Root Android L Designer Preview na Nexus 5 a také Nexus 7 2013

Google vydal test Android L Designer Preview Firmwares pro dva přístroje Nexus, konkrétně současnou vlajkovou loď Nexus 5 a Nexus 7 (2013) právě den před včerejškem. Již máme hloubkový výukový program pro jednotlivce těchto gadgetů a sdílíme také náhledové dobroty Android L Designer, jako jsou tapety, aplikace, styly písma a tóny pro ty, kteří nemají Nexus 5 nebo Nexus 5 nebo 7.

Poté, co byl náhled návrháře Android L pro zařízení Nexus vydán, objevily se zvěsti o tom, že jsou nepřátelské, pokud jde o získání přístupu kořenů. Ukazuje se však nyní, že uvolněný firmware nezahrnuje žádný typ tvrdých opatření od Google k blokování skriptu kořenů. Bitba nastavení v instalační cestě ChainFire SuperSU Flashable ZIP může nakonec kořenit náhled Android L Designer na Nexus 5 a také Nexus 7 (2013).

Pokud jste si již užili náhled Android L Designer na vašem Nexus 5 nebo Nexus 7 2013 (pouze Wi-Fi) a také vyděšené, že se budete muset vrátit do firmwaru Nexus, protože pro test není žádný pracovní kořen pro test firmware, trochu držte. Nyní se můžete potěšit v přístupu root zisk na firmware náhledu Android L Designer! Díky Savoca od návrhářů XDA pro jeho přizpůsobené bootovací obrázky, které umožňují Supersu Chainfire dělat magii. Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že možná nebudete moci využívat záložní aplikace Titanium Backup nebo Helium. Pro mnohem více obrázku v bezpečnostním problému, zkontroloval to.

Předpoklady:

Postup zakořenění pro náhled Android L Designer Preview na Nexus 5 a také Nexus 7 2013 (pouze Wi-Fi) je poměrně jednoduchý, ale potřebuje několik přípravků předem.

Stáhněte si aktuální verzi dat CWM nebo TWRP Healing Picture Data pro váš gadget a také jej přejmenujte jako zotavení.img

Nexus 5: TWRP – CWM

Nexus 7 2013: TWRP – CWM

Stáhněte si přizpůsobený zip SuperSu: SuperSu-V2.00-Android-L.zip

Stáhněte si upravený spouštěcí obrázek Savoca pro vaše zařízení:

Nexus 5: Boot.zip

Nexus 7 2013: Boot.zip

Nyní si stáhněte a také nastavte ADB a také Fastboot do svého počítače, pokud je již nemáte. Pro podrobný průvodce konfigurací klikněte zde.

Povolte ladění USB na vašem Nexus 5/7 tím, že přejdete na Nastavení> Možnosti návrháře. Pro mnohem více informací najdete tyto pokyny.

Nabijte si gadget, abyste se ujistili alespoň 60% baterie.

Zálohujte všechny vaše aplikace a data jako preventivní opatření.

Varování!

Technika zakořenění vysvětlená níže může ověřit riskantní pro vaše zařízení. Pokud jste dostačující k tomu, abyste do vašeho zařízení zaútočili na tovární obrázky Android L Designer Preview, nevěřím, že při zakořenění zařízení narazíte na jakékoli problémy. Pokračujte v naší vlastní odpovědnosti! Byli jste varováni!

Root Android L Designer Preview

Pokud jste vyrobeni s péčí o výše uvedené přípravy, můžete nyní pokračovat v rooku svého Nexus 5 a také Nexus 7 2013 (pouze Wi-Fi) s provozováním náhledu Android L Designer Preview. jen dodržujte níže uvedené kroky:

Zkopírujte data CWM/TWRP Healing Obration do složky ADB/FastBoot v počítači.

Připojte svůj Nexus 5/7 k počítači pomocí kabelu USB a také jej restartujte do režimu bootloader. Otevřete složku platformy, kde jsou nalezena data ADB a data FastBoot, a zaveďte okno CMD stisknutím posunu + kliknutí pravým tlačítkem myši a výběrem otevřeného příkazového okna přímo zde. Poté zadejte dodržování příkazu:
ADB Reboot Bootloader

Když se váš gadget dostane na obrazovku Bootloader s začátkem napsané na horní části, zadejte jej a také stiskněte klávesu:
Recovery Flash Flash Recovery.img

Když je do zařízení bliká CWM/TWRP Léčení, problém dodržovat příkaz:
Reboot Fastboot

Váš gadget se nyní restartuje. Když se to zavádí, zkopírujte do svého Nexus 5/7 data supersu-v2.00-android-l.zip a také boot.zip dat.

Nyní zadejte dodržování příkazu v CMD a také Hit Enter:
ADB restartování obnovení

Váš gadget se restartuje do režimu hojení CWM/TWRP, v závislosti na tom, které nainstalované uzdravení nainstalované výše.

V režimu TWRP/CWM vyberte možnost Nastavení, přejděte na supersu-v2.00-android-l.zip a nastavte ji.

Když je nainstalován SuperSU, flash dat boot.zip také přesně stejným způsobem.

Po nainstalování obou ZIPS je nyní čas restartovat váš gadget pomocí možnosti systému restartu/restartu.

Hotovo! Počkejte, až se telefon zavede. Nyní máte na zakázku a také na zakázku a také přístup ke zisku kořenů na vašem Nexus 5 nebo Nexus 7 2013 (pouze Wi-Fi) s provozováním náhledu Android L Designer. Chcete -li potvrdit úspěšný kořen, můžete z trhu nastavit aplikaci Root Checker a také spustit:

[GooglePlay url = ””]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Dobrodružství jednoho člověka v přizpůsobeném poklesu klávesnice

jako vývojář aplikací softwaru, [Suka] stráví mnoho času každý den před klávesnicí. Snažil se různé rozložení klávesnice mnohem méně typické, než i moderetly zakryté rozložení Dvorak, stejně jako po dlouhou

ADAFRUIT spustí vzdělávací show zaměřený na děti

ADAFRUIT Industries právě zveřejnil první epizodu v nové vzdělávací sérii zaměřené na výuku dětí o elektronice. Epizoda je oprávněna “A je pro ampér” a učí základní teorii za elektrickým proudem.

5 nejlepších nových her Android vydaných minulý týden

nové aplikace a hry pro Android stále přicházejí každý týden. Několik z nich je fantastických, zatímco jiní se připojují k zástupům, které je mnohem lepší ignorovat. V tomto článku objevíte