Stahování: iOS 11 Beta 3 pro iPhone, iPad, iPod Touch vydané [pouze devs]

Nyní si můžete stáhnout iOS 11 Beta 3 IPSW odkazy a aktualizaci OTA pro zařízení iPhone, iPad a iPod Touch. Zde jsou podrobnosti.

Apple právě znovu zopakoval svůj závazek k pokroku iOS tím, že zpřístupnil vývojáře registrovaným v programu vývojáře společnosti iOS 11 Beta 3. Uživatelé s potřebnými oprávněními účtu se nyní mohou tento ideál aktualizovat pro všechny kompatibilní hardware iPhone, iPad a iPod Touch.

Počáteční vydání platformy, jako je iOS 11 do vývojové komunity, je vždy vzrušující, ale také se cítí jako samé začátek toho, co má přijít. Jednou z úžasných věcí o tom, jak se dostat do této fáze s třetím semenem před vydáním, je to, že tito vývojáři, stejně jako my ostatní, kteří se díváme zvenčí, mohou získat hmatatelné pochopení toho, jak platforma postupuje a může Fyzicky interaguje se změnami a vylepšeními.

U iOS 11 Beta 3 zavedla Apple významné změny, což vedlo k platformě, která je znatelně mnohem leštěná než jeho předchůdci. Vzhledem k tomu, že zpětná vazba stále filtruje do Apple, bude společnost i nadále pracovat z této zpětné vazby, aby se ujistila, že chyby a nesrovnalosti jsou co nejdříve stanoveny, a pokud je to možné.

Když se ponoříme hlouběji do iOS 11 Beta 3, získáme mnohem více zaoblený obrázek o tom, co se skutečně změnilo, a mnohem důležitější je, kde Apple v posledních několika týdnech aplikoval inženýrské zdroje.

Spuštění iOS 11 Beta 2 představilo značné množství změn, jako jsou oprav zavedené pro ty, kteří chtějí migrovat na iOS z Androidu, a také vyřešit problém s ikony aplikace při obnově ze zálohování iTunes. Bylo také zajímavé vidět, jak Apple uznává řadu vylepšení, jak fungují aplikace třetích stran na iOS 11. Jako příklad Beta 2 vyřešila problém s načítáním videa Tencent, vyřešila problém s nainstalovanými klávesnicemi třetích stran a přívodem Potřebují, stejně jako zvuk záhadně klesající během volání Skype ze zařízení. IOS 11 Beta 2 samozřejmě také představil řadu nových problémů, o kterých můžeme jen doufat, že jsou s tímto nejaktuálnějším vydáním opraveny a vylepšeny.

Pro ty, kteří se zajímají o všechno, co nabízí iOS 11, a chtějí se dostat na aktuální semeno Beta 3, mohou přesně zjistit, jak se dostat a běžet s naším předchozím průvodcem na téma zde: Stáhnout iOS 11 Beta 3 a nainstalovat na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]. V současné době je v současné době k dispozici těm, kteří jsou registrováni pouze v programu Apple Developer, ale brzy budou k dispozici veřejným testerům softwarového programu Apple Beta.

Jak to vždy děláme, v pravý čas se aktualizujeme, abychom se ujistili, že jste do této nejnovější verze Beta 3 zavedeny v důsledku všech změn zavedených společností Apple. Zůstaňte naladěni na další.

Aktualizace x1: Zde se změnilo v iOS 11 Beta 3: Co je nového v iOS 11 Beta 3? Poznámky k uvolnění, změny, funkce.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia Gadgets

Sony je … fascinující společnost. Jejich telefony byly v minulosti dobře vyrobeny, ale reklama je selhala. Podnikání pokračovalo v zdokonalování extrémně přesně stejného jazyka stylu, jaký využíval prakticky před 4

Google Nexus 5 oficiálně oznámen: Funkce, cena, datum vydání [video]

Určitě to už bylo dlouho. Už nějakou dobu jsme slyšeli zvěsti o existenci gadgetu. Téměř tak dlouho jsme viděli uniknout obrázky, které dělají kola na webu. Naštěstí již nemusíme spekulovat

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče