Tech Deals: Amazon Echo za 90 $, Nest Thermostat za 198 $, 100 $ 4TB Portable HDD, více

Můžeme být uprostřed víkendu, ale to jen znamená, že je prvořadý čas na nákup nějaké úžasné nové inovace na Neuvěřitelně snížené ceny. To je pravda, stejně jako vždy je situace v této době kolem dne, máme řadu produktů nabízených s významnými sníženími, které proti nim přiřadili. Uchopte je hned teď, zatímco se redukce stále používají.

Začínáme se díváme na Amazon Echo za polovinu nákladů na původní značku nákladů, což znamená, že ji můžete chytit za pouhých 90 $. Toto je nejnižší ozvěna!

Rovněž je zde přenosný HDD Mammoth 4TB od Seagate za pouhých 100 USD. Pohybujeme se dál, máme nabídku tlačítka Amazon Dash 5 $, ve které při umístění vaší první objednávky s využitím tlačítka Dash získáte na oplátku 5 $ Amazon Credit History. V neposlední řadě je však termostat objevování hnízda za pouhých 198 $. Jako vždy, nabídky uvedené právě zde jsou nabízeny pouze po omezenou dobu, nebo do posledních zásob, podle toho, co nastane jako první. Pokud tedy máte ve svých památkách zúžený produkt, ujistěte se, že jednáte rychle před vypršením nabídek. Užijte si úspory!

Amazon Echo (89,99 $ obvykle 164,99 $)

Toto je Amazon Echo za pouhých 89,99 $. Toto je nabídka, která se okamžitě stojí za to vymyslet, licencované zrekonstruované nebo ne. Úžasná ozvěna je díky Alexa velmi schopná a působivý reproduktor Bluetooth s funkcemi pro správu hlasu. Nejenže můžete poslouchat hudbu, ale můžete také spravovat hardware automatizace domu, objednat jídlo nebo dokonce získat nejnovější povětrnostní stav i zprávy svým hlasem. Rovněž existuje doprovodná aplikace s mnoha novými dovednostmi Alexa.

Koupit: Echo od Amazonu: 90 $ | Původní cena: 165 $

Zálohování Seagate Plus 4TB Portable HDD (99,99 $, obvykle 116,16 $)

Nejpravděpodobněji je spravedlivé navrhnout, že většina z nás bude potřebovat nějaké další úložiště v jednom nebo druhém bodě. Naštěstí, s touto obtížnou jízdou Seagate, můžeme mít všichni další 4TB za extrémně malé výdaje. Jedná se o neuvěřitelný 4TB dalšího úložiště pro soubory, hudbu i videa s rychlým přenosem USB 3.0 za méně než 100 USD.

KOUPIT: zálohování Seagate Plus 4TB přenosné HDD z Amazonu: 99,99 $ | Původní cena: 116,16 $

Tlačítko Amazon Dash ($ 5, po první objednávce získejte kreditní historii 4,99 $)

Většina z nás s největší pravděpodobností věřila o to, že získala tlačítko Amazon Dash pro konkrétní produkt, ale nikdy s ním nikdy nešly. Koneckonců, je to skvělý i zábavný nápad, ale není opravdu praktické platit peníze, aby si bylo možné rychle objednat jediný produkt. Tato nabídka znamená, že ve svém životě můžete získat tlačítko pomlčky, ale po první objednávce však můžete také získat přesně stejné náklady jako úvěrová historie, což v podstatě znamená, že samotné tlačítko pomlčky vám bude trvat 0 $.

Koupit: Tlačítko Dash od Amazonu: 5 $ | Deal: Získejte 5 $ zdarma kreditní historie po prvním nákupu s tlačítkem Dash

Nest Objevující termostat 3. Gen. s Alexa Support (198 $, obvykle 249,99 $)

Domácí automatizace a její zavedení do svého života může být skličující. To je místo, kde jednoduché však přicházejí velmi velmi užitečné produkty, jako je toto nádherné hnízdo. Když je to propojeno, můžete rychle spravovat vytápění domu odkudkoli na světě s aplikací Nest. Vezměte si spravujte zpět tam, kde se týká vaše energie i výdaje. Tato krása také spolupracuje s Amazon Alexa pro hlasovou kontrolu.

Koupit: Nest Objevení termostat 3. gen. s Alexa podporou od Amazonu: 198 $ | Původní cena: 250 $

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tento traktor John Deere nepožaduje motoristu

, zatímco mnoho autonomních automobilů je indikováno pro cestování po dálnici, John Deere je nový traktorový traktor, který je uveden na 2022 spotřební elektroniky, bude pravděpodobně pouze posuvná pole bude

Návštěvník AOL je zaslouženým alternativním návštěvníkem Google se spoustou vynikajících funkcí RSS

Dlouho uvažuje o tom, že ve veřejné doméně bude AOL přicházet s aplikací pro čtení RSS, aby pomohl změkčit stávku návštěvníka Google návštěvníka Poté, co byl upuštěn obřím procházením, stejně

Vylepšete zkušenosti s BBM s Mod GBBM na zařízeních pro Android

Před několika lety, BlackBerry vládl trhu smartphonu a téměř každý cítil zařízení BlackBerry jako ikonu stavu. Většina z nich právě koupila zařízení BlackBerry, jen proto, aby použila nejlepší hardwarová klávesnice