Apple se omlouvá za „nepřesné“ prohlášení na svém britském webu společnosti Samsung, zveřejňuje vhodný dopis

Saga „Apple Products“ dosáhla poslední myšlenky minulý týden, kdy se ovocné podnikání omluvilo a dnes, a také, a také, Web společnosti Apple UK nyní objasnil původní problém spolu s reklamami v řadě britských novin.

Pokud se vám stalo, že vám příběh chybí, možná jsou v pořádku trochu na pozadí. Na krátkou dobu se Apple pokusil, stejně jako skutečně selhal, aby odstranil karty Samsung Galaxy z prodeje ve Velké Británii. Hovězí maso společnosti Cupertino bylo, jak jste možná uhodli, na základě porušení ochranné známky, ačkoliv od té doby, co byly prohlášení rozhodnuto jako neopodstatněné, se Apple musel omluvit prohlášením. Podmínky úsudku požadovaly, aby Apple nejen učinil prohlášení na svém webu ve Velké Británii, ale také v mnoha tištěných zpravodajských publikacích, stejně jako dnes, přišel den, aby toto rozhodnutí bylo uvedeno do akce.

Vzhledem k tomu, že po celém světě probíhají tolik bitev patentu mezi dvěma předními společnostmi Mobile, může to být spíše bambusová próza. Ačkoli Apple by rozhodně neměl učinit nakonec pomlouvačná prohlášení o svém jihokorejském soupeři, není to tak, jako by samostatná soudní rozhodnutí – například ta, která byla nedávno zabalena v San Jose, nás – neviděl Apple v jeho deklarech. autorská práva a porušení ochranné známky.

V důsledku slyšení San Jose bylo odborníkovi LCD nařízeno zaplatit Apple nad rámec miliardy dolarů za škody – něco, co Samsung je přirozeně přitažlivý. Vzhledem k tomu, že v těchto bitvách se v těchto bitvách spíše převládají, se zdá, že není v dohledu žádné dlouhodobé řešení. Obvykle je však Samsung, z nich, což je horší objevit nějaký přátelský výsledek, ale zatímco Apple je i nadále na válce, zdá se, že žádný konec není v dohledu.

Tim Cook je ve srovnání s jeho předchůdcem mnohem klidnější v přírodě a také se uvádí, že nebude upřednostňovat přístup soudního řízení. Poté, co řekl, že se s Samsungovou hlavou honchos spokojil na mnoha událostech ve snaze mluvit o věcech, avšak bez úspěchu, takže až obě podnikání nedokáže provést proveditelné uspořádání, očekávejte, že uvidí více zákolů, výstřední prohlášení, jako stejně jako pokrytí soudní budovy.

(přes 9to5Mac)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple Q2 2015: 61,2 milionu prodaných telefonů, 58 miliard dolarů na zisky

Takže jo, Apple prodal nějaké věci. Nebo spousta věcí, být mnohem přesnější. Poté, co již měl rozbíjení prvního čtvrtletí, společnost Cupertino Gigantic nyní oznámila své finanční výsledky ve čtvrtletí 2015

Zabraňte náhodnému probuzení obrazovky na zařízeních Samsung

Nehodné probuzení obrazovky může někdy způsobit problémy. Vzpomínám si, jak moje Galaxy S9 zavolala někomu, aniž bych mě věděl, zatímco jsem to měl kapsu. Nehodné probuzení obrazovky může také způsobit

Apple přesunout Mac Small Production na US Shores, podle zprávy

Apple vždy sídlí v USA a zaměstnává obrovskou škálu inženýrů a podpůrných pracovníků v Cupertinu nebo v okolí Texasu. Od roku 2004 však ovocný podnik nevytvořil jediný gadget ve své