Zabraňte náhodnému probuzení obrazovky na zařízeních Samsung

Nehodné probuzení obrazovky může někdy způsobit problémy. Vzpomínám si, jak moje Galaxy S9 zavolala někomu, aniž bych mě věděl, zatímco jsem to měl kapsu. Nehodné probuzení obrazovky může také způsobit odtok baterie. Zde je způsob, jak zabránit náhodnému probuzení obrazovky na zařízeních Samsung.

Android je přizpůsobitelnější než kdy jindy, díky OEMS
Nelze popřít skutečnost, že Android je jediným nejflexibilnějším a přizpůsobitelným operačním systémem v technologickém prostoru. Přestože Stock Android však může vypadat a cítit se téměř žádné schopnosti přizpůsobení, jsou to hlavní OEM, jmenovitě Samsung, LG, Sony a HTC, které jmenují některé, které skutečně využívají možnosti přizpůsobení Androidu s vlastním uživatelským rozhraním. Pokud jde o vlastní uživatelské rozhraní, ze všech hlavních OEM venku, Samsung se svou zkušeností má uživatelské rozhraní kbelíku funkce a vtípky. Tolik, aby to trvalo den nebo dva, aby se každý uživatel seznámil s jeho zbrusu novým zařízením Galaxy.

Nyní, z kbelíku zatížení funkcí zabudovaných do uživatelského rozhraní zážitku, pro tento článek bych se chtěl soustředit na jednu šikovnou funkci nazvanou „Keep Screen vypnutou“. Tato funkce zajišťuje, že zobrazení vašeho zařízení je vždy vypnuto, zatímco je přítomno na tmavém místě, jako je kapsa, taška nebo kabelka. Tato funkce může nebo nemusí být povolena na vašem zařízení. Pokud není povoleno, přejděte na níže uvedené snímky obrazovky a dozvíte se více. Mimochodem, myslím, že se tato malá funkce ještě nedostala k skladování Androidu. kdo ví? Google může přidat funkci v konečné verzi Android Pancake. Promiň! Android P.

Nenechte si ujít: Získejte přátelské téma AMOLED na zařízení Samsung

Jak povolit funkci „Udržovat obrazovku“

1. Vyhledejte a klepněte na ikonu COG (Nastavení) na vašem zařízení pomocí panelu oznámení nebo ikony Nastavení v zásuvce aplikace a získejte přístup k nastavení.

2. V nabídce Nastavení klepnutím na Zobrazit přístup k nastavení zobrazení.

3. Dále nahoru přejděte dolů a vyhledejte obrazovku Vypnuto. Poté klepněte na přepínač přepínače a povolte nastavení nebo deaktivujte.

Vše připraveno. Nyní pojďme vyzkoušet tuto funkci. Zamkněte zařízení a poté zakryjte senzor přibližování zařízení a zapněte obrazovku. Zpráva by měla vyskakovat, jak je uvedeno na níže uvedeném snímku obrazovky.

Závěr

Takže zde jdete DroidViewers a Tech nadšenci na mém jednoduchém průvodci, jak využít jednoduchou, ale užitečnou funkci, kterou doufám, že se brzy dostane k skladování Androidu. Neváhejte se zazvonit v komentářích k vašemu pohledu a zkušenosti s touto úhlednou malou funkcí.

Přečtěte si dále
Uživatelé Android vs IOS: Kdo jsou věrnější? Hloubková analýza

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple Q2 2015: 61,2 milionu prodaných telefonů, 58 miliard dolarů na zisky

Takže jo, Apple prodal nějaké věci. Nebo spousta věcí, být mnohem přesnější. Poté, co již měl rozbíjení prvního čtvrtletí, společnost Cupertino Gigantic nyní oznámila své finanční výsledky ve čtvrtletí 2015

Zdroj jádra vydán před „celosvětovým spuštěním gadgetů“, dodržování GPL?

Jako Sony Mobile, čas i opět, prokázala svou konzistentní podporu pro komunitu Underground-Developers Community, mnoho bylo skeptické, jak dlouho to bude udržovat stejně. Zatímco OEM po celém světě postupují při

Zdá se, že Apple Pay Money začal svou celosvětovou zavádění

Apple Pay Cash, Apple je alternate k paypal druhů, který umožňuje jednotlivcům odesílat a získat peníze mezi sebou využívajícími Apple Pay, se zdá být v držení v držení nových zemí