Apple nahrazuje 16 GB jednotek iPhone 5c, které potřebují opravu 32 GB modelů zdarma

Apple vydala interní poznámku své armádě Apple Authord Service Companies, které je informovaly o tom, že 16 GB iPhone 5c modely, které potřebují „celo jednotlivé služby“ Lze v dohledné budoucnosti nahradit modelem 32 GB.

Nová interní směrnice byla sdílena s těmi společnostmi ve formě interní memoranda, která jim dává vědět, že jsou hned oprávněny nahradit asi 16 GB iPhone 5C modely v případě potřeby vylepšené verze s větší kapacitou.

Zdá se, že stručná poznámka neposkytuje žádné další podrobnosti o tom, proč byl tento proces zaveden, nebo proč dostávají někteří šťastní spotřebitelé možnost 32 GB, ale jsme si jisti, že si nebudou stěžovat. Obvykle mluví, taková změna je na omezeném inventáři modelů dolního konce. Dokonce ani vnitřní poznámka zaslaná společnosti pro autorizované služby Apple nedává mnoho informací, jak je svěřeno níže. Je však velmi podobné tomu, že těmto společnostem dostaly další pokyny, které nebyly poskytnuty veřejnosti o tom, která zařízení se kvalifikují pro upgradovanou náhradu:

Objednávky pro celou jednotkovou službu Inventář modelů iPhone 5C (16 GB) mohou být do dalšího upozornění nahrazeny modely iPhone 5C (32 GB).

Než se všichni začnou vzrušující a vezme si své modely 16 GB iPhone 5c pro náhradu, nejsou to všechny náhrady, které z tohoto upgradovaného zážitku těží. Zdá se, že se jedná o určité problémy, které zaručují náhradu, včetně toho, které vyžadují, aby byla jednotka vyřazena z celého inventáře služby. Můžeme pouze předpokládat, že hladiny zásob klesnou, což vede k tomu, že tato strategie náhrady zavede společnost Apple.

Ti, kteří mají pracovní znalost Apple a jeho aktuální řada iPhone, budou vědět, že iPhone 5c již není k dispozici v žádné konfiguraci. Zařízení bylo původně představeno v září 2013 a následně vytáhlo z trhu o rok později, ačkoli bylo v Indii stále nabízeno jako možnost 8 GB na základní úrovni po dobu dalších dvanácti měsíců.

Nyní je ve všech zemích plně ukončen ve prospěch 4palcové iPhone SE, což znamená, že pokud můžete získat zcela novou náhradu 32 GB, jste na vítězi.

(Via: MacRumors)

Můžete také chtít vyzkoušet:

IOS 11.2.5 Útěk z vězení: Zranitelnost iOS 11.2.2 Adama Donenfelda by mohla mít za následek nový nástroj osvobození

Stahování: Pokemon Go 1.61.1 pro iOS, 0,91.1 APK pro Android Rolling Out

IOS 11.2.6 Stahování může být vydáno, aby se vyřešil problém zpoždění hovoru iPhone X, protože Apple potvrzuje vyšetřování

Stáhněte si iOS 11.2.5 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro váš iPhone, iPad, iPod Touch

Downgrade iOS 11.2.5 na iOS 11.2.2 Pro potenciální budoucí útěk z vězení je to, jak

Útěk z vězení iOS 11.2.5 / 11.2.2 / 11.2.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Nízké výplaty viz útěk z vězení hackery a vědci v oblasti bezpečnosti, kteří se vyhýbají programu Apple Bug Bounty Program

Bug Bounty Programy nejsou nic nového. Vlastní program byl zahájen v loňském roce. V té době společnost nastínila částky peněz, které by zaplatila za chyby, které byly nalezeny a nahlášeny,

Robot Barman mixuje průměrný nápoj

zpět v roce 2002, [Dave] narazil na vyřazenou pumovou robotickou ramen a rychle nastavil své památky na otočení na barman, aby sloužil nápoji na jeho večírcích. Bohužel, paže nebyla daleko

Přesýrovaný přepadovač je úžasný

, když se [Joey] rozhodl vybudovat dálkáč, nepřipustil. Nebylo by žádný komerční systém nebo snadný soubor. [JOEY] Požadované kompletní monitorování teploty, s kohoutkem na samotném kohoutku a chlazený kohoutek vzdáleně