RF bezdrátový jádro modul pro Raspberry PI, Beaglebone a další

Pokud jste provedli žádnou bezdrátovou práci s hobby elektronikou, pravděpodobně tuto část rozpoznáte. Zelený PCB je bezdrátová deska RFM12B. Přijdou v několika různých operačních pásmových pásmech, 433 MHz je pravděpodobně nejčastější. Jsou velmi snadné rozhraní s malým mikrokontrolérem, ale co integred Linuxové desky? To je zaměření tohoto projektu, který vytváří řidič jádra pro modul RF.

Můžete získat vlastní RFM12B na pár peněz. Jsou docela univerzální, když spárovány, ale spousta levného bezdrátového spotřebního zboží pracuje na této kapele, takže deska může být použita k posílání příkazů do bezdrátových zásuvek, svítidel, atd. [Georg] pracuje s Beaglebone, Beaglebone Black a malina pi. Jeho softwarový balíček umožňuje vytvořit modul jádra pro přidání záznamu pro zařízení do adresáře / DEV adresáře systému Linuxu. Zatím, co tři desky poznamenaly, jsou vše, co je podporováno, ale pokud máte k dispozici pět I / O kolíků, které by mělo být snap o přizpůsobení to jiného hardwaru.

Přemýšlíte, co jiného můžete dokončit s nastavením? Tím se dostane přijímajícím konec textového zasílání zvuku nahoru a běží v žádném okamžiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

I / O Extender Board a Případ pro levné WiFi router

Tento 3D vytištěný případ se nachází již malý [TP-Link TL-WR703N], ale také činí prostor pro zakázkovou expanzní desku. Rozšiřující deska je vytvořena tak, aby zařízení mnohem více hacker přátelský a

Zabraňte náhodnému probuzení obrazovky na zařízeních Samsung

Nehodné probuzení obrazovky může někdy způsobit problémy. Vzpomínám si, jak moje Galaxy S9 zavolala někomu, aniž bych mě věděl, zatímco jsem to měl kapsu. Nehodné probuzení obrazovky může také způsobit

Dřevěná konverze vkládacího panelu

Tento pick-up truck do s plochou konverzí je velmi působivá. [Caswell_etherege] uvádí, že mu napíše jeho vnitřní redneck. To je třeba označit rednecks ve své oblasti, jsou řemeslníci největšího ráže.