iPhone 5C prosazoval mocnou Galaxy S5 v květnu

vlajkovou lodi Samsung pro rok 2014, Galaxy S5, spuštěn v plameni slávy zpět v dubnu, se spoustou rychlých nalít chválu na úžasné vačce a zobrazení funkcí. Ale zatímco údaje o včasném prodeji zařízení pro potěšení čtení pro všechny spojené se společností Samsung, čísla Spojeného království vyprávějí příběh, ve kterém se iPhone 5C-takzvaný „základní“ model iPhone „vstupní na základní úrovni“-podařilo prodávat všestranný GS5 , s 5C i vlajkovou lodí Cupertino 5s každý přesouvá mnohem více jednotek pro Galaxy S5 za měsíc květen.

Vzhledem k tomu, že May byl prvním celým měsícem S5 na trhu, se Samsung určitě bude cítit trochu zamířený, že iPhone 5c – uznaný spoustou jako „flop“, který následně splní jeho zánik se zavedením iPhone 6 – podařilo se o to Prodávejte ve vyšších číslech než jeho nejnovější humdinger. Když se člověk domnívá, že 5C také vydalo v září, spolu s 5s, není to zvlášť vynikající show od Samsungu, a ačkoli korejský outfit stále potěšil rekordní prodej prvního týdne-ti, kteří přicházejí v dubnu, je to samozřejmě zajímavé poznamenat, jak rychle tento počáteční humbuk v určitých čtvrtích zmizel.

Výzkumná data pro tuto zprávu přicházejí s laskavým svolením Kantar WorldPanel, ale zatímco tlačí méně než iPhone 5C jen několik týdnů po debutování, může se cítit jako ztráta, firma odhalila pro Samsung některé drobky pohodlí. Pozoruhodné je, že téměř pětina nových majitelů Galaxy S5 vzala skok z Apple iPhone, a přestože zbývá zjistit, zda se tito konvertici budou držet se Androidem pro nadcházející roky, musí být pro Samsung povzbuzující, aby spotřebitelé upustili k tomu Zařízení jejich hodně hořkého protivníka.

Pak by se opět zdálo, že hlavním důvodem, který přechází z iOS do Androidu, je pro zvýšení displeje nemovitostí as nastavením iPhone 6, že pomocí variant 4,7 a 5,5 palce to bude zajímavé to zajímavé V důsledku toho sledujte potenciální posun v podílu na trhu.

Analytici již nabízeli, že iPhone s větší prověřenou prozkoumáváním podnítí rekordní počet majitelů iPhone k upgradu, ale zejména někteří také navrhli, že uživatelé Androidu budou hromadně přeskočit loď-již nemusí obětovat myšlenku vlastnit A iPhone v nákupu, abyste vlastnili sluchátko s velkým displejem.

(Zdroj: Kantarworldpanel)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zdá se, že Apple Pay Money začal svou celosvětovou zavádění

Apple Pay Cash, Apple je alternate k paypal druhů, který umožňuje jednotlivcům odesílat a získat peníze mezi sebou využívajícími Apple Pay, se zdá být v držení v držení nových zemí

Stáhnout Realme 1 Stock Tapety

Zde jsou tapety Oppo Realme 1 v plné kvalitě HD+. V balení je 9 tapet Full HD. Stáhněte si a užívejte si! Společnost Oppo spustila svou sub-značku smartphonu Realme, a

Apple Q2 2015: 61,2 milionu prodaných telefonů, 58 miliard dolarů na zisky

Takže jo, Apple prodal nějaké věci. Nebo spousta věcí, být mnohem přesnější. Poté, co již měl rozbíjení prvního čtvrtletí, společnost Cupertino Gigantic nyní oznámila své finanční výsledky ve čtvrtletí 2015