Zálohování a přineste zpět EFS na gadgety Samsung s Samsung EFS Backup

Spousta lidí jako Android, protože používá nejširší rozmanitost možností, pokud jde o výběr smartphonu nebo tabletu. OS zajišťuje, že jeho jednotlivci, že se nikdy nebudou unavení využívat, protože je schopen nesmírného přizpůsobení. Můžete hrát s různými kuličkami, uzamčení obrazovky, widgety a balíčky ikon. Pokud však nemáte pocit, že všechny tyto dobroty nejsou jen dost, můžete dokonce nastavit ROM vyrobené na míru i mody. Sotva existuje jakýkoli typ prvku OS, který nelze přizpůsobit nebo nahradit aplikací třetích stran nebo MOD. Vše, co vyžadujete, je root privilegia a také uzdravení na zakázku, aby se potěšilo ve všech těchto pochoutkách.

Pokud však využíváte galaxy Galaxy Samsung a také jako blikající firmwares, ROM vyrobené na zakázku i mody poměrně často, váš gadget může podléhat různým rizikům. Bohužel, někteří lidé ztratí IMEI (Mezinárodní identitu mobilních zařízení) svého telefonu, protože oddíl EFS (Encrypted File System) se náhodně otře. Mít telefon bez IMEI naznačuje, že máte telefon bez mobilní sítě jakéhokoli druhu druhu. Vzhledem k tomu, že je nesmírně obtížné zotavit se ztracené číslo IMEI bez záložního souboru, je důrazně navrženo, že jednotlivci Samsung Galaxy musí v případě potřeby vzít zálohu EF a další oddíly a v případě potřeby jej bezpečně udržet.

Protože zálohování EFS je pro dobrodružné uživatele Samsung tak zásadní, není pochyb o tom, že existuje spousta nástrojů, aplikací a technik, které vám pomáhají zajistit oddíl EFS proti náhodné ztrátě. Ve společnosti DroidViews občas pokrýváme takové nástroje i techniky. Široce známý designér Wanam právě vydal nový nástroj s názvem Samsung EFS Backup, který může rychle zálohovat a přinést zpět data EFS na všech zařízeních Samsung.

Zálohování Samsung EFS je extrémně základní aplikace s několika možnostmi, které zahrnují zálohování EFS jako .tar.gz, .tar, stejně jako styly. Vzhledem k tomu, že aplikace potřebuje získat přístup k systémovým oddílům, musí mít váš telefon root oprávnění k využití aplikace. Zatímco mnoho dalších zálohovacích nástrojů EFS funguje pouze na akciích Samsung Formwares, zálohování Samsung EFS funguje na CM a také na ROM založených na AOSP. Zálohovaná data EFS jsou uložena na/sdcard/efsbackups na vašem zařízení.

Chcete -li stáhnout a také nastavit záložní aplikaci Samsung EFS z obchodu Google Play, stačí kliknout na odkaz níže.

[GooglePlay url = ””]

Přečtěte si dále
25 Skrytých technik Android a nastavení triků musíte zkontrolovat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

PlayStation 2 Controller ADC

[Paul Skinner] poslal fascinující práci, na kterém pracuje. Cílem je využít biofeedback (tepová frekvence, teplota kůže) pro řízení hluku. Controller PlayStation nabízí několik analogových vstupů, takže Paul se rozhodl přizpůsobit

Zakázat náhled textových zpráv na Galaxy S7 a také Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge zahrnují celou sadu nových funkcí. Mnoho z těchto funkcí může být velmi užitečné, ale několik z nich může být také trochu nad vrcholem.

Stáhněte si Vivo Iqoo Pro tapety (Full HD+)

Vivo v posledních několika letech vyrábějí některé z nejvíce lépe navržených chytrých telefonů, protože iPhone měl všímaný displej. Jsou to proto, že to zkopírovali, snížili zářez na malý styl kapky