Apple již nepodepisuje iOS 13.6 po vydání iOS 13.6.1

Apple již nepodepisuje iOS 13.6, méně než dva týdny poté, co byl pro veřejnost zpřístupněn iOS 13.6.1. To naznačuje, že každý jednotlivec, který chce snížit jejich zařízení, již není schopen.

Apple má tendenci provádět takové tahy, kdykoli přijde nová aktualizace softwaru, zejména pokud je to ta, která opravuje obzvláště ošklivou chybu nebo připojí bezpečnostní díru.

V případě iOS 13.6.1 aktualizace vyřešila problém týkající se zelených obrazovek – způsobené tepelným řízením – a způsobu, jakým jsou oznámení o expozici fungují. Opravil také problém, který viděl, že některá zařízení používají neobvykle velké množství úložiště bez zjevného důvodu.

Ukončení podpisu iOS 13.6 naznačuje, že ho nikdo nemůže nainstalovat, musí to chtít. V tomto případě však existuje jen několik důvodů, proč by žádný jednotlivec nechtěl upgradovat na iOS 13.6.1. Za normálních okolností se lidé snaží vyhnout se aktualizaci z důvodů útěku z vězení, ale tentokrát se to nezdá.

Každý, kdo nyní obnoví nové zařízení, by nyní musel nainstalovat iOS 13.6.1, s iTunes a aplikací Finder, která je vyzve k tomu, aby to udělali.

Apple rád udržuje lidi na nejvíce nejnovější verzi iOS, kdekoli je to možné. Nejen, že se ujišťuje, že sazby adopce verze iOS vypadají dobře, ale také naznačuje, že vývojáři mohou při vytváření svých aplikací zacílit na novější verze iOS.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si odkazy iOS 14 Beta 1 IPSW a nainstalujte na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 14 beta 5 ke stažení datum vydání: Zde je kdy očekávat od Apple

Stahování: iOS 14 Beta 5 odkazů na IPSW, profil OTA a iPados 14 Beta 5 nyní k dispozici

iOS 14 beta 5 ota profil profil ke stažení vydané bez účtu dev

Útěk z vězení iOS 13.6.1 Pomocí checkra1n, tady je návod [Video Guide]

Downgrade iOS 13.6.1 na iOS 13.6, tady je, jak [průvodce]

Stahování: iOS 13.6.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA vydaná spolu s iPadosem 13.6.1

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

3 Tipy pro Android Lollipop, který by každý jednotlivce Android měl rozumět

od zavedení operačního systému Android v roce 2008, má extrémně značná vylepšení i aktualizace. S novou verzí OS získáváme nové funkce, nové triky, více věcí, které usnadňují provoz i užitečné.

PlayStation 4 Dualshock 4 Controller nyní pracuje bezdrátově s PS3

, pokud existuje jedna věc o společnosti Sony PlayStation 4, která je rozhodně mnohem lepší než jeho předchůdce, je to ovladač Dualshock 4. Dualshock třetí generace přišel poněkud velkou kritiku,

Váš průvodce možností vývojáře Android

Je to docela dlouho, co jsme na našem blogu publikovali tipy a triky. Existuje však jeden termín, který je ve většině z nich jedinečný a při provádění těchto průvodců je