Zobrazte všechna oznámení na obrazovce Android Lock s využitím tohoto úhledného widgetu

smartphonů, které naše životy udělaly hodně, dobře, chytřejší, abychom to vložili do jednoho slova. V našem každodenním životě slouží několika funkcím, jako jsou přenosné přehrávače médií, schopné náhrady pro kamery point-and-shoot, správci osobních informací, kapesní herní zařízení, webové prohlížeče, sociální konektory, novinky, čtenáři e-knih, e-mailové manažery, dokument, dokument apartmá a samozřejmě i komunikátoři. Nakonec jsme si byli také zvyklí na všechny tyto luxusy, že by bylo obtížné si představit, že by se vrátil k hloupému telefonu, stejně jako jsme skončili tak, že jsme se na tyto vymoženosti tak spoléhali, že se naše životy rozhodně cítí neúplné bez přijetí Plná výhoda schopností, které smartphone nabízí.

Různé platformy smartphonů v průběhu času vynikaly v různých doménách a také jedna věc, kterou Android dostal hned od extrémně začátku, bylo přesně to, jak řešila oznámení. Pokud si vzpomínáte, předtím, než bylo oznámeno středisko zavedeno v iOS 5, byl oznámení Apple pro oznámení vtipem nejméně. Pro smartphone – protože na pozadí stále pracuje – jsou důležitá oznámení. Zatímco systém oznámení Android je skvělý, jednou nepříjemností, která vždy zůstala, je pravda, že musíte opravdu odemknout gadget, abyste zjistili, zda byste dostali nějaký typ nových oznámení. To se stává ještě dráždivějším, pokud jste nasadili nějaký typ zabezpečení gadgetu, jako je vzorec nebo odemknutí hesla, protože budete muset pokaždé přinést vstup, abyste zjistili, zda vás někdo bzučí, zatímco se nedíváte. Jedním řešením je záviset na ikonách podmínky, které ne vždy existují pro všechny aplikace, druhým by bylo poskytnout widget Oznámení o obrazovce zámku vyzkoušet.

Tento šikovný widget vyvinutý samostatně podle člena XDA Roymam a využívá nativní schopnost Android 4.2 pro screening widgetů na obrazovce zámku zařízení a shromažďuje všechna oznámení, že váš gadget má a integruje je na obrazovku zámku pro připravený přístup. Widget běží jako služba přístupnosti na vašem telefonu Android, takže může shromažďovat oznámení ze všech aplikací (téměř) a také je prověřit, zatímco je gadget uzamčen. Rovněž můžete představit příslušnou aplikaci přímo z widgetu oznámení a také podporovat rozšiřitelná oznámení, takže si můžete prohlédnout úplný materiál oznámení stejně jako v odemčeném stavu.

Vzhledem k tomu, že Widget Oznámení o obrazovce Lock Oznámení se spoléhá na nativní schopnost Android 4.2 na promítání widgetů na obrazovce zámku, bude potřebovat pro provoz Android 4.2 nebo vyšší. Bylo však hlášeno, že pracuje na Android 4.0.4 také s využitím aplikace WidgetLocker. Velká část je, že tento widget nepotřebuje přístup root a bude fungovat na jakémkoli typu gadgetu, který splňuje potřebná kritéria.

Widget dosud nebyl zveřejněn v obchodě Play, takže přejděte k oficiálnímu vláknu XDA-Developers ve zdrojovém odkazu níže a chyťte APK, kromě získání některých pokynů k použití.

(Zdroj: vlákno fóra XDA-Developers)

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro Android a podívejte se na další aplikace pro vaše zařízení Android.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Použití OpencV s Raspberry PI

Když jsme velmi poprvé slyšeli o malinových pínech, byli jsme zvýšeni, že práce, které v případě potřeby plnohodnotný počítač může být nyní proveden na maliči, stejně jako nenákladná deska běžící

Google Nexus 5 oficiálně oznámen: Funkce, cena, datum vydání [video]

Určitě to už bylo dlouho. Už nějakou dobu jsme slyšeli zvěsti o existenci gadgetu. Téměř tak dlouho jsme viděli uniknout obrázky, které dělají kola na webu. Naštěstí již nemusíme spekulovat

ADAFRUIT spustí vzdělávací show zaměřený na děti

ADAFRUIT Industries právě zveřejnil první epizodu v nové vzdělávací sérii zaměřené na výuku dětí o elektronice. Epizoda je oprávněna “A je pro ampér” a učí základní teorii za elektrickým proudem.