Světlo oheň pod svým … skateboard?

Děti, prosím, nezkoušejte to doma. Nebo alespoň ujistěte se, že není nic hořlavého.

S tímto způsobem se musíme zeptat – kdo nemiluje s ohněm? Sázíme sázení, že mnozí z vás také užívali malého skateboardingu v určitém okamžiku ve vašem životě. [Mikueaurus] se oženil s dvěma milovanými aktivitami a učinil plamen házet skateboard! Počet dílů je poměrně nízký a vypadá to, že vše lze zakoupit od společnosti Amazon, pokud nemůžete zdrojovat všechny položky lokálně.

[Mikueaurus] dává několik užitečných tipů, jako je to, jak se ohýbá jeden ze dvou trubek na víčko palivové nádrže, aby se zabránilo vylévání paliva. Také použil adaptér k tomu, aby snížil průměr trubek od 1/4 “do 1/8”, který činí lepší provádějící proud paliva.

Namísto toho, aby tento malý kuchař nohou složitější s další elektronikou a vodičů, které mají být ovládány ručním dálkovým ovládáním, se [MIKEASAURUS] rozhodl vytvořit ovládací prvky přímo do skateboard s pouhým spínačem aktivovaných nohou. To udržuje ruce zdarma vlnit se na všechny diváky, kteří ho sledují rychlost. Nebo ještě lépe, nést hasicí přístroj.

Správně se objeví z videa, že plamen se opravdu nedostane příliš daleko, a [Mikeasaurus] sám říká:

“Dokud budete pohybovat kupředu, když jsou plameny aktivovány, je dobré jít!”

Kvůli tomu pravděpodobně nechcete používat svou oblíbenou desku, protože bude podléhat přímým plamenům.

Uvidíte to, když sledujete video po přestávce.

Je čas jít najít ten starý skateboard, který shromažďuje prach …

Udělal to v náladě na nějaký nebezpečnější plamen házení dobroty? Možná, že tato paže namontovaná plamen plamene, nebo plamen házet kytaru, nebo programovatelný plamen plamene bude vaše touha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Aktualizace MacOS Big Sur 11.3 přidává emulaci herního ovladače pro klávesnici + myš na M1 Mac

Apple v současné době tlačí MacOS Big Sur 11.3 prostřednictvím svého vývojáře Beta Program a my se začínáme dozvědět mnohem více a mnohem více o tom, co tato konkrétní aktualizace

Podívejte se na online streamování z roku 2012 JailbreakCon (WWJC) právě zde! [Video]

Jak budete pravděpodobně vědomi, letos je na celém světě útěk z vězení (WWJC ’12) začne na chvíli, stejně jako na rozdíl od klíčových konferencí společnosti Apple WWDC, událost a Insight

Stáhněte si iOS 14.2.1 Konečné odkazy IPSW, soubor profilu OTA pro iPhone 12, Mini, Pro, Pro Max

Nyní si můžete stáhnout iOS 14.2.1 Final IPSW odkazy a OTA aktualizační profil a také iPados 14.2.1 Odkazy IPSW a profil OTA pro váš kompatibilní iPhone, iPad a iPod Touch.