Apple již nepodepisuje iOS 13.6 po vydání iOS 13.6.1

Apple již nepodepisuje iOS 13.6, méně než dva týdny poté, co byl pro veřejnost zpřístupněn iOS 13.6.1. To naznačuje, že každý jednotlivec, který chce snížit jejich zařízení, již není schopen.

Apple má tendenci provádět takové tahy, kdykoli přijde nová aktualizace softwaru, zejména pokud je to ta, která opravuje obzvláště ošklivou chybu nebo připojí bezpečnostní díru.

V případě iOS 13.6.1 aktualizace vyřešila problém týkající se zelených obrazovek – způsobené tepelným řízením – a způsobu, jakým jsou oznámení o expozici fungují. Opravil také problém, který viděl, že některá zařízení používají neobvykle velké množství úložiště bez zjevného důvodu.

Ukončení podpisu iOS 13.6 naznačuje, že ho nikdo nemůže nainstalovat, musí to chtít. V tomto případě však existuje jen několik důvodů, proč by žádný jednotlivec nechtěl upgradovat na iOS 13.6.1. Za normálních okolností se lidé snaží vyhnout se aktualizaci z důvodů útěku z vězení, ale tentokrát se to nezdá.

Každý, kdo nyní obnoví nové zařízení, by nyní musel nainstalovat iOS 13.6.1, s iTunes a aplikací Finder, která je vyzve k tomu, aby to udělali.

Apple rád udržuje lidi na nejvíce nejnovější verzi iOS, kdekoli je to možné. Nejen, že se ujišťuje, že sazby adopce verze iOS vypadají dobře, ale také naznačuje, že vývojáři mohou při vytváření svých aplikací zacílit na novější verze iOS.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si odkazy iOS 14 Beta 1 IPSW a nainstalujte na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 14 beta 5 ke stažení datum vydání: Zde je kdy očekávat od Apple

Stahování: iOS 14 Beta 5 odkazů na IPSW, profil OTA a iPados 14 Beta 5 nyní k dispozici

iOS 14 beta 5 ota profil profil ke stažení vydané bez účtu dev

Útěk z vězení iOS 13.6.1 Pomocí checkra1n, tady je návod [Video Guide]

Downgrade iOS 13.6.1 na iOS 13.6, tady je, jak [průvodce]

Stahování: iOS 13.6.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA vydaná spolu s iPadosem 13.6.1

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Stáhněte si tapety Stock Stock Vivo X30 Pro (Full HD+)

Vivo X30 Pro je zde s působivými specifikacemi. Stejně jako v, Vivo vybavil X30 Pro pomocí čipové sady Exynos 980 a kamerou Periscope. Hlavním vrcholem pořadu je, že SOC samo

Zálohování a přineste zpět EFS na gadgety Samsung s Samsung EFS Backup

Spousta lidí jako Android, protože používá nejširší rozmanitost možností, pokud jde o výběr smartphonu nebo tabletu. OS zajišťuje, že jeho jednotlivci, že se nikdy nebudou unavení využívat, protože je schopen

Apple oznamuje nové 27 ”IMAC, Mac Mini, MacBook a Magic Mouse

Apple Store byl chvíli zpět, protože se připravoval na představení nové produktové řady Mac, právě včas na prázdninové sezónu 2009. Všichni netrpělivě čekali a správně tak, aby zjistili, co Apple