The Livescribe 3 Smartpen si vezme poznámky a synchronizace s vaším gadgetem poháněným iOS 7 [video]

Všichni jsme věřili, že kompozice poznámek umírá, zejména se službami, jako je Evernote Quicks a je umístění, kde jsme my Dejte téměř všechno. Poznámka k tomu, že v těchto dnech byla mnohem více digitální zážitek mnohem mnohem více digitální zážitek, stejně jako zapisování věcí na iPhone nebo iPadu je pro mnoho z nás jen metodou života. To však neznamená, že pro pokorné pero stále není místo, zejména pokud existuje skvělá metoda pro integraci konvenčního akumu psaní rukopisů s extrémně organizovanou, extrémně digitální metodou, kterou by jednotlivci Evernote sledovali své poznámky . To je místo, kde přichází Livescribe.

Smartpen Livescribe 3 je přesně to, jak se zdá. Digitální pero, Smartpen je vybaveno Bluetooth, což znamená, že může bezdrátově propojit jakýkoli typ gadgetu poháněného iOS 7 díky své doprovodné aplikaci, kterou lze stáhnout z obchodu s aplikacemi. Proč by však pero vyžadovalo aplikaci?

Kouzlo pochází z pravdy, že Smartpen může zaznamenávat, co je napsáno, kromě jakéhokoli typu zvuku ze stejného časového období, a poté jej bezdrátově přenášejte do aplikace Livescribe, která běží na smartphonu iOS 7 v okolí. Data jsou připravena a také čeká na poznámku, jakmile je aplikace otevřena, a také zvuk lze přehrávat také. Je ideální pro ty z nás, kteří si dělají poznámky na schůzkách, jen aby si nepamatovali svůj kontext, když si je přečtěte později. Schopnost efektivně znovu prožít tyto schůzky může být skutečným přínosem, zejména pokud je vaše paměť stejně špatná jako naše.

Nevýhoda? Smartpen není cenově dostupný, stejně jako cena za 149,95 USD, ale pak je tu ještě jednou. Pokud se však chystáte využít funkcí Smartpen, bude to 150 $ okamžitě přehráno v den, kdy vám připomíná, proč jste tyto poznámky vzali na první místo.

Může to dokonce učinit vaše složení čitelné. Prostě to nikdy nevíš!

Pokud máte zájem, stačí nasměrovat svůj prohlížeč na tento odkaz: Livescribe.com/en-us/smartpen/ls3/ který obsahuje všechny požadované údaje, které požadujete, spolu s pomůcky, s nimiž je Smartpen kompatibilní.

Tak na co čekáš? Jděte a získejte pero v digitálním věku!

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Společnost Apple uvádí na trh 2014 Retina MacBook Pro Refresh, tady je to, co je nové

v souladu s řadou pověstí, které se objevily o víkendu, Apple dnes oznámil relativně důležitý obnovovací řadu počítačů MacBook Pro. Aktualizace MacBook Pro s zobrazovací řadou strojů sítnice byla široce

1Password s dotykovým panelem, Touch ID podpora pro rok 2016 MacBook Pro vydané

Prominentní heslo třetích stran a osobní informace Administrace Aplikace 1Password je nastavena pro brzy vydané MacBook Pro s dotykovým lištem po návrháře AgileBits vydal aktualizaci, která přináší podporu pro nové

4K 21,5 palce iMac, vícedotykové vzdálené odkazy Bluetooth nalezené v El Capitan Beta 2

s druhou beta verzí OS X El Capitan nyní v rukou vývojářů, odkazy na nadcházející hardware a funkce Apple se začínají objevovat . Beta software se skládá z kódu směřujícího