Robot Barman mixuje průměrný nápoj

zpět v roce 2002, [Dave] narazil na vyřazenou pumovou robotickou ramen a rychle nastavil své památky na otočení na barman, aby sloužil nápoji na jeho večírcích. Bohužel, paže nebyla daleko od provozu a být inženýrem v jeho denní práci znamenal, že práce na tomto projektu byla poslední věc, kterou chtěl udělat, když přišel domů. Takže pokrok se rozběhl po celá léta. Nakonec oznámil veřejnou lhůtu, aby ho podněcoval k akci, a letos v letech PI (e) strana viděl oficiální debut “SIR-MIX-A-BOT” – robota barman.

S výjimkou muset budovat novou ruku, mechanicky, paže byla stále v dobrém stavu, když to [Dave] našel. Elektronika však byla dalším příběhem. Pomocí některých komponent a jeho vlastní know-how, [Dave] musel na zakázku vytvořit všechny ovládací prvky. Software byl napsán také z nuly. (Lucil ven a měl pomoc od svého bratra, který přijímal Ph.D. program v robotice v té době).

Jako by robotický aspekt projektu nestačil, [Dave] dokonce vytvořil ohromující vlastní stůl, který oba domy a zobrazuje jeho mistrovské dílo. Samotná kvalita řemeslného zpracování na jeho tabulce stojí za to čas zkontrolovat to – je to krátké video po přestávce.

[Díky Dave]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Sestava smartphonu Apple 2015: 4palcová iPhone 6s Mini, 4,7palcová iPhone 6S, 5,5palcová iPhone 6S Plus

Apple je nastavena na zahájení 4palcové iterace iPhone 6 příští rok a bude údajně údajně nazývá se „iPhone 6s Mini“. Zařízení bude levným telefonním sluchátkem a vzhledem k přezdívce „S“

Váš průvodce možností vývojáře Android

Je to docela dlouho, co jsme na našem blogu publikovali tipy a triky. Existuje však jeden termín, který je ve většině z nich jedinečný a při provádění těchto průvodců je

Stáhněte si iOS 14.2.1 Konečné odkazy IPSW, soubor profilu OTA pro iPhone 12, Mini, Pro, Pro Max

Nyní si můžete stáhnout iOS 14.2.1 Final IPSW odkazy a OTA aktualizační profil a také iPados 14.2.1 Odkazy IPSW a profil OTA pro váš kompatibilní iPhone, iPad a iPod Touch.