PCB šablony za $ 200

Je tu někteří opravdu skvělé věci najít, pokud budete putovat kolem Michaels Craft Shop nebo Hobby Lobby dlouho. Nedávno, [Ben] zvedl řemeslný řez – malé vinylové frézy-jako zařízení označené pro scrapbooking a další lstivové endevours. Používá tento výrobce k vytvoření pájecí pastové šablony, které jsou lepší než jakýkoli laserový řez šablon, který používá dříve.

Stejně jako stavba, kterou jsme viděli předtím, [Ben] používají vinylovou frézu velikosti desktopu, portrét sihouette, s 4 mil mylarem. Po převodu relevantních vrstev souboru gerber do souborů .svg, [ben] naložil robocut, aby řezal velmi malé otvory v jeho pájené šablony. Výsledky jsou skvělé; Mnohem lepší než laser by snížil Mylar, a dost dobrý, aby aplikoval vložit alespoň několik set desek.

Zatímco [Ben] používá jeho šablony aplikovat pájecí pastu, přemýšlíme, jestli by se podobný proces mohl použít k použití UV-vytvrzujícího pájecí masku na domácí fabred desky. To by umožnilo, aby některé velmi profesionální desky byly vyrobeny s dobou obratu jen několik hodin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple prodává před předobjednávkou iPhone 4s za méně než 24 hodin, AT&T sama prodala 200 000 za 12 hodin

podle tiskového prohlášení AT&T vydaného dříve, iPhone 4S zaznamenala mnohem více než 200 000 předobjednávek uvnitř Prvních 12 hodin předobjednávek. Zprávy jsou doprovázeny Apple oficiálně prodáváním všech předobjednávek iPhone 4s.

IOS 14.0.1 Test výjimky výdrže baterie: Jak přesně to porovnává s iOS 14.0?

Apple urychlil svou metodu pomocí aktualizací iOS pozdních i iOS 14.0.1 je již v rukou každého, kdo si ji přeje vzít na točení. Stejně jako vždy se ptá se stejný

Foukání kondenzátorů

[Grenadier] složený, aby nám ukázal video některých kondenzátorů, které jsou vyhozeny. Jo, to je to. Jen některé kondenzátory vyfouknuty. Můžete se divit, co od tohoto videa zjistíte. Odpověď je …