Apple sdílí mnohem více fantastických obrázků nařízených na iPhone 12

Apple je již dlouho pro předvádění fotografických schopností svých telefonů iPhone a sestava iPhone 12 se neliší.

Ať už se jedná o iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro nebo iPhone 12 Pro Max, nejnovější telefony jsou schopny pořizovat vynikající snímky. Aby Apple řídil tento domů, sdílí několik fotek pořízených pomocí nových fotoaparátů v redakčním příspěvku.

Spolu s některými naprosto velkolepými snímky se Apple dostává do podrobností o tom, co dělá současnou linii iPhonů nejlepší, což umožňuje pořídit tyto obrázky pomocí telefonu.

iPhone 12, stejně jako iPhone 12 malý funkční výkonný systém s duální kamerou s rozsáhlou ultra širokou videokamerou a novou širokou videokamerou s clonou ƒ/1,6, která nabízí 27 procent mnohem více světla pro vylepšené obrázky i videa v prostředí nízkých osvětlení. Oba návrhy rovněž představují nové funkce výpočetní fotografie, které zahrnují noční režim a rychlejší výkonnou kombinaci na všech kamer, pro vylepšené obrázky v jakémkoli typu prostředí. Wise HDR 3 využívá zařízení objevování pro inteligentně mění rovnováhu bílé, kontrast, texturu a nasycení obrázku pro neuvěřitelně přirozeně vypadající obrazy.

Reimaginovaný systém pro videokamery Pro na iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max je ještě mnohem flexibilnější s ultra širokými, širokými a teleobjektivními kamerami a nabízí uživatelům ještě mnohem inovativnější spravování. iPhone 12 Pro Max bere zážitek pro videokameru ještě více s videokamerou ohniskové vzdálenosti s ohniskovou vzdáleností o rozloze 65 mm pro zvýšenou všestrannost a 5x optickou řadu zoomu, kromě pokročilé široké videokamery, která se může pochlubit 47 procentním větším senzorem s 1,7 μm Pixely pro obrovské 87 procent vylepšení za nízkých světelných podmínek. Skener LiDAR také odemkne pokročilé schopnosti pro modely Pro, včetně až 6x rychlejšího automatického zaostření v scénách s nízkým osvětlením a zavedení portrétů nočního režimu.

Je to kombinace fantastického hardwaru a softwarových aplikací, které Apple přidal prostřednictvím hluboké kombinace i nočního režimu, který umožňuje iPhone fotografovat jako ty, které dnes Apple sdílí.

Přidání podpory společnosti Apple Proraw také poskytuje profesionálním fotografům nový nástroj, který jim umožní ještě více upravit snímky pořízené na jejich iPhone.

Celá publikaci v Newsroom je fantastické čtení, ale jsou to obrázky, které jsou skutečnými hvězdami show. Nezapomeňte se podívat na to, jaké profesionální fotografové jsou schopni dělat s iPhone.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 14.3 Konečné odkazy na IPSW, OTA profilový data společně s iPados 14.3

Jak downgrade iOS 14.3 Jednoduchá metoda [průvodce]

Útěk z vězení iOS 14.3 Využití checkra1n, tady je návod [tutoriál]

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový apple carplay na bezdrátový Apple CarPlay ve vašem vozidle snadno, tady je jak

Ochrana iPhone 12 / Pro obrazovka s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

Nejlepší situace iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič malé obrazovky iPhone 12: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Útěk z vězení iOS 14.2 Využití checkra1n, tady je návod [průvodce]

Jak snížit iOS 14.2 Nejlepší metoda [tutoriál]

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

2020 iPad Pro With Magic Keyboard + Trackpad, nové kamery oznámené společností Apple: „Váš další počítač není počítač“

Stejně tak, jak se říká pozdě, Apple dnes obnovila iPad Pro několika zajímavými doplňky . Jednou z nich je podpora nového příslušenství pro magické klávesnice, které má také trackpad, i

The Livescribe 3 Smartpen si vezme poznámky a synchronizace s vaším gadgetem poháněným iOS 7 [video]

Všichni jsme věřili, že kompozice poznámek umírá, zejména se službami, jako je Evernote Quicks a je umístění, kde jsme my Dejte téměř všechno. Poznámka k tomu, že v těchto dnech

iPhone 5C prosazoval mocnou Galaxy S5 v květnu

vlajkovou lodi Samsung pro rok 2014, Galaxy S5, spuštěn v plameni slávy zpět v dubnu, se spoustou rychlých nalít chválu na úžasné vačce a zobrazení funkcí. Ale zatímco údaje o