Apple TV dostává Vevo, Disney, Disney XD, aplikace pro počasí a Smithsonian Channel

Apple TV, může být poněkud omezena na chuť mnoha majitelů setu-top boxů, ale i když tato obvykle omezení může zabránit přitažlivému na přitažlivosti na přitažlivosti Ovocné společnosti s hackováním na mozku nadále vyvíjela malé zařízení z koníčku, které kdysi bylo. Stále neexistuje známka plně doplněného a propojeného televizního úsilí, přestože i přes dohad od mnoha analytiků, ale dnes byla Apple TV aktualizována s podporou široké škály obsahových služeb.

Zprávy a zvěsti naznačují, že se Vevo dostane do Apple TV, a tak se to ukázalo. Hudební video a koncertní služba, která je částečně vlastněna společností Sony Music Entertainment, uzavřela dohodu s Apple, která přinese zcela novou hudební službu na vyžádání, která nejen běží 24/7 z Apple TV, ale také Televizní soubory Samsung.

Přestože mnozí z vás budou obeznámeni s VEVO prostřednictvím YouTube, společnost se snaží snížit svou závislost na virové video službě Google a místo toho přitahuje spotřebitele svými vlastními médii. Videa Vevo od některých z nejslavnějších umělců na světě vytvářejí každý rok miliardy hitů, ale zatímco značka je nyní dobře zavedená a široce uznána, ti, kteří hledají obsah VEVO, budou stále pravděpodobně tradit na YouTube.

Povětrnostní kanál

Snížení jeho závislosti na YouTube také pomůže společnosti přinést vyšší marže z reklam generovaných jejími videi. Vzhledem k tomu, že Google zjevně dokázal vzít až 50 % snížení příjmů z reklamy, zdá se, že velký tlak Vevo na nezávislý model se zdá být více než užitečný úsilí, a přestože Apple TV není tak populární jako některé z dalších produktů Cupertino, An Aplikace pro Little Black Box stále pomůže spotřebitelům rozpoznat Vevo jako službu sám.

Stejně jako 75 000 videí nabízených společností VEVO, aplikace Weather Channel také debutuje, zatímco Smithsonian Channel přinese z známého televizního kanálu epizody plné délky. Pro děti a velké děti, Disney Channel a Disney XD také přicházejí do Apple TV, i když budou vyžadovat ověření prostřednictvím určitých poskytovatelů televize, včetně podobných Optimum, Comcast a AT&T.

Vzhledem k tomu, že aktualizace Apple TV 5.3 byla uvolněna zpět a přinesla HBO Go, WatchEspn, Sky News a další, zbývá vidět, co by mohlo být pro Apple TV další velkou věc. Aplikace iOS, možná?

Nechte své myšlenky v sekci komentářů níže a řekněte nám, co si myslíte o nových aplikacích / kanálech.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Upozornění Deal: Dejte svému NES Classic Edition bezdrátový ovladač za pouhých 20 $

Dejte svému Nintendo Nes Classic trochu bezdrátové lásky s tímto bezdrátovým ovladačem 20 $ pro konzoli. Normálně to stojí 25 $ za pravidelný den. Zahájení opětovného výroby starých konzolí je

iPhone 5C prosazoval mocnou Galaxy S5 v květnu

vlajkovou lodi Samsung pro rok 2014, Galaxy S5, spuštěn v plameni slávy zpět v dubnu, se spoustou rychlých nalít chválu na úžasné vačce a zobrazení funkcí. Ale zatímco údaje o

5 her Android, které můžete obsadit do své televize pomocí Chromecast

Když přemýšlíte o hraní, stěží si někdy myslíte na Chromecast. Ale pokud máte Chromecast a hrajete hry na svém Androidu, určitě jste se divili, zda můžete své hry Android vrhnout