Nízké výplaty viz útěk z vězení hackery a vědci v oblasti bezpečnosti, kteří se vyhýbají programu Apple Bug Bounty Program

Bug Bounty Programy nejsou nic nového. Vlastní program byl zahájen v loňském roce.

V té době společnost nastínila částky peněz, které by zaplatila za chyby, které byly nalezeny a nahlášeny, ale podle nové zprávy základní desky o nich o nich Apple prostě vůbec neřeknou.

Důvodem je zjevně to, že Apple prostě neplatí dost. Když společnost Apple oznámila svůj vlastní program Bug Bounty, nastínilo to, kolik vědců může očekávat, že budou zaplaceny, když upozorní Apple na základě pozornosti založené na chybách takto:

Zabezpečený boot firmware: 200 000 $

Extrakce důvěrného materiálu chráněného procesorem zabezpečeného enklávy: 100 000 $

Provedení libovolného kódu w/jádra Privs: 50 000 $

Neoprávněný přístup k údajům o účtu iCloud na serverech Apple: 50 000 $

Přístup z procesu karantény k uživatelským datům mimo tuto karanténu: 25 000 $

Zdá se však, že tyto částky peněz je nesníží ve světě, kde mohou vědci získat zaplaceno 500 000 dolarů a někdy dokonce až 1,5 milionu dolarů za jejich objevy. Nejsou to jen peníze, protože vědci říkají, že i kdyby šli do Apple, může to bránit jejich schopnosti pokračovat v práci s chybami, které našli.

“Lidé mohou získat více peněz, pokud prodají své chyby ostatním,” řekl Nikias Bassen, výzkumník bezpečnosti společnosti Zimperium a který se loni připojil k programu Apple. “Pokud to děláte jen za peníze, nebudete dávat [chyby] přímo Apple.”

Zimperium nakupuje využívá a prodává je svým vlastním zákazníkům, přičemž částky v regionu 1,5 milionu dolarů platily za metodu „složenou z více chyb, které mohou útěk z vězení iPhone“. To jsou peníze, které je pro většinu lidí těžké odmítnout.

Zpráva poznamenává, že bylo kontaktováno osm lovců chyb, z nichž žádný nehlásil Apple chyby ani nevěděl o nikoho, kdo měl. Pokud se Apple chce, aby se to změnilo, možná bude muset v budoucnu dát ruku trochu dále do kapsy.

(Zdroj: základní deska)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Oznámení červené ceny smartphonu červeného vodíku, datum vydání a funkce

Funkce PS5, očekávané datum vydání znovu se říká

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 11 Beta 2 15A5304J Update 1 IPSW odkazy pro iPhone, iPad, iPod Touch vydáno

Stáhněte si iOS 11 beta 2 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple již nepodepisuje iOS 13.6 po vydání iOS 13.6.1

Apple již nepodepisuje iOS 13.6, méně než dva týdny poté, co byl pro veřejnost zpřístupněn iOS 13.6.1. To naznačuje, že každý jednotlivec, který chce snížit jejich zařízení, již není schopen.

5 speciálních aplikací pro domácí spouštěč pro Android

Jedním z nejjednodušších způsobů osvěžení zařízení Android je nainstalovat nový spouštěč. Chcete -li přejít na další úroveň, můžete také nainstalovat živé tapety, statické tapety a balíčky ikon. Podle použití každého

Generální ředitel společnosti Apple Tim Cook: Společnost má naplánováno „Great Stuff“ pro nové kategorie produktů

Apple Manažerům obvykle nezníma nebo dokonce naznačují budoucí produkty, dokud nebudou oznámeny, ale ve čtvrtek se generální ředitel Tim Cook odešel V kategorii nových produktů v kategorii nových produktů v