2018 iPhone X Plus Concept Video ukazuje možnost zlaté barvy, DUAL-SIM Tray

Začátkem tohoto týdne jsme viděli novou zprávu vycházející z Bloombergu, která se zdá, že potvrzuje předchozí tvrzení Ming-Chi Kuo, které by Apple uvolnil Nová, větší verze iPhone X vybaveného OLED koncem tohoto roku.

I když určitě nemáme pevné představy o tom, co by to mohlo znamenat, neznamená to, že nemůžeme snít. To bylo dnes trochu jednodušší s vydáním nového koncepčního videa, které ukazuje, jak skvělý by mohl vypadat větší iPhone X.

Potenciálně nastaveno na to, aby se nazývalo iPhone X Plus, nebo alespoň to je to, co to teď všichni nazývají nejlépe, neopovrhované a jistě nepotvrzené zařízení bylo předmětem nějaké makety práce konceptu, s videem vydaným na YouTube, které ukazuje, jak neuvěřitelné ano IPhone X větších proporcí by mohl vypadat.

V zájmu přesnosti, přinejmenším na zvěsti, nám tento koncept ukazuje návrat možnosti barev zlata, kterou jsme se dozvěděli o tomto týdnu, a také schopnost duálního SIM, která je také považována za něco, co Apple uvažuje o některých trzích .

I když koncepční video nemusí být nejdelší, jaké jsme kdy viděli, dává nám skvělý náznak toho, jak si Apple může vybrat vytvoření nadměrného iPhone X.

V zásadě by nahradila existujícího designu iPhone X by to určitě fungovalo, a Apple to již dělá se standardním iPhone v nákupu, aby se dostal na iPhone Plus, který se v průběhu let stal mnohem více a mnohem populárnějším.

Nevíme s jistotou, že iPhone X Plus je pro tento rok skutečnou možností, ale víme, že kdyby dorazil, museli bychom to vážně zvážit nad jeho menším sourozencem.

(Zdroj: ConceptSiphone [YouTube])

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.2.6 Downgrade: Zde je to, co Apple uzavření okna pro podpisy iOS 11.2.5 znamená pro vězení

Tetherme iOS 11 IPA pro Electra Jailbreak Vydáno, umožňuje vám povolit zcela volné tethering na iPhone

iOS 11.1.2 Tweaks útěk z vězení Cydia Compatibility Compatibility for Electra

Jak útěk z vězení iOS 11.1.2 Používání Electra s Cydia [Tutorial]

Jak snížit iOS 11.2.6 na iPhone, iPad, iPod touch

Stáhněte si iOS 11.2.6 Odkazy na IPSW a OTA s opravou zpráv, které se havarují chyba

Útěk z vězení iOS 11.2.6 / 11.2.5 / 11.2.2 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 Na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Electra nebo Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Nízké výplaty viz útěk z vězení hackery a vědci v oblasti bezpečnosti, kteří se vyhýbají programu Apple Bug Bounty Program

Bug Bounty Programy nejsou nic nového. Vlastní program byl zahájen v loňském roce. V té době společnost nastínila částky peněz, které by zaplatila za chyby, které byly nalezeny a nahlášeny,

Google+ má nyní 43 milionů uživatelů, což je o 30% od zveřejnění

, přičemž Facebook je v poslední době ústředním bodem mediálního zájmu kvůli různým aktualizacím, zprávy, že soupeř Google pro sociální sítě bylo k dispozici na registraci Oko tisku stejně jako

Zdá se, že Apple Pay Money začal svou celosvětovou zavádění

Apple Pay Cash, Apple je alternate k paypal druhů, který umožňuje jednotlivcům odesílat a získat peníze mezi sebou využívajícími Apple Pay, se zdá být v držení v držení nových zemí