majitelů Galaxy S5 vzala skok z Apple iPhone, a přestože zbývá zjistit, zda se tito konvertici budou držet se Androidem pro nadcházející roky, musí být pro Samsung povzbuzující, aby spotřebitelé upustili k tomu Zařízení jejich hodně hořkého protivníka.

Pak by se opět zdálo, že hlavním důvodem, který přechází z iOS do Androidu, je pro zvýšení displeje nemovitostí as nastavením iPhone 6, že pomocí variant 4,7 a 5,5 palce to bude zajímavé to zajímavé V důsledku toho sledujte potenciální posun v podílu na trhu.

Analytici již nabízeli, že iPhone s větší prověřenou prozkoumáváním podnítí rekordní počet majitelů iPhone k upgradu, ale zejména někteří také navrhli, že uživatelé Androidu budou hromadně přeskočit loď-již nemusí obětovat myšlenku vlastnit A iPhone v nákupu, abyste vlastnili sluchátko s velkým displejem.

(Zdroj: Kantarworldpanel)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Stahování: iOS 11 Beta 3 pro iPhone, iPad, iPod Touch vydané [pouze devs]

Nyní si můžete stáhnout iOS 11 Beta 3 IPSW odkazy a aktualizaci OTA pro zařízení iPhone, iPad a iPod Touch. Zde jsou podrobnosti. Apple právě znovu zopakoval svůj závazek k

Apple Products 2018: Zpráva vrhá světlo na gadgety, u nichž by se očekávalo, že se společnost zahájí nový rok společnosti

, není trik, že většina produktových řad Apple získává roční obnovení, bez ohledu na Mac Mini a samozřejmě Mac Pro. Zatímco Apple má tendenci zůstat s relativně tuhými časovými osy

Zálohování a přineste zpět EFS na gadgety Samsung s Samsung EFS Backup

Spousta lidí jako Android, protože používá nejširší rozmanitost možností, pokud jde o výběr smartphonu nebo tabletu. OS zajišťuje, že jeho jednotlivci, že se nikdy nebudou unavení využívat, protože je schopen