5 her Android, které můžete obsadit do své televize pomocí Chromecast

Když přemýšlíte o hraní, stěží si někdy myslíte na Chromecast. Ale pokud máte Chromecast a hrajete hry na svém Androidu, určitě jste se divili, zda můžete své hry Android vrhnout i do své televize. Odpověď, v případě, že jste to ještě nezjistili, je ano. Chromecast nebyl nikdy indikován pro hraní, ale to neznamená, že na něm nejsou nějaké kvalitní hry. I když to není opravdu pohodlný zážitek s mnoha hrami, kde se musíte pravidelně dívat dolů na obrazovku, abyste se dotkli nebo přejeli správně. Zde jsou několik skvělých her, které můžete hrát na svém Chromecast. Mnoho z nich nevyžaduje, abyste si sundali oči z televizních obrazovek.

1. Riziko: Globální nadvláda

[GooglePlay url = ””/]
Každý chce politiku světu! Nyní můžete, s novým způsobem, jak hrát klasickou hru rizika. Hrajte na své televizi s Chromecast pro maximální zážitek z obývacího pokoje nebo si bitvu online s režimem globální nadvlády (musí být více než 13). Obhájte svá území, návrh vojáků a zahájte útoky na maximální dobytí proti přátelům, rodině a nepřátelům. Vyzkoušejte hru pro bezplatnou nebo odemknutí pro neomezenou mobilní hru!

Klasická desková hra byla na PC digitálně přítomna již nějakou dobu a iterace Android je stejně zábavná. Hra je opravdu zábavná, pokud jste do inteligentních her. Je to bezplatné a bez reklam, ale máte jen omezenou hru denně. To lze rozšířit pomocí nákupů v aplikacích, které se pohybují od 0,99 do 5,99 $.

2. Monopol zde a teď

Aktualizace: Hra THA není nyní k dispozici v obchodě Play

Nová aplikace Monopoly zde a nyní vezme nejnovější verzi deskové hry mimo krabici. Stáhněte si herní aplikaci a užijte si, protože animované, 3D desky a hry ožívají, když hrajete po celém světě. Shromážděte svou rodinu nebo přátele a připravte se na tuto variaci globetrottingu na klasické deskové hře. Stáhněte si aplikaci Monopol zde a nyní a zkuste ji zdarma! Zaplaťte jednou za odemknutí neomezené hry!

Další klasická rodinná desková hra předělává ve 3D pro váš smartphone. Na Androidu je poměrně málo monopolních her, takže máte na výběr. Pokud chcete hrát monopol se svou rodinou, i když byste to mohli chtít na větší obrazovce, jako je vaše televize. Monopol zde a nyní má podporu Chromecast, nepochybně zvažuje, že je na tomto seznamu, a skládá se z režimu jednoho hráče a režimu pro více hráčů. Vše, co vyžaduje, je to, že každý, s kým hrajete, má aplikaci nainstalovanou v telefonu.

3. Andry Birds Friends

[GooglePlay url = ””/]
Veškeré klasické plnění plnění ptačích, plnění původní hry Angry Birds, kondenzované do konkurenčních turnajů o velikosti kousnutí-každá se 6 novými úrovními. Vyzvěte své přátele a celý svět na nejvyšší místo na žebříčku a v globálních ligách. Poté vyzvěte ostatní hráče jeden na jednoho ve Star Cupu, aby získali mimořádné odměny.

Andry ptáci v tomto okamžiku nepotřebují úvod s několika úspěšnými mobilními tituly a ne tak úspěšným filmem. Přátelé Angry Birds vezmou hraní původního titulu založeného na praku a rozdělí jej na malé konkurenční turnaje. Každý týden se přidávají dva nové turnaje a vaším cílem je být nejlepším hráčem Angry Birds, který kdy vyšplhal na žebříčky.

4. Alien Invaders

[GooglePlay url = ””/]

Chcete -li hrát tuto hru na telefonu nebo tabletu, potřebujete Chromecast nebo Android TV.

Pomozte bránit Zemi před mimozemskými útočníky z vesmíru!

Alien Invaders je základní bezplatná šťastná hra pro více hráčů, kterou můžete hrát se svými přáteli a rodinou. Až šest lidí může hrát současně.

Můžete hrát se svými přáteli bez ohledu na to, zda dostali zařízení iOS (iPhone, iPad) nebo Android (telefon, tablet).

Podívej! Další klasika! Nebo alespoň replika originálu. Alien Invaders je jednoduchý, ale návykový klon kosmických útoků, který lze hrát až 6 lidí současně. Tato hra byla ve skutečnosti naznačena, že se hraje ve vaší televizi. Naznačování toho, že pro přehrát tuto hru musíte mít chromecast nebo Android TV. Z nějakého důvodu je tu a tam trochu zpoždění bez ohledu na to, jak mocné je vaše zařízení nebo jak rychle je vaše wifi. Ale alespoň je to úplně zdarma.

5. Castnes – Chromecast Games

[GooglePlay url = ””/]
Zahrajte si své oblíbené hry NES na svém obsazení Google! Je kompatibilní s téměř všemi hrami NES, které kdy byly vyrobeny a běží dokonale v každém telefonu nebo tabletu.

Takže to není přesně hra, kterou můžete hrát, ale aplikace, která vám umožní hrát hry. Vzhledem k tomu, že jsme se podívali na některé klasiky, co je mnohem klasičtější než Nintendo Heavement System (NES)? Spousta z nás si stále laskavě pamatuje ty hry, které jsme hráli – Mario, Battle City atd. Castnes vám dává možnost hrát tyto hry ve vaší televizi a používat Android jako ovladač. Ovládací prvky založené na dotyku jsou poněkud vylepšeny taktilní zpětnou vazbou. Není to žádný zápas pro skutečný ovladač, ale něconull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Amazon Echo vám nyní může číst knihy Kindle Books

Amazon tiše chodí o své službě zlepšování softwaru Echo a přidává nové funkce a schopnosti, jako je schopnost pomoci uživatelům s jejich tréninkem. Aktuální přírůstek, který dorazí, umožňuje, aby všechny

Podívejte se na online streamování z roku 2012 JailbreakCon (WWJC) právě zde! [Video]

Jak budete pravděpodobně vědomi, letos je na celém světě útěk z vězení (WWJC ’12) začne na chvíli, stejně jako na rozdíl od klíčových konferencí společnosti Apple WWDC, událost a Insight

Vězni rozvíjejí DIY počítače, stejně jako Hack vězeňská síť

Web je všude. Nejnovější anekdotální důkazy o tom je příběh vězňových vězňů, kteří rozvíjí svůj vlastní počítač, stejně jako propojil jej na internet. V roce 2015, vězni na korekční organizaci