Apple se omlouvá za „nepřesné“ prohlášení na svém britském webu společnosti Samsung, zveřejňuje vhodný dopis

Saga „Apple Products“ dosáhla poslední myšlenky minulý týden, kdy se ovocné podnikání omluvilo a dnes, a také, a také, Web společnosti Apple UK nyní objasnil původní problém spolu s reklamami v řadě britských novin.

Pokud se vám stalo, že vám příběh chybí, možná jsou v pořádku trochu na pozadí. Na krátkou dobu se Apple pokusil, stejně jako skutečně selhal, aby odstranil karty Samsung Galaxy z prodeje ve Velké Británii. Hovězí maso společnosti Cupertino bylo, jak jste možná uhodli, na základě porušení ochranné známky, ačkoliv od té doby, co byly prohlášení rozhodnuto jako neopodstatněné, se Apple musel omluvit prohlášením. Podmínky úsudku požadovaly, aby Apple nejen učinil prohlášení na svém webu ve Velké Británii, ale také v mnoha tištěných zpravodajských publikacích, stejně jako dnes, přišel den, aby toto rozhodnutí bylo uvedeno do akce.

Vzhledem k tomu, že po celém světě probíhají tolik bitev patentu mezi dvěma předními společnostmi Mobile, může to být spíše bambusová próza. Ačkoli Apple by rozhodně neměl učinit nakonec pomlouvačná prohlášení o svém jihokorejském soupeři, není to tak, jako by samostatná soudní rozhodnutí – například ta, která byla nedávno zabalena v San Jose, nás – neviděl Apple v jeho deklarech. autorská práva a porušení ochranné známky.

V důsledku slyšení San Jose bylo odborníkovi LCD nařízeno zaplatit Apple nad rámec miliardy dolarů za škody – něco, co Samsung je přirozeně přitažlivý. Vzhledem k tomu, že v těchto bitvách se v těchto bitvách spíše převládají, se zdá, že není v dohledu žádné dlouhodobé řešení. Obvykle je však Samsung, z nich, což je horší objevit nějaký přátelský výsledek, ale zatímco Apple je i nadále na válce, zdá se, že žádný konec není v dohledu.

Tim Cook je ve srovnání s jeho předchůdcem mnohem klidnější v přírodě a také se uvádí, že nebude upřednostňovat přístup soudního řízení. Poté, co řekl, že se s Samsungovou hlavou honchos spokojil na mnoha událostech ve snaze mluvit o věcech, avšak bez úspěchu, takže až obě podnikání nedokáže provést proveditelné uspořádání, očekávejte, že uvidí více zákolů, výstřední prohlášení, jako stejně jako pokrytí soudní budovy.

(přes 9to5Mac)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Společnost Apple uvádí na trh 2014 Retina MacBook Pro Refresh, tady je to, co je nové

v souladu s řadou pověstí, které se objevily o víkendu, Apple dnes oznámil relativně důležitý obnovovací řadu počítačů MacBook Pro. Aktualizace MacBook Pro s zobrazovací řadou strojů sítnice byla široce

Stáhněte si tapety Stock Stock Vivo X30 Pro (Full HD+)

Vivo X30 Pro je zde s působivými specifikacemi. Stejně jako v, Vivo vybavil X30 Pro pomocí čipové sady Exynos 980 a kamerou Periscope. Hlavním vrcholem pořadu je, že SOC samo

Stáhněte si Vivo Iqoo Pro tapety (Full HD+)

Vivo v posledních několika letech vyrábějí některé z nejvíce lépe navržených chytrých telefonů, protože iPhone měl všímaný displej. Jsou to proto, že to zkopírovali, snížili zářez na malý styl kapky