5 nejlepších nových her Android vydaných minulý týden

nové aplikace a hry pro Android stále přicházejí každý týden. Několik z nich je fantastických, zatímco jiní se připojují k zástupům, které je mnohem lepší ignorovat. V tomto článku objevíte 5 nejlepších nových her Android, které zasáhly obchod Google Play minulý týden (srpen 2019).

Android jako platforma se v průběhu let nesmírně rozrostla. Rovněž to skončilo jako fantastická herní platforma, i když primárně běží na smartphonech, které nemohou přesně provozovat tituly Triple-A. Android stále získává tunu zbrusu nových her každý týden. Minulý týden viděl obchod Google Play představit řadu fantastických titulů, včetně prominentních i obrovských jmen jako Doom. Právě zde je 5 nejlepších nových her Android vydaných minulý týden. Existují některé fascinující hry, které jsou vestavěny různými aplikacemi a také se nevyžadujete je stahovat vůbec. Nezapomeňte si prohlédnout náš seznam 5 nejlepších her Zero-MB pro Android.

Nové hry Android vydané minulý týden

1. Doom

[GooglePlay url = ””]
Doom rozhodně není nový název, ale jde o novou hru Android. Pro ty staré, kteří dostatečně hráli videohry v 90. letech, je Doom velmi známým titulem. Je to designér Bethesda je dnes mnohem populárnější pro Skyrim i pro další hry Elder Scrolls. V případě 25. výročí renomované hry představila Bethesda v obchodě Google Play Doom pro Android. Je cena za 4,99 $ (410 GBP).

Za tyto peníze získáte celkovou hru, včetně spotřebovaného čtvrtého růstu tvého těla. Pro ty, kteří si neuvědomují, je Doom střelcem první osoby, ale pokud jste již nehráli originál, možná se vám nebude líbit náklady prakticky 5 $. Nechci platit za hry nebo být obtěžováni dráždivými reklamami, právě zde je 5 nejlepších her Android bez reklam nebo nákupů v aplikaci.

2. Doom II

[GooglePlay url = ””]
Doom II je ještě jeden titul Doom, který Bethesda vydal minulý týden jako nová hra Android. Hra se neliší od první hry v tom, že budete střílet všechny typy příšer využívajících různé zbraně. Hra rovněž poskytuje 4 hráčský regionální ko-op a také všech dvacet komunitních mistrovských úrovní. Tato funkce není nabízena na Doom, takže pokud chcete sdílet svou nostalgickou zábavu s kamarády Doom II, je možnost udělat. Zejména přemýšlení o tom také stojí 4,99 $ (410 GBP).

3. Od hlavy k patě

[GooglePlay url = ””]
Od hlavy až po špičku je na vašem Androidu mnohem novým interaktivním příběhem než hra, ale pak není mnoho současných příběhových her takto? Jediným rozdílem je, že interakce je zde docela jednoduchá, stejně jako klepnutí. Herní mechanika umožňuje hráčům interagovat s objekty ve hře, navigovat s jejich charakterem atd. Mnoho času však postupujete pouze příběhem.

Příběh zahrnuje kamarády vaší postavy i bývalé třídníky a také to může být srdce. Pokud jste někdo, kdo může potěšit skvělý příběh, který jim byl odhalen místo toho, aby požadoval hraní nabitý akcí, je to fantastický. Hra je zcela zcela zdarma bez reklam nebo jakéhokoli typu nákupů v aplikaci.

Pokud chcete hrát hry, které ve vašem zařízení nepotřebují aktivní datové připojení, zkuste těchto 15 offline her Android.

4. Nečinná obrana: Dark Forest

[GooglePlay url = ””]
Ne každý je fanouškem nečinných herních her pro obranné věže, ale někteří lidé jsou (včetně mě). Pokud jste také, v obchodě Play je nová hra Android Idle Tower Defense s názvem Idle Defense: Dark Forest. Hra šla do prvního přístupu k zisku minulý týden. To znamená, že stále testuje, ale je to docela stabilní, jak je. Stejně jako mnoho herních her Tower Defense má jiný žánrový styl, ale základní herní mechanika zůstává stejná.

Návrháři si vybrali mnohem kreslenější pohled na rozumný, ale funguje to ve prospěch této hry. Požadavek na obranu věže není rozumný, pokud jsou konkurenceschopní i zábavné. Hra je zcela zdarma, ale zahrnuje reklamy i nákupy v aplikaci.

5. Battle Disc – Nová hra Android

[GooglePlay url = ””]
Battle Disc je nová bezstarostná hra pro Android pro někoho, kdo hledá něco, co by při dojíždění uskutečnilo čas. Určitě to není něco, co můžete potěšit po dlouhé hodiny. Hra však může být velmi zábavná při krátkých výbuchu. Vaším cílem je hodit disk na obranu soupeře a zničit jej. Úplně první hráč, který odstraní desku, vyhraje hru.

Přečtěte si další: 10 nejlepších her Gameloft do 50 MB pro Android

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Ping Pong Sphere LED Steflage Screen

Mějte na paměti 2 metr POV displej? No, to přesně stejná skupina stážistů je opět. Toto je obrazovka, kterou vyvinuly pro strany. Je to 5 metrů široký, stejně jako 2,5

Apple začne zdobit Yerba Buena bannery pro událost „Spring Forward“ [Fotografie]

Apple se očekává, že nabídne technologickému světu bližší pohled na její nadcházející smartwatch během příštího týdne „Spring Forward“ v Centru Yerba Buena pro Umění a již začalo přípravy na uvedené

Apple iWatch bude k dispozici ve třech různých modelech, dvě velikosti

, jak se objeví zvěsti, Apple „iwatch“ pronásleduje titulky blogosféry již několik let, ale s Samsungem přichází s několika chytrými hodinami Cupertino Business již stejně jako Google právě sundal zábaly