3 nerds + 2 dny = malý velký pixel

dva dny ve společnosti sponzorované hackathon? Zní to jako zábava! A také produktivní – konečný výsledek pro [Guuzg] a dva jeho spolupracovníků z ročního “W00tcampu” W00tcamp “byl tento slavnostní a univerzální 16 × 16 pixel Mega displej.

Ze zvuku, [Guuzg] a jeho kamarády na Q42.com nejsou přesně hardwarové typy, ale oni přišli s pěkným stavbou, nicméně. Jejich design byl založen na 16 WS2812 LED proužků pro zobrazení 256 pixelů. Rám MDF byl šlehač s křížovými kloubovými spoji za vzniku čtvercové buňky pro každý pixel. Malované bílé a přelité mrazeným plexiskovým listem, každý RGB pixel má měkké, difuzní záře, ale ostře definované hranice. Powered o pár 5a DIN lištu DC dodávek a řízen malinovou PI, hotový displej je velmi univerzální – uživatelé mohou kreslit náhodné pixelové umění, hrát hru života, nebo jen nahrát obrázek. [Guuzg] a společnost plánují přidat Tetris, přirozeně a možná webkameru pro zábavu.

Viděli jsme spoustu použití pro Ubiquitous WS2812 LED, z hodin do klonů Ambilight na osvětlení uzemnění pro elektrické skateboard. Ale pokud jste v náladě na displej, který nepoužívá LED diody, je tu vždy tento multithreading displej.

[přes reddit]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zakázat náhled textových zpráv na Galaxy S7 a také Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge zahrnují celou sadu nových funkcí. Mnoho z těchto funkcí může být velmi užitečné, ale několik z nich může být také trochu nad vrcholem.

Budování příkopu pro váš hackerspace; Alligátoři, pirany nejsou zahrnuty

Musí být něco, co bude podvádět dodávku vody na Louisville hackerspace lvl1. Budu stavět freaking příkop před jejich budovou, zdánlivě udržet černý rytíř stejně jako zombie na zálivu. Po kopání

Hackaday odkazy

Nejprve požadavek: Vím, že někteří z vás měli nějaké zkušenosti s hacking společně secondingové skripty. Jim Hanas přes Hanasiana má rychlý projekt, s nimiž potřebuje pomoc. Jdi se ho zeptat