Apple začne zdobit Yerba Buena bannery pro událost „Spring Forward“ [Fotografie]

Apple se očekává, že nabídne technologickému světu bližší pohled na její nadcházející smartwatch během příštího týdne „Spring Forward“ v Centru Yerba Buena pro Umění a již začalo přípravy na uvedené shromáždění umístěním řady bannerů a dalších efektů na místě konání. Budova v minulosti hrála hostitele několika hlavních oznámení o produktech, takže se zdá být vhodné, že by měla být vybrána pro spuštění produktu, který by mohl trh vzít bouří, a níže si můžete prohlédnout vývoj Yerba Buena jako 9. března se stále blíží.

Poté, co jsme v září získali první chuť Apple View, když byl náhledován spolu s iPhone 6 a iPhone 6 Plus, jsme relativně rodinný s jeho prvkem formy a obecnou funkcí. Zbývá však odhalit mnoho, včetně základních prvků, jako je ceny a dostupnost, a s modely Edition Edition, které se očekávají, že budou stát dobře do desítek tisíc, bude obzvláště zajímavé posoudit odpověď.

Kromě Apple Watch však můžeme očekávat řadu dalších oznámení a zjevení. Na straně softwaru je možné, že 9. března označuje vydání iOS 8.2, předpokladu integrace společnosti Apple Watch s iPhone. Měl by k tomu dorazit dříve, místo toho bychom se mohli podívat na to, co přichází s iOS 8.3.

OS X 10.10.3 byl na chvíli v Offingu a zahrnuje mimo jiné zcela novou fotografii, která nahradí Iphoto a Aperture. To by také mohlo být spuštěno současně s událostí Spring Forward, a protože Apple se rád shoduje s vydáními OS X a iOS, dává to velký smysl.

S nedávnými zprávami, které se objevují, že MacBook Air Range lze ošetřit na jeho obvyklé revitalizaci-spojen s dlouhodobějšími zprávami o 12palcové variantě-a zdá se, že tak či onak se bannery obklopují nejasnou Yerba Buena Velká kapitola probíhajícího příběhu, kterým je Apple.

Zatím si nejsme zcela jistí prózou, ale vše bude odhaleno asi za čtyři dny a mělo by se před jarem vpřed vyjít na všechno, co je pozoruhodné, můžete se vsadit, že to bude pokryto zde.

(Via: Theverge)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Co očekávat od akce Apple Spring Forward Event 2015

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Amazon Echo vám nyní může číst knihy Kindle Books

Amazon tiše chodí o své službě zlepšování softwaru Echo a přidává nové funkce a schopnosti, jako je schopnost pomoci uživatelům s jejich tréninkem. Aktuální přírůstek, který dorazí, umožňuje, aby všechny

3 Amazing Pomodoro produktivita pro Android

, které jsou produktivní v tom, co děláte, je důležité; Nikdo nemá rád ztrátu času tím, že dělám zbytečné věci. Ale bez ohledu na to, jak jste soustředěni, dojde k

Foukání kondenzátorů

[Grenadier] složený, aby nám ukázal video některých kondenzátorů, které jsou vyhozeny. Jo, to je to. Jen některé kondenzátory vyfouknuty. Můžete se divit, co od tohoto videa zjistíte. Odpověď je …