Apple TV dostává Vevo, Disney, Disney XD, aplikace pro počasí a Smithsonian Channel

Apple TV, může být poněkud omezena na chuť mnoha majitelů setu-top boxů, ale i když tato obvykle omezení může zabránit přitažlivému na přitažlivosti na přitažlivosti Ovocné společnosti s hackováním na mozku nadále vyvíjela malé zařízení z koníčku, které kdysi bylo. Stále neexistuje známka plně doplněného a propojeného televizního úsilí, přestože i přes dohad od mnoha analytiků, ale dnes byla Apple TV aktualizována s podporou široké škály obsahových služeb.

Zprávy a zvěsti naznačují, že se Vevo dostane do Apple TV, a tak se to ukázalo. Hudební video a koncertní služba, která je částečně vlastněna společností Sony Music Entertainment, uzavřela dohodu s Apple, která přinese zcela novou hudební službu na vyžádání, která nejen běží 24/7 z Apple TV, ale také Televizní soubory Samsung.

Přestože mnozí z vás budou obeznámeni s VEVO prostřednictvím YouTube, společnost se snaží snížit svou závislost na virové video službě Google a místo toho přitahuje spotřebitele svými vlastními médii. Videa Vevo od některých z nejslavnějších umělců na světě vytvářejí každý rok miliardy hitů, ale zatímco značka je nyní dobře zavedená a široce uznána, ti, kteří hledají obsah VEVO, budou stále pravděpodobně tradit na YouTube.

Povětrnostní kanál

Snížení jeho závislosti na YouTube také pomůže společnosti přinést vyšší marže z reklam generovaných jejími videi. Vzhledem k tomu, že Google zjevně dokázal vzít až 50 % snížení příjmů z reklamy, zdá se, že velký tlak Vevo na nezávislý model se zdá být více než užitečný úsilí, a přestože Apple TV není tak populární jako některé z dalších produktů Cupertino, An Aplikace pro Little Black Box stále pomůže spotřebitelům rozpoznat Vevo jako službu sám.

Stejně jako 75 000 videí nabízených společností VEVO, aplikace Weather Channel také debutuje, zatímco Smithsonian Channel přinese z známého televizního kanálu epizody plné délky. Pro děti a velké děti, Disney Channel a Disney XD také přicházejí do Apple TV, i když budou vyžadovat ověření prostřednictvím určitých poskytovatelů televize, včetně podobných Optimum, Comcast a AT&T.

Vzhledem k tomu, že aktualizace Apple TV 5.3 byla uvolněna zpět a přinesla HBO Go, WatchEspn, Sky News a další, zbývá vidět, co by mohlo být pro Apple TV další velkou věc. Aplikace iOS, možná?

Nechte své myšlenky v sekci komentářů níže a řekněte nám, co si myslíte o nových aplikacích / kanálech.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple uvádí na trh Beats Solo3 Wireless Mickey Mouse Special Edition Sluchátka

, pokud uvažujete o zvážení partnerství mezi špičkovou zvukovou společností a Disney ideálním manželstvím, pak jste určitě na léčbu. Beats by Dre a Disney úzce spolupracovali na vydávání nových produktů,

Apple Q2 2015: 61,2 milionu prodaných telefonů, 58 miliard dolarů na zisky

Takže jo, Apple prodal nějaké věci. Nebo spousta věcí, být mnohem přesnější. Poté, co již měl rozbíjení prvního čtvrtletí, společnost Cupertino Gigantic nyní oznámila své finanční výsledky ve čtvrtletí 2015

Apple nahrazuje 16 GB jednotek iPhone 5c, které potřebují opravu 32 GB modelů zdarma

Apple vydala interní poznámku své armádě Apple Authord Service Companies, které je informovaly o tom, že 16 GB iPhone 5c modely, které potřebují „celo jednotlivé služby“ Lze v dohledné budoucnosti