Apple oprávnění nahrávání videa na iPhone 3G a také 2G

to bylo pouze iPhone 3GS, které umožnilo nahrávání videa a úpravy spolu se sdílením vašich videí se svými dobrými přáteli i rodinou. IPhone 3G a 2G by takové věci mohly dělat pouze tehdy, pokud je to vězením a poté nastavíte aplikaci, jako je Cycorder z Cydia. Skvělou zprávou však je, že Apple nyní konečně autorizoval aplikaci Ivideocamera v obchodě App Store. Tato aplikace umožňuje zaznamenávání videí na jakýkoli typ iPhone, včetně 2G a 3G, aniž by museli útěk z vězení iPhone.

Fotoaparát IVIDEO vám umožní nahrávat krátké video na libovolný typ telefonu. Aplikace pracuje s jakýmkoli typem 2G nebo 3G iPhone nainstalovaného s iPhone OS 3.1 nebo vyšší a také zahrnuje schopnost ukládat vaše videa přímo do vaší kamery nebo „fotografie“ a sdílet je prostřednictvím Facebooku, YouTube, Vimeo nebo Twitter stejně jako na iPhone 3GS.

Aplikace Ivideo Camera se vší dobrotou má také svůj podíl na omezeních. Můžete natočit video až asi 1 minutu na délku, chytit asi 3 snímky za sekundu při rozlišení 160 × 213, které je pro dnešní standardy poměrně nízké. Návrháři však trvali na tom, že pracují na zlepšení vysoké kvality a na snímku spolu s velkými nabídkami nových funkcí.

Aplikace Ivideocamera je nyní nabízena za 0,99 $ v App Store. Přijetí aplikace Ivideocamera společností Apple má pro návrháře aplikací otevřeno nové Avenue a také brzy uvidíme Cycorder i další podobné aplikace, které vytvářejí svou metodu v App Store.

Podívejte se na naši galerii aplikací pro iPhone a podívejte se na další aplikace pro váš iPhone nebo iPod Touch.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Snappy – nejrychlejší aplikace pro kameru pro iPhone Jailbroken

Jak to: Přesunout a také upravit videa na YouTube pomocí role fotoaparátu iPhone 3GS

Nejlepší aplikace pro úpravy videa pro iPhone 3GS

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších vydáních pro iPhone.

Stáhněte si aplikaci IVIDEOCAMERA pro iPhone [odkaz iTunes]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Váš průvodce možností vývojáře Android

Je to docela dlouho, co jsme na našem blogu publikovali tipy a triky. Existuje však jeden termín, který je ve většině z nich jedinečný a při provádění těchto průvodců je

Firmware AirPods 2 a AirPods Pro Aktualizováno na verzi 3E751

Apple vydalo novou verzi firmwaru, který pohání AirPods 2 a AirPods Pro, s verzí 3E751, která je nyní k dispozici, aby byla nainstalována. Zatímco Apple neříká, co jde do těchto

5 nejlepších nových her Android vydaných minulý týden

nové aplikace a hry pro Android stále přicházejí každý týden. Několik z nich je fantastických, zatímco jiní se připojují k zástupům, které je mnohem lepší ignorovat. V tomto článku objevíte