4.4 Syntéza frekvence GHz provedla jednoduché

přesně, jak obtížné je vytvořit syntezátor pro výrobu frekvencí mezi 35 MHz až 4,4 GHz? [OpenTechlab] objevil vyrážku desek na základě ADF4351, které by mohlo udělat jen to cenu za méně než 30 dolarů. Rozhodl se dostat jeden stejně jako vyzkoušet, stejně jako můžete objevit jeho video výsledky níže.

V tomto nákladovém bodě nečekal od něj mnoho, ale chtěl to vyzkoušet, zda by ho mohl využít jako nízkonákladový kus zkušební zařízení. Video je poměrně rozsáhlé (a vyhodnocuje téměř hodinu, stejně jako polovinu). Zahrnuje nejen gadget ze softwarové aplikace, stejně jako výstupní názor, ale stejně tak mluví o teorii těchto zařízení. [OpenTechlab] Dokonce i čichal připojení USB pro objevování protokolu použitého pro mluvení s přístrojem. Nebyl nadměrně ohromen výkonem představenstva, však byl potěšen dostatečný s výsledky za cenu, stejně jako on plánuje učinit nějakou práci s ním.

Viděli jsme spoustu nižších frekvenčních syntetizátorů využívaných pro cokoliv z vysílačů k analyzátorům antén. I když jsou užitečné, je nezbytné rozpoznat, že zabývající se RF typicky potřebuje mnohem více než jen zapojení čipu, stejně jako propojení na anténu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Stáhněte si iOS 14.2.1 Konečné odkazy IPSW, soubor profilu OTA pro iPhone 12, Mini, Pro, Pro Max

Nyní si můžete stáhnout iOS 14.2.1 Final IPSW odkazy a OTA aktualizační profil a také iPados 14.2.1 Odkazy IPSW a profil OTA pro váš kompatibilní iPhone, iPad a iPod Touch.

Jak opravit zpoždění v aplikacích na Galaxy Nexus běžící zmrzlinový sendvič

Galaxy Nexus je powerhouse, když se týká hardwaru. Spolu s nejnovější i největší iterací Google Android – Ice Cream sendvič – je to léčba, kterou nikdo nemůže popřít. Začal jsem

Mnoho krásné disketové disku Jukebox někdy

přehrávání hudby na disketách je něco, co bylo učiněno k smrti. [Kiu] Rumberlil je něco jiného. Ano, je to stále sbírka disketových jednotek, které hrají MIDI soubory, ale inženýrství, stejně