Apple oprávnění nahrávání videa na iPhone 3G a také 2G

to bylo pouze iPhone 3GS, které umožnilo nahrávání videa a úpravy spolu se sdílením vašich videí se svými dobrými přáteli i rodinou. IPhone 3G a 2G by takové věci mohly dělat pouze tehdy, pokud je to vězením a poté nastavíte aplikaci, jako je Cycorder z Cydia. Skvělou zprávou však je, že Apple nyní konečně autorizoval aplikaci Ivideocamera v obchodě App Store. Tato aplikace umožňuje zaznamenávání videí na jakýkoli typ iPhone, včetně 2G a 3G, aniž by museli útěk z vězení iPhone.

Fotoaparát IVIDEO vám umožní nahrávat krátké video na libovolný typ telefonu. Aplikace pracuje s jakýmkoli typem 2G nebo 3G iPhone nainstalovaného s iPhone OS 3.1 nebo vyšší a také zahrnuje schopnost ukládat vaše videa přímo do vaší kamery nebo „fotografie“ a sdílet je prostřednictvím Facebooku, YouTube, Vimeo nebo Twitter stejně jako na iPhone 3GS.

Aplikace Ivideo Camera se vší dobrotou má také svůj podíl na omezeních. Můžete natočit video až asi 1 minutu na délku, chytit asi 3 snímky za sekundu při rozlišení 160 × 213, které je pro dnešní standardy poměrně nízké. Návrháři však trvali na tom, že pracují na zlepšení vysoké kvality a na snímku spolu s velkými nabídkami nových funkcí.

Aplikace Ivideocamera je nyní nabízena za 0,99 $ v App Store. Přijetí aplikace Ivideocamera společností Apple má pro návrháře aplikací otevřeno nové Avenue a také brzy uvidíme Cycorder i další podobné aplikace, které vytvářejí svou metodu v App Store.

Podívejte se na naši galerii aplikací pro iPhone a podívejte se na další aplikace pro váš iPhone nebo iPod Touch.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Snappy – nejrychlejší aplikace pro kameru pro iPhone Jailbroken

Jak to: Přesunout a také upravit videa na YouTube pomocí role fotoaparátu iPhone 3GS

Nejlepší aplikace pro úpravy videa pro iPhone 3GS

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších vydáních pro iPhone.

Stáhněte si aplikaci IVIDEOCAMERA pro iPhone [odkaz iTunes]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Idongle řeší problém s upoutáním vězení

Nová možnost hardwaru pro tethered útěk z vězení byla odhalena na adrese www.myboyboyfriendisageek.com. Říká se tomu „idongle“ a také je to malý gadget, který se připojuje k konektoru 30 pinů

Apple prodává před předobjednávkou iPhone 4s za méně než 24 hodin, AT&T sama prodala 200 000 za 12 hodin

podle tiskového prohlášení AT&T vydaného dříve, iPhone 4S zaznamenala mnohem více než 200 000 předobjednávek uvnitř Prvních 12 hodin předobjednávek. Zprávy jsou doprovázeny Apple oficiálně prodáváním všech předobjednávek iPhone 4s.

Oxygen Updater si již nestáhne aktualizace OnePlus OTA

Ahoj lidi, je tu špatný a smutný nový uživatelů OnePlus, protože Oxygen Updater si již nestačí aktualizace OnePlus OTA! Všichni jsme prošli časy, kdy se dozvíme, že náš telefon získává