Apple iWatch bude k dispozici ve třech různých modelech, dvě velikosti

, jak se objeví zvěsti, Apple „iwatch“ pronásleduje titulky blogosféry již několik let, ale s Samsungem přichází s několika chytrými hodinami Cupertino Business již stejně jako Google právě sundal zábaly z Android Wear, chápe, že tento rozvíjející se trh je uprostřed rozmachu. Proto existuje autentická konsenzus, že iWatch se bezpochyby objeví koncem tohoto roku, a přestože nová zpráva z Asie dodávek, ale mnohem nepřímé důkazy spíše než cokoli solidního, nabízí informace o několika návrzích, které, které Apple se uvádí, že se připravuje.

Podle příspěvku v ekonomických každodenních zprávách budou existovat dvě různé konfigurace 1,8palcového modelu IWatch, s vyšší koncem, mnohem robustnější vydání podporovanou škrábancem odolnou safírovou skleněnou skořápkou na přední straně. Za předpokladu, že náš iPhone příští generace je nastaven podobně s ohledem na sklenici Sapphire, je tato zpráva rozhodně věrohodná, ale zajímavé je, že také naznačuje, že iPhone 6 ve skutečnosti nebude těžit z robustné a zvýšené jasnosti, že to Přední panel Sapphire Glass by poskytl.

Dále poznamenává, že Apple místo toho použije materiál na iWatch k testování vod a otevření dveří k vyhlídce na jeho použití s budoucím designem iPhone, což naznačuje, že koncept safírového skla pro další- Gen Cheth je spíše nějakou metodou mimo značku.

Je zde řečeno, že bude poněkud menší varianta iWatch balení 1,6 palce opravdového majetku na obrazovce, avšak navzdory tomuto zjevnému bohatství informací o zahajovacím inauguračním gadgetu Apple, zdá se, že budeme muset počkat spíše Chvíli předtím, než to uvidíte v těle.

Jen před několika dny zpět, KGI Ming Chi Kuo navrhl, že výroba gadgetu byla tlačena zpět na nesprávnou stranu listopadu, stejně jako kromě pozdního představení, Apple by mohl skladovat pouze asi 3 miliony jednotek na Představte spíše než dříve navrhovanou postavu mnohem víc než trojnásobné.

Koncept iWatch

Vzhledem k tomu, že větší, 5,5palcový iPhone je také zjevně zpožděn, se zdá, že seznam nových gadgetů Apple, které bezprostředně zavádějí Zátarasy přímo tady.

(Zdroj: EconomicDailyNews [Google Translate])

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Apple iWatch bude nabízen v omezeném množství při zavedení, protože se hromadná výroba zpožďuje

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Fix-A-cihla 2: Nexus 5x stoupá z popela

Bylo to, ale před dvěma týdny, když jsem řekl svůj příběh Woe – příběh LG Nexus 5x, který onemocněla, zdánlivě kvůli výrobním závadám narození. Podařilo se mi demontovat a udělal

3 Amazing Pomodoro produktivita pro Android

, které jsou produktivní v tom, co děláte, je důležité; Nikdo nemá rád ztrátu času tím, že dělám zbytečné věci. Ale bez ohledu na to, jak jste soustředěni, dojde k

Tamagotchi ROM Dump stejně jako reverzní inženýrství

Běžně pravdivý klíčový úspěch je vytrvalost, stejně jako to platí pro tuto práci, která vyřazena ROM od současné generace hraček Tamagotchi. Pokud jste fanouškem objevování triků vyvinutých do spotřební elektroniky